Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie ekran dotykowy chyba zaczyna szwankować. Zachowuje się tak jakbym go wciskał w różne strony. Zaczeło się to jak wziąłem Vitę do wielkiej wełnianej skarpety, do reklamówki i do pracy:) (chociaż brałem już tak kilka razy i było ok). W Resistance celownik szaleje w różne strony, powracam do menu konsoli, tam wszystko po czasie wraca do normy. W grze z PSP - włączają mi się opcje jakbym dotykał ekran dotykowy. Nie wiem co jest, nikt raczej nie narzeka na szwankujący ekran dotykowy?

Odnośnik do komentarza

raczej nie. w kazdym razie unikaj maksymalnego rozładowania ogniwa.

 

btw. konsola na czuwaniu wytrzymuje niesamowicie długo... ogólnie to od 2mies chyba jej nie wyłączałem - jak poziom naladowania sięga 30-40% to podłączam do kompa czy ładowarki sieciowej (chyba, że męczę jakiś wiekszy tytuł).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

masz unikac momentu kiedy konsola po prostu się wyłacza i odstawiasz ja gdzies do szuflady zamiast podłączyć do ładowania.

 

oczywiscie w momencie kiedy konsola wyswietla info, ze bateria jest rozładowana to tam jest jeszcze jakies 4-7% energii (nowe urzadzenia maja system zapobiegający rozładowaniu do 0%)

Odnośnik do komentarza

A u mnie ekran dotykowy chyba zaczyna szwankować. Zachowuje się tak jakbym go wciskał w różne strony. Zaczeło się to jak wziąłem Vitę do wielkiej wełnianej skarpety, do reklamówki i do pracy:) (chociaż brałem już tak kilka razy i było ok). W Resistance celownik szaleje w różne strony, powracam do menu konsoli, tam wszystko po czasie wraca do normy. W grze z PSP - włączają mi się opcje jakbym dotykał ekran dotykowy. Nie wiem co jest, nikt raczej nie narzeka na szwankujący ekran dotykowy?

 

U mnie też jest z nim problem . Często nie reaguje . Dodam , że konsolkę mam od 3 dni i z domu się nie ruszała . Grzybiarz , a jak teraz ma się sprawa u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

U mnie też jest z nim problem . Często nie reaguje . Dodam , że konsolkę mam od 3 dni i z domu się nie ruszała . Grzybiarz , a jak teraz ma się sprawa u Ciebie?

A wiesz... ograłem już większość dobrych tytułów na PSV i... wgrałem hacka na ładowanie iso z PSP. Tam się przynajmniej nie używa dotykowego ekranu, a jak na razie w menu konsolki jest wszystko ok. No i mam te gry, jakich mi brakowało po sprzedaniu PSP wieki temu. Ale to temat do jakiejś szarej strefy...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nadszedł ten czas aby w końcu kupić przenośna konsolę sony. Usługa ps+ dla vity miazdzy po prostu, oferuje gry ktore chcę po prostu ograć.

Moim dylematem jest wybór wersji konsolki. Jakie są plusy a jakie minusy tych modeli vity. Ktora lepiej wziąć? Czym kierowaliscie się przy wyborze wersji? Zapraszam do rozmów.

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zielonego pojęcia nie mam gdzie zadać swoje pytanie. planuję kupić sobie PS+ i tak się zastanawiam, czy przy okazji nie sprawić sobie PSV. nie ogarniam za bardzo cen tego sprzętu i się pytam po ile to chodzi? ile powinna kosztować Vita żeby to rzeczywiście była okazja? dzisiaj w media expert -40% na konole i gry. ile dać żeby czuć, że dałem za to małe ustrojstwo mało i nie przepłaciłem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...