Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem dust2 bo w razie kryzysu idzie awp i GG, poza tym jak patrzyłem to tam najlepiej szło realizowanie taktyk bo wszyscy znali miejscówki. Z rok temu to wojtyła tłukł tylko dusta i nic innego dopiero jak się nauczył tam wszystkich dobrych spotów, taktyk, granatów, timingów to dorzucił następną mapkę.

 

Ciekawe jakie wam rangi powrzuca? Obstawiam, że papieżowi to przywali orła albo orła w laurach, no chyba, że ban wpadnie za te reporty na inferno xd

Odnośnik do komentarza

Ja strzelam o wiele lepiej niz na rankedach, po prostu... stres ;/

Kurfa, 30 lat na karku i czlowiek sie przez gre stresuje.

Konsole przyzwyczaily mnie do tego, ze tam w kazda gre kazdy umie grac, kazdy zabija, etc, bo sa tak specjlanie zrobione (odkad bijatyki umarly).

No PC to jednak zupelnie inna liga ;/

No i bez rozgrzewki nie gram wiecej (o tym to juz w ogole na kasalkach nie slyszeli xD)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurfa, ale wtedy to w ogole mozg siada - celuje po nogach, patrze chuy wie gdzie, zamiast zabic jednego typa to strzelam w kilku naraz, etc.

A na dm wpadasz, bania, bania, bania, bania, lecisz dalej xd

Moze wlasnie w tym zastanawianiu sie lezy problem.

Odnośnik do komentarza

Pewnie kwestia ogrania. Ile grasz DM, a ile rankedów? Ja rozegrałem do tej pory 4 gry rankingowe tylko. Jak zacznę je grać częściej to się pewnie stres ogarnie. No i czasami tak jest, że człowiek panikuje, szczególnie jak zobacze 2 typów plecami do mnie to potrafię się zagrzać bo nie wiem w którego strzelać z podekscytowania xDD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Jeszcze jeden mecz i dostane range :frog:

To nowe konto i jazda xd Niedługo major to znowu będą GO sprzedawane po 5 euro

 

Nastepny mecz bedzie z ultra koksami, juz te 2 ostatnie byly ciezkie (podwojne kalachy chyba byly?), wiec pewnie dobierze LEMy czy cos.

Musimy wygrac zebym pokazal tym lamusom darilowi i temu, jak mu tam, sutkowi, gdzie ich miejsce.

 

 

Jak kur.wa dostaniesz z Orzechem szeryfa, bo non-stop grasz full teamem z carry pokroju Papiesza to faktycznie je.bnę.

 

A Suteq mi powiedział, że do niego też sapiesz jak nie chce z Tobą grać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jak kur.wa dostaniesz z Orzechem szeryfa, bo non-stop grasz full teamem z carry pokroju Papiesza to faktycznie je.bnę.

 

A Suteq mi powiedział, że do niego też sapiesz jak nie chce z Tobą grać.

 

Pozdrawiam.

 

Czekaj, czekaj. Ktoś carruje czezkiego w rankedach? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

I potem takie carrowane rangi się trafiają na szeryfach/orzełkach i psują grę całemu zespołowi, bo umiejętności mają na goldy. :/

 

 

A max rangę jaką można dostać po 10 wygranych to chyba ten pierwszy AK. Kiedyś można było dostać szeryfa/orła, a nawet supreme, ale jakiś czas temu valve obniżyło zakres otrzymywanych rang. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ale jakim trzeba być jeleniem żeby boostować kogoś ZA FREE.  :facepalmz:

 

Dawid mówi takiemu "dawaj ku.rwa graj", "no co ty, weź ku.rwaaaa, ja pier.dolę", "głupi daril" i się w końcu daje namówić.  :kaz:

 

Ale nic to. Będzie beka jak się wykalibrują i trafią na team złożony z PRAWDZIWYCH szeryfów.  :doom:

Odnośnik do komentarza

czyli jak miałem Challa w LoLu i chłopakom na platynkach robiłem pogrom i carrowałem to też był boosting?

 

Suciu w gierkach się liczy fun, a nie cyferki. 

No właśnie o tym mówię. Przez takie boostowane rangi nie ma funu osoba, która jest w jednym teamie z takim boosterem bo oni są na różnych poziomach skilla. To wkur.wia bo ile razy gdy graliśmy w 4 to trafiał nam się jeden wycarrowany gold albo totalny idiota. 

 

Lepiej grać na swoich rangach, a potem stopniowo się piąć w górę.

 

Ze stałą ekipą sam awansowałem z golda 2 do szeryfa. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...