Skocz do zawartości

podsumowanie 2012 i co fajnego wyszlo w 2013, bo nie ogarniam c'nie


golab

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Obso "odkrył" KEN Mode, Gridlink, Schlippenbach coś tam. Hm, odkrył też z 50 innych kapel, które nikomu się nie podobały poza nim... na świecie. Ale wynajdywał tego sporo.

 

Niejaki Khadgar najlepsze płytki w tych topach roku wrzucał, niestety już nie foruminguje.

Edytowane przez ogqozo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Jedyne co obso dał światu  a było cenne to pochodne 16 która uważał za kiepską pomimo niesłuchania ani jednej plyty, az mi się nóż otworzył.

 

ok, i dfd

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Bring Me The Horizon oprócz ze 4 kawałków zawsze się wydawało straszną chuynią, no ale nie wiem, może ich oświeciło i nagrali coś strawnego.

Jeszcze jak oqi daje to jako numer 5 bestów tamtego roku to w tym momencie odpalam.

Co do muzyki to tak tylko przypominam, że założyłem temat o Mastodonie i jaram się nimi od 2006 roku, kiedy to Marcin Prokop napisał reckę 'Blood mountain', dał max ocenę i napisał zdanie w stylu 'Tak właśnie wygląda metal przyszłości'.

PS. a Fear Factory to GOTY kapela, na szczęście nagrali tylko jeden chuyowy album, reszta to perły oblane złotem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=E510Ixbv-BA

 

17/10

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

dzięki bartkowi poznałem geniusz zespołu HIM

 

mając takiego pewniaka na wyciągnięcię ręki jakim jest tool 

 

 

 

@masorz 

 

 

to jest ku.rwa złe, brzmi troche jak mega podróba deftones zmixowana z jakimis dubstepami tragedia ;/

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jakbym chciał być fajny, to bym łatwo wynalazł 10 undergroundowych albumów mrocznego metalu, ale po co. Popatrzyłem, czego najwięcej słuchałem, wyszło na to, że tej płytki sporo. Moim zdaniem Horizon jest coraz lepszy z płyty na płytę, na poprzedniej było parę fajnych kawałków, tutaj jest większość. Ale wiadomo, że to nadal dość popowa muzyka, oparta głównie na przebojowych refrenach. No i, tak, wygląd członków także tej kapeli, hm... pokazuje, że definicja męskości w naszym świecie zmienia się z dekady na dekadę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Bring Me The Horizon oprócz ze 4 kawałków zawsze się wydawało straszną chuynią, no ale nie wiem, może ich oświeciło i nagrali coś strawnego.

Jeszcze jak oqi daje to jako numer 5 bestów tamtego roku to w tym momencie odpalam.

Co do muzyki to tak tylko przypominam, że założyłem temat o Mastodonie i jaram się nimi od 2006 roku, kiedy to Marcin Prokop napisał reckę 'Blood mountain', dał max ocenę i napisał zdanie w stylu 'Tak właśnie wygląda metal przyszłości'.

PS. a Fear Factory to GOTY kapela, na szczęście nagrali tylko jeden chuyowy album, reszta to perły oblane złotem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=E510Ixbv-BA

 

17/10

 

ja zacząłem od leviathana, pamiętam że zaciągnąłęm razem z bongzillą, to były czasy gdy co 2 album który znajdywałem okazywał się genialny.

Odnośnik do komentarza

Jakbym chciał być fajny, to bym łatwo wynalazł 10 undergroundowych albumów mrocznego metalu, ale po co. Popatrzyłem, czego najwięcej słuchałem, wyszło na to, że tej płytki sporo. Moim zdaniem Horizon jest coraz lepszy z płyty na płytę, na poprzedniej było parę fajnych kawałków, tutaj jest większość. Ale wiadomo, że to nadal dość popowa muzyka, oparta głównie na przebojowych refrenach. No i, tak, wygląd członków także tej kapeli, hm... pokazuje, że definicja męskości w naszym świecie zmienia się z dekady na dekadę.

 

no spoko dla mnie straszny kaszatan, ale tobie podobają się nowe twory od mastodona więc się nie dziwię, że taka kapela jak horizon do ciebie przemawia. 

 

jedna z najlepszych rzeczy z tego roku (kolabo z haxan cloakiem pozamiatało)

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

Jakbym chciał być fajny, to bym łatwo wynalazł 10 undergroundowych albumów mrocznego metalu, ale po co. Popatrzyłem, czego najwięcej słuchałem, wyszło na to, że tej płytki sporo. Moim zdaniem Horizon jest coraz lepszy z płyty na płytę, na poprzedniej było parę fajnych kawałków, tutaj jest większość. Ale wiadomo, że to nadal dość popowa muzyka, oparta głównie na przebojowych refrenach. No i, tak, wygląd członków także tej kapeli, hm... pokazuje, że definicja męskości w naszym świecie zmienia się z dekady na dekadę.

 

no spoko dla mnie straszny kaszatan, ale tobie podobają się nowe twory od mastodona więc się nie dziwię, że taka kapela jak horizon do ciebie przemawia. 

 

jedna z najlepszych rzeczy z tego roku (kolabo z haxan cloakiem pozamiatało)

 

 

Niezbyt to fajne.

 

@masorz 

 

 

to jest ku.rwa złe, brzmi troche jak mega podróba deftones zmixowana z jakimis dubstepami tragedia ;/

 

post-24400-Seinfeld-thats-enough-gif-nHr

Odnośnik do komentarza

No(pipi)a, też wysiadam przy tym wałku.

 

Jeszcze wracając do Mastodona, to tak naprawdę pierwszy raz słyszałem ich około 2002 roku, kiedy to po wpisaniu do Bearshare'a hasła 'Behemoth' znalazło mi Mastodon - Where Strides The Behemoth.

Wtedy to po (pipi)ie ciężka muza dla mnie była i nie rozumiałem jej geniuszu jeszcze (mimo, że cieżkich metali już słuchałem sporo). Wtedy to było coś w stylu Today Is The Day, że dopiero jak ze sto razy przewałkowałem to poczułem geniusz i nareszcie skrzeczenie Steve przestało mnie niemiłosiernie w(pipi)iać.

 

Ach te wspominki.

Odnośnik do komentarza

Cultes Des Ghoules "Haxan"
Deus Mortem "Emanations Of The Black Light"
Acherontas "Amenti"
Cult Of Fire

Thaw "Thaw"
Mord'a'Stigmata "Ansia"
Obscure Sphinx "Void Mother"
Bolzer "Aura"
Illuminati "The Core"
Gorguts "Coloured Sands"

no poza tym jeszcze było sporo bdb wydawnictw

największe rozczarowania - pałerdefmetalowy Deicide, i Amon Amarth / potwierdzenie, że są guwnem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...