Skocz do zawartości

GTA Quiz


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 413
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W jednym miejscu w wodzie jest bug co możemy normalnie chodzić po dnie, tam użyć kodu na hydre, przelecieć i w którymś momencie wylecieć w górę i wtedy nas teleportnie w losowe miejsce? 

No nie mam pojęcia, mega trudne. :/

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie i nie dokładnie. Krupek jest blisko, ale nie chodzi o grzeczne lądowanie na ziemi ;) Sprawdziłem i na youtube jest kilka filmików o tym jak to zrobić, więc jest to nawet znane.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Chyba było coś takiego, że jak się pyer.dolnęło dosyć szybkim samolotem albo samochodem w którąś górę, wypadaliśmy poza tekstury i następował ten cały teleport...  Nie pamiętam co to za góra, bo przyznam, że raz mi się to przytrafiło, jak jechałem jakimś banshee czy czymś. D Na YT jakoś nie mogę tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Przeszukałem jutuba i nic nie znalazłem. 

Natknąłem się za to na opis na jakimś forum, że jak będziemy w samolocie to lecimy w którąś tronę aż mapa stanie się bardzo mała, wtedy wyskakujemy do wody i nas teleportuje w losowe miejsce. 

Ale to pewnie nie to. :(

Serio na YT trzeba chyba wpisać odpowiednią frazę bo wszelkie kombinacje z bug/glitch/plane/teleport/hydra nic nie dają. :(

Odnośnik do komentarza

Przeszukałem jutuba i nic nie znalazłem. 

Natknąłem się za to na opis na jakimś forum, że jak będziemy w samolocie to lecimy w którąś tronę aż mapa stanie się bardzo mała, wtedy wyskakujemy do wody i nas teleportuje w losowe miejsce. 

Ale to pewnie nie to. :(

Serio na YT trzeba chyba wpisać odpowiednią frazę bo wszelkie kombinacje z bug/glitch/plane/teleport/hydra nic nie dają. :(

 

 

BAM! WYGRAŁEŚ.

 

Dokładnie wygląda to tak, że trzeba lecieć samolotem w dowolną stronę, aż nie będzie widać lądu z tyłu. Wtedy lekko wlecieć do wody i czekać ( zwykle trzeba wpisywać kod na życie bo tlen zdąży się skończyć) aż samolot nie spadnie na dno, na którym się nie zatrzyma, tylko minie teksturę. Zaraz potem postać się teleportuje.

 

Wszystko dokładnie widać na tym filmiku:

 

 

W tym przypadku teleportował się też samolot, ale mnie zawsze tylko CJ.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

To skoro jesteśmy przy banałach... W GTA VC jest pewna lokacja z pewną bronią, która nawiązuje do pewnej sceny z pewnego filmu. Podaj miejsce (przybliżone), broń, scenę i film ;].

 

Wiem wiem, ogólnie bardzo napisane, ale kto wie ten wie i tak, a więcej bym powiedział i byłoby zbyt oczywiste.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...