Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polecicie jakis guide jak z nooba zostac mediocre playerem w CS?

 

Jak podstawy np jak wychodzić zza rogu, kiedy wychodzić na przeciwnika a kiedy na niego lepiej czekać itd to zbyt obszerny temat zeby tu pisać ale sprawdź profil tego gościa - https://www.youtube.com/user/JoshNissanCS/videos

To jest wazne, podstawa zeby skutecznie zabijać

Kolejny ważny temat

Sporo tego tam jest 

 

 

Jesli chodzi o samo celowanie i mechanike to:

Graj czasem deathmatcha i skupiaj sie na tym zeby poprawic celowanie. Najlepiej jakiś DM bez podziału na drużyny z szybkimi spawnami. Neogear np. Nie przejmuj się że dużo giniesz, to normalne na DMie.

Graj mapki do nauki aima. Polecam tu jak najszybciej i jak najwiecej głów strzelać na rozgrzewke - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=368026786i mozna tez pograc kropki jak friberg - https://www.youtube.com/watch?v=wWaTzSjE5i0

Naucz się na jakas wybrana mapkę flashy i smokow, polecam na początek np. Mirage. Na niskich rangach znajomosc granatow moze ci wygrac mecz. Filmików na YT jest od groma.

No i nie wiem co jeszcze, trzeba myśleć po prostu i być skupionym na grze bo gamesensu można się nauczyc tylko grając mecze. 

 

Ogólnie w cholere tego jest do ogarnięcia i nie wierze żeby ci sie chcialo brnąć przez wszystko w teorii (wiekszosc i tak wkoncu ogarniesz grająć) ale cokolwiek z tego co ci napisałem powinno ci w jakimś stopniu pomóc tak czy inaczej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Polecicie jakis guide jak z nooba zostac mediocre playerem w CS?

To ja jeszcze do tego co napisał Adi dodam ustawieniowe rzeczy, ale może o nich wiesz:

- graj na niskiej rozdziałce (ja gram na 1280x720) i wszystkie ustawienia na low. Łatwiej wtedy znać mapy na piksel i mniej rzeczy będzie ci się zlewać

- graj na niskim sensie (np. 800dpi i sens w grze na 1.1) i załatw sobie dużą podkładkę i sporo miejsca. Moim zdaniem o wiele lepiej celuje się całą ręką niż ruszając tylko nadgarstkiem

- ustaw sobie w panelu kontrolnym nvidii digital vibrance na 75% w ten sposób cs robi się jaśniejszy i bardziej wyrazisty i nie ma np. problemów z zobaczeniem przeciwnika chowającego się gdzieś w ciemnym rogu jak pająk, to ustawienie bardzo procentuje np. na inferno

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...