Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

CS jest najlepszym sieciowym shooterem imo:

- łatwo znaleźć chętnych do gry

- intensywna, taktyczna rozgrywka

- świetny feeling strzelania (bańki z kałacha :banderas: )

- niskie wymagania sprzętowe

- daje masę satysfakcji

- easy to learn, difficult to master

- kosztuje grosze

 

Polecam sprawdzić każdemu, nawet grając każuale solo człowiek dobrze się bawi, ale jak już się zbierze ekipa i człowiek zagra competetive to, wtedy gra wskakuje na nowy poziom :fsg:

Edytowane przez teddy
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najgorsze są ruskie na matchmakingach. Przegrają 3 rundy i już się zwierzęta obrazaja, wychodzą, strzelają w plecy. Z Gold 4 chyba nigdy nie wyjde wczoraj mialem fajna akcję na d2. Pistoletówka w CT, walka na B. Zostałem ostatni, wpadlem na BS, posadzilem 2 banie z Czki i skończyło mi się ammo. Przerotowalem midem i ostatniego zniszczylem z kosy, ale brakło czasu i bomba (pipi)la :( wygralismy 16:8

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że nic w tym złego . Jedynie pokazuje grupę docelową Kantera  gier komputerowych/video

naprawion'd

 

Każda popularna gra online w jaką grałem miała na serwerach pełno gimbów. Może z wyjątkiem tych trudniejszych arena shooterów jak Quake czy UT. Nie zmienia to faktu, że grając lepiej dzieciaków się prawie nie spotyka bo siedzą na niskich rangach.

 

Wczoraj ze znajomymi chciałem dobić level żeby zebrać tego tygodniowego dropa i znęcaliśmy się trochę nad słabszymi na casualu. Z pierwszego meczu zanim włączyłem streama mnie wyrzucono bo ponoć jestem cheaterem :D

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No ja jestem na randze po dwóch kałaszach nie wiem jak się ona nazywa dokładnie. Ale co 2 mecz trafiam na dzieciarnie albo jakiegoś toxic guy'a przez co gra jest udręką . Najbardziej mnie irytują sytuacje gdzie jestem na prowadzeniu w grze idzie mi dość dobrze ale jakaś akcja pójdzie źle i od razu lecą głosowania za wyrzuceniem. 

Odnośnik do komentarza

CS jest najlepszym sieciowym shooterem imo:

- świetny feeling strzelania (bańki z kałacha :banderas: )

 

Ty żeś heczotów z kałacha w 1.6 nie widzioł! Piękny strumień pikselowatej krwi.

 

@UberAdi - pszypał mocno

 

Co do tematu, czasem brakuje piątego, zapraszam - http://steamcommunity.com/id/jakbu- ranga mało ważna, ale kałach+ by się przydało.

Odnośnik do komentarza

​Dobra, w(pipi)ia mnie juz ten szczypiorniak z b-stoku, oto wielka tajemnica czemu ten lamus mazzeo hejtuje CSa:

314wdwj.jpg

 

BO JEST (pipi)A CHUYOWY NA MAXA, NAWET w DM SOBIE NIE RADZI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Idz pograj na padzie.

NA PADZIE W SZUTERA xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...