Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie chodzi o lewy trigger. Zauważyłem, że chodzi on gorzej niż prawy, a gdy się go troszkę mocniej przycisnie, to słychać takie niespasowanie plastiku. Bardzo rzadko, ale zdarza się również, że przycisk nie wróci do swojej pozycji po naciśnieciu. Ogólnie, to ta wada jest bardzo mało zauważalna i ma miejsce tylko w lewym triggerze i raczej nie mam mowy o zwrocie na gwarancję, ale zauważyłem, że inni ludzie też mają takie problemy z nowiutką konsolką: http://www.gamespot....-hard-62077644/

 

Czy wy również macie taki problem?

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza

Siema! Mam pytanie do posiadaczy PS Vita w wersji 3g. Otóż zastanawiam się nad kupnem tej wersji i chciałbym zaczerpnąć opini ludzi korzystających z tego sprzętu na naszym rodzimym podwórku.

Otóż jak wam spisuje się konsolka? Opłacało się kupić? Czy macie problemy z zasięgiem? I czy w polskiej wersji Vity 3g jest ta aplikacja Network Operator? Jeśli tak to co można tam znaleźć. Jak wygląda sprawa z tym darmowym WipEoutem - czy ktoś już go dostał? Ogólnie co możecie o tym 3g napisać. Jak wygląda aktywacja?

 

W necie jest pełno filmików, ale odnoszą się do wersji amerykańskiej lub japońskiej, mnie nie obchodzi jak działa AT&T czy DOCOMO, tylko jak spisuje się Play :)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)!

Odnośnik do komentarza

na autostradzie Poznań-Łódź ciężko było złapać zasięg. W mieście elegancko, chociaż można mieć zastrzeżenia co do prędkości ładowania się stron (raz szybciutko, raz doczytują się dłuższą chwilę). Ogólnie do sprawdzenia poczty/facebooka/ppe elegancko. Ja czekam tylko na youtube na psn i będzie super. Nie wiem jak sytuacja z WipeOutem bo mam abonament w Playu, a z tego co kojarzę to tam trzeba przejść na kartę, doładowywać coś itp - może ktoś bliżej wie o co chodzi o to bardziej rozjaśni.

Odnośnik do komentarza

Siema! Mam pytanie do posiadaczy PS Vita w wersji 3g. Otóż zastanawiam się nad kupnem tej wersji i chciałbym zaczerpnąć opini ludzi korzystających z tego sprzętu na naszym rodzimym podwórku.

Otóż jak wam spisuje się konsolka? Opłacało się kupić? Czy macie problemy z zasięgiem? I czy w polskiej wersji Vity 3g jest ta aplikacja Network Operator? Jeśli tak to co można tam znaleźć. Jak wygląda sprawa z tym darmowym WipEoutem - czy ktoś już go dostał? Ogólnie co możecie o tym 3g napisać. Jak wygląda aktywacja?

 

W necie jest pełno filmików, ale odnoszą się do wersji amerykańskiej lub japońskiej, mnie nie obchodzi jak działa AT&T czy DOCOMO, tylko jak spisuje się Play :)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)!

3g spisuje się tak sobie. Przeglądarka wczytuje obrazki w wysokiej jakości i transfer leci jak szalony, co wiąże się z opłatami. Przeglądarka za każdym przewinięciem strony doczytuje zawartość, nawet jeśli wczesniej została wyświetlona. Ogólnie 3g fajna opcja, ponoc mozna grac przez te funkcje - tak twierdzi play, ale ja jeszcze nie probowalem, ale do smartphonów daleka drogo chocby dlatego, ze opera bije wbudowana przegladarke przy kazdym aspekcie. No i nie ma flasha. Wifi jest troche lepsze niz w xperia x8, wiec nie ma szału, jesli ma sie duzy dom.

Edytowane przez envie89
Odnośnik do komentarza

Te gry, które wymagają zapisu danych na karcie pamięci (osobnej) tam również zapisują swoje save data. Większość produkcji natomiast magazynuje zapisy na swoich własnych kartach. Aktualnie save jak tako nie da się magazynować jak np. na PSP czy PS3, trzeba poczekać, a może Sony coś wymyśli.

Odnośnik do komentarza

nie wiedział jak zrestartować vite po zaliczeniu zwiechy więc pierwsze co przyszło mu do głowy to odłączenie baterii. btw. nigdy tak nie róbcie z żadnym urządzeniem elektronicznym...

Po części się mu nie dziwie sam z ciekawości przewertowałem instrukcje jaką dodają do konsoli i tam jakoś nie doszukałem się informacji co robić jak się zawiesi sprzęt, a taka informacja przy tego typu urządzeniu powinna być czymś normalnym a nie, że klient musi szukać w sieci co ma zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mógłbyś podać na jakiej stronie instrukcji mogę taką informację znaleźć, bo może po prostu się nie dopatrzyłem( chodzi mi oczywiście o instukcję na papierze). Jeżeli jest takie info to luz.

 

A to nie, przepraszam, mój błąd. W trakcie prysznica sobie przypomniałem, że akurat to jedno doczytałem na PPE, był jeden artykuł o tym, co jeszcze można zrobić w Vicie (menu pomocnicze, zmiana tapety itd.).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...