Skocz do zawartości

Wymiana kodów Steam/Origin, kart itepe


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Bede mial na sprzedaz key do nowego Tomb Raidera, ktos moze zaintersowany? Cena do dogadania, chce za to kupic klucz do Black Desert online :P

 

 

 

Shieet, spóźniłem się.  :negative:  

Mógłbyś dać znać, jak już przyślą Ci kluczyk? Będę wiedział kiedy rozpocząć łowy na Alledrogo.  :ph34r:

Odnośnik do komentarza

podobno chodza za 100-110, ja oddam za 90 jesli kolega sie nie rozmysli. 

Albo szukać nie umiem, albo schodzą z Alledrogo na pniu. Myślałem, że wysyp kluczy dopiero się zacznie, skoro sklepy mają ponoć 19 dni na wysyłkę keyów do kart\laptopów. Widziałem tylko jedną aukcję wczoraj. 125zł, zakończona chyba po kwadransie od wrzucenia.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

 

podobno chodza za 100-110, ja oddam za 90 jesli kolega sie nie rozmysli.

Albo szukać nie umiem, albo schodzą z Alledrogo na pniu. Myślałem, że wysyp kluczy dopiero się zacznie, skoro sklepy mają ponoć 19 dni na wysyłkę keyów do kart\laptopów. Widziałem tylko jedną aukcję wczoraj. 125zł, zakończona chyba po kwadransie od wrzucenia.
Polecam zaglądać na forum pclab.pl. Tam ludzie sprzedają prywatnie w dobrych cenach, ale faktycznie schodzą na pniu. Dobrze przynajmniej że dają grę do kart. Można TRa wyrwać taniej, a na pudełku niespecjalnie mi zależy w przypadku tej gry. Może kiedyś dorwę jakąś kolekcję na PS4 jak wydadzą czy coś podobnego, a na teraz starczy kluczyk. :)
Odnośnik do komentarza

Mam na wydanie kod na pierwszą Deponię. Właśnie wróciłem z Giermaszu, zgarnąłem całą trylogię za piątaka, a jedynkę już dawno mam i przeszedłem. Wystawiłbym na steamgifts, ale okazuje się, że kiedyś była już rozdawana za darmo, ech.

 

Chętnych zapraszam na PW, tradycyjnie kto pierwszy, ten lepszy.

 

Nieaktualne :)

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...