Skocz do zawartości

300: Rise of an Empire


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dziwnie by to nie brzmialo za niecaly rok w kinach zadebiutuje sequel "300". Tym razem bitwe pod Termopilami zastapic ma morska kampania pod Artemizjonem (i nie tylko).

 

Snyder tym razem jako scenarzysta, Eva Green jako dowodca perskiej floty i ponownie Rodrigo Santoro jako Kserkses. Ja sie jaram.

 

Tutej oficjalna strona i trailer: http://www.300themovie.com/index.html

 

 

Ciekawe czy Sylwan sie niedlugo uaktywni...

Odnośnik do komentarza

Boję się, że to będzie przerost formy nad treścią i próba polecenia na kasę po sukcesie 300. Obym się mylił, aczkolwiek nie sądzę, żeby film był tak dobry jak poprzedniczka. 

 

Z tego co zauwazylem to ma byc wiecej watkow. Wiadomo, ze glownie beda sie prali ale jest jeszcze historia samego Kserksesa. Z reszta film oparty jest na noweli Millera pt. "Xerxes".

 

Zero podjarki po tym trailerze. Moze za duzo rzeczy w podobnych klimatach wyszlo po 300.

 

Ale co niby wyszlo. Clash of Titans? xD

Odnośnik do komentarza

 

Ale co niby wyszlo. Clash of Titans? xD

 

immortals przede wszystkim, no i tytany. serial spartacus czerpał z 300 garściami, pare innych filmów niezwiązanych tematycznie też.

 

 

Boję się, że to będzie przerost formy nad treścią

 ale 300 było przerostem formy nad treścią i tak powinno być też tym razem 

 

 

jaram sie, czekam na to od premiery 300. liczę , żę film wyniesie montaż, efekciarstwo i power starć, na jeszcze wyższy level.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

trailer ok. ale nie wiem po co pchają babe jako wojowniczke w czasach gdy baba była od robienia kanapek i lodów. brak realizmu...

 

300 to jedyny film na jakim byłem dwa razy w kinie tego samego dnia!

 

ale kontynuacja pozostawia pewne wątpliwości, nawet sporo wątpliwości, jednak mam nadzieje że ogolnie sprosta zadaniu i da dobre kino mitologicznej akcji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...