Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się wydaje, że takie ustawienia grafiki itp. mogą zniechęcić początkujących. Lepiej po jakimś czasie, jak już czujesz, że jesteś na wyższym poziomie, i decydujesz się skupić na zdobywaniu rang itp. to wtedy można się bawić w ustawieniach konsoli i grafiki. Ja teraz gram na full detale i max wszystko i może dlatego gram jak silver :reggie:

Ale z drugiej strony, gram na huyowej myszce i małej podkładce... Może jakoś niedługo kupię combo myszka + podkładka ze średniej półki do gierek. 

 

Aaaa, Velisu, graj w cs'a tylko i wyłącznie w słuchawkach, nieważne czy każul czy nie, podziękujesz później :czesc:

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Dlaczego ma zniechęcić? Bo gra gorzej wygląda? To nie ex na ps4, że musi być grafika bo inaczej ludzie nie kupio. No i same ustawienia graficzne to nie jest jakieś olbrzymie ułatwienie i nagle z dołu tabeli zostaniesz top fragerem bo przestawiłeś sobie rozdziałke z fhd na mniejszą, ale jest to jeden z elementów, który może ci pomóc podnieść skilla.

 

Myszka i dobra podkładka to podstawa imo. Ja miałem niewielką podkładkę jakiś czas temu to non stop mi się ręka z niej zsuwała podczas celowania. Polecam Steelseries Qck+, z przesyłką można wyrwać za około 70zł, a wymiarowo jest zajebista

Odnośnik do komentarza

@Adi dzieki.

 

@teddy

 

Oj nie nie, nie bede gral w takiej rozdzialce. WQHD po przejsciu w taka rozdzialke wyglada tragicznie i tu nie chodzi wcale o grafike, tylko jakosc gry i to jak to sie wszystko dziwnie porusza :obama:

 

Co do dpi i sensa duzo o tym czytalem i staram sie cos zmieniać. Tu tez bedzie mi ciezko. I tak cudem udalo mi sie zejsc na 2800 - 3200 DPI z 5600 DPI, powoli schodze na 1200 dpi tylko w CS ale to tez nizej bedzie juz mi ciezej bo i tak jest dziwnie. Do tego nie wiem czy nie mam za malo miejsca na biurku na myszke zeby machac łapą, moze sam ocen. Mysle zeby wymienic Destructora na wieksza podkladke typu Cloth i polozyc na calej powierzchni po prawej stronie.

 

Tak wyglada moje stanowisko obecnie:

 

tqdNitH.jpg

Odnośnik do komentarza

ogólnie digla najlepiej wyczuć po prostu oglądając jakiś filmik na youtube z nim (chciałbym sam postrzelać nim w realu, ale na razie nie mam sposobności :frog: )

 

 

https://youtu.be/8LNBxxoVSn8?t=1m24s

 

 

no nie ma opcji żebyś biegał z czymś takim i spamował jak z jakimś pistolecikiem ASG

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze jeden mecz i dostane range :frog:

To nowe konto i jazda xd Niedługo major to znowu będą GO sprzedawane po 5 euro

 

Nastepny mecz bedzie z ultra koksami, juz te 2 ostatnie byly ciezkie (podwojne kalachy chyba byly?), wiec pewnie dobierze LEMy czy cos.

Musimy wygrac zebym pokazal tym lamusom darilowi i temu, jak mu tam, sutkowi, gdzie ich miejsce.

Odnośnik do komentarza

Ta chyba jeden miał kałachy. Zagrajcie mapę, którą znacie najlepiej. Dust2? Z mirażem chyba nie znaliście miejscówek bo były akcje, że dostawaliście np. info, że idzie typ z dżungli i nikt się tam nawet nie odwrócił, albo jak byliście na A i żeby ktoś patrzył mid/short po czym 3 typów wlatuje braciakowi galą na B xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...