Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zauwazylem bardzo duza wade wyswietlacza w mojej konsoli, jak jest sie w zupelnej ciemnosci i wlaczy sie konsole i jak jest ekran na poczatku caly czarny przed pokazaniem sie znaczka PS to na wyswietlaczu widac takie nieregularne czarne plamy,niektore pol cm kwadratowego a inne mniejsze, wiadomo ze jak uruchmimy wyswietlacz w zupelnej ciemnosci to ni jest on idealnie czarny tylko widac ta szarosc podswietlenia, a w niekturych miejscach sa wlasnie takie zupelnie czarne plamy jakby w tym miejscu nie dzialalo wogule podswietlenie.

U mnie jest tak ze po bokach jest kilka takich wiekszych a i po srodku sa takie malutkie, sprawdzcie u siebie, tylko pamietajcie zeby zrobic to w zupelnej ciemnosci i jak sie przysunie ekran blisko oczu to wtedy dobrze to widac, a wyglada to tak jakbysmy mieli na wyswietlaczu folie ochronną i w niekturych miejscach pod folią bylaby woda.

 

Ciekawy jestem czy kazdy wyswietlacz taki jest i czy kwalifikuje sie to do wymiany konsoli, bo szczeze mowiac, jak sie lezy wieczorem w łóżku i wczytuje sie np gra, to bije to po oczach jak cholera

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy jest jakiś sposób na przedłużenie żywotności baterii PSV? Bo zastanawiam się ciągle nad zakupem, ale myśl o 3.5 h grania mnie od tego pomysłu odciąga.

 

Czy mając wyłączone Wi-Fi, 3G i nie szalejąc z podświetleniem wyciągnę dużo więcej z baterii? Np 5h? To byłby już w miarę rozsądny czas działania.

Odnośnik do komentarza

Ja gram w Fifę około 5h z włączonym WiFi na 2/3 jasności. Uncharted z max podświetleniem i WiFi to była kwestia 4h. Moim zdaniem przesadzają z tym zaniżaniem długości pracy na 1 naładowaniu. Można kupić baterię od Sony do smartfonów dla przedłużenia działania konsoli. Są 2 warianty: słabsza z 2000mAh i mocniejsza 4000mAh. Ceny to odpowiednio około 80zł i 170zł za mocniejszą. Ładuje wszystkie urządzenia pod USB.

 

http://www.sony.pl/product/bat-usb-portable-power-supply/cp-els

Odnośnik do komentarza

Czyli wyłączając Wi-Fi i zmniejszając podświetlenie, takie Uncharted wyciągnie coś ok 5h, no to już niezły wynik.

 

Jeszcze jedna kwestia, tutaj czytałem coś odnośnie używanych gier i zdobywania trofeów, sejwowania - z czyms był chyba problem. Można prosić o informację o co w końcu chodzi?

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli moje podstawowe konto mam już zablokowane na wszystkie sloty, tzn nie moge z niego nic pobierać ani kupować i używam drugiego do zakupów na PSS, to czy jest jakaś możliwość, aby zakupić coś z PSS z poziomu PSV z mojego konta? czy te ograniczenie wykorzystane przeze mnie pięciu kont na PSV nie zablokuje mi możliwości ściągnięcia czegoś? Bo o ile dem z poziomu PS3 nie mogę nawet pobierać z powodu tego ograniczenia pieciu kont, tak z PSV pobrałem wszystko jak leci

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Czy jeśli moje podstawowe konto mam już zablokowane na wszystkie sloty, tzn nie moge z niego nic pobierać ani kupować i używam drugiego do zakupów na PSS, to czy jest jakaś możliwość, aby zakupić coś z PSS z poziomu PSV z mojego konta? czy te ograniczenie wykorzystane przeze mnie pięciu kont na PSV nie zablokuje mi możliwości ściągnięcia czegoś? Bo o ile dem z poziomu PS3 nie mogę nawet pobierać z powodu tego ograniczenia pieciu kont, tak z PSV pobrałem wszystko jak leci

 

 

 

Jak polaczysz Vite ze swoim kontem PS3 ktore jest juz wykorzystane 5 razy, to na Vicie i tak masz dodatkowy slot do korzystania z Vity, bo na PS3 jest 5 slotow (obecnie 2) a na Vicie 1 , dlatego na Vicie mozesz wszystko pobierac i kupowac

Odnośnik do komentarza

Aem, jesli brakuje Ci slotów to wywal je przez konto SEN (profil WWW). obecnie mozna przypisac pod dwie konsole każdego rodzaju do konta SEN (+ smart TV sony)

 

konto na Vicie moznauaktywnic na dwoch konsolach?, pierwsze slysze..., z tego co wiem to na PS3 sa dwa sloty a na Vicie jeden

 

źle rozumiesz. chodzi o konto SEN (dawniej psn), do którego mozna przypisywać urządzenia. na konsoli psv mozesz miec tylko jedno konto tak jak na psp. chodzi o przypisanie konsol do konta nie odwrotnie

Odnośnik do komentarza

Było już 1000000 razy, szkuajka nie gryzie!!

 

Nie mozesz, zeby zmienic konto musisz formata karty zrobic!

 

 

No popatrz, było 1000000 razy, a Ty nawet nie pomyślałeś, że Cię w wała robią: http://www.skizo.org...showtopic=22772

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...