Skocz do zawartości

300: Rise of an Empire


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

Ten film to dno, nawet w 1/4 nie jest tak fajny jak jego poprzednik. Czyli 300! Filmowcy zwietrzyli łatwy szmal i wpadli na pomysł nakręcenia sequela, ale im nie wyszło. Fani powinni bojkotować ten film i nagłaśniać jego nieudolne żerowanie na wspaniałych 300 spartan. 

 

Ale jak mam bojkotwac i naglasniac jak jeszcze nie widzialem ;/

Odnośnik do komentarza

Ja kuźwa jestem za. W doopie mam malkontentów, krytykę znafcuf od "jedynki" i inne pierdy. Film jest świetnym popcorn'owcem, który zdaje swój egzamin jako film przejściowy między "300", a "300 - rozwałka Xerxes'a". Temistokles powinien był wyskoczyć w skórze aktora ze Spartakus'a, ale jakoś dało się go strawić. Eva na piątkę. W kroku mnie bolało.

Edytowane przez Yap
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

O ile 300 z 2006 uwielbiam, 2 dni temu oglądałem znowu i dalej świetny, tak nowe 300 to jest jakieś nieporozumienie. Mega odcinanie kuponów, raz taki film przejdzie, drugi raz już nie, zwłaszcza, że jest naprawdę MEGA podobny do 1. Tak wiem, ta sama historia praktycznie i w ogóle, ale kurde, oczekiwałem większego wysiłku umysłowego reżysera i jakiejś zmiany, a nie żerowania na filmie Snydera.

Efekty dla mnie jakieś gorsze, slowmotion słabe, nie wiem co druga rzecz mnie w tym filmie irytowała, a nastawiałem się na typowe kino popcornowe jak pierwsza część.

Brakowało też jakieś charyzmatycznej postaci jak Leonidas. Xerxesa praktycznie nie ma. Bieda panie.

Dałem mu 5/10 z uwagi na w miarę dopowiedzenie historii przed i po, no i za cycki. Mam nadzieję, że kolejna część nie powstanie, a niestety podobno ma być. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...