Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Human Revolution mi się w zasadzie podobało. Świetna była zwłaszcza muzyka i kolorystyka. Niestety gra zawiodła tam, gdzie zawieść nie powinna, a mianowicie w kwestii fabuły, która była dość płaska i najdelikatniej rzecz ujmując swoimi meandrami du,py nie urwała. Liczę że w przypadku właśnie zapowiedzianej części będzie pod tym względem znacznie lepiej...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Okładka:

 

jiEbOa8.png

Coś szybko zaprezentowali oficjalną okładkę (pomijając już to, że sama okłada dość słaba - taka w stylu plakatu jakiegoś taniego filmu akcji klasy B). Coś mi się wydaje, że do roku to już będziemy ciupać w MD, a nie jak to niektórzy straszyli, że nie prędzej niż w 2017 :P 

Odnośnik do komentarza

Pierwsze 2 godziny Human Revolution za mną i zdążyłem pojąć czemu macie tak wyje.bane na to strzelanie (chociaż część z was).  Od początku gry nie oddałem ani jednego strzału ;) 

 

Poza tym to giera niesamowicie mnie robi i im dalej gram tym bardziej się zaczynam jarać Mankind Divided :)

 

chcesz mi powiedzieć, że pisałeś całe te wypracowania o "nienapalaniu" się na ten tytuł nie grając wczesniej w HR?

 

no to pozdro szejset. 

Odnośnik do komentarza

Może trochę źle się wyraziłem. Jaram się Human Revolution którego właśnie ogrywam, a na Mankind Divided czekam :) Jarać się nim zacznę, jak pokażą gameplay i będzie on naprawdę dobry :P

Sam gameplay raczej nie będzie znacząco odbiegał od tego co prezentuje HR ;) Poprawią niektóre elementy (m.in. strzelanie), dodadzą więcej możliwości wyboru (również w walkach z bossami), więcej ulepszeń, lepsze misje poboczne i to właściwie wystarczy - będzie po prostu "bigger, better, more badass". Więc jeśli komuś bardzo podobał się HR to chyba nic dziwnego, że jara się MD.

Odnośnik do komentarza

Coś szybko zaprezentowali oficjalną okładkę (pomijając już to, że sama okłada dość słaba - taka w stylu plakatu jakiegoś taniego filmu akcji klasy B). Coś mi się wydaje, że do roku to już będziemy ciupać w MD, a nie jak to niektórzy straszyli, że nie prędzej niż w 2017 :P

To samo mialem pisac. Pokazali juz okladke, gra w dewelopingu ponad 3 lata wiec nie zdziwie sie jak uderzy na tę jesień. :)
Odnośnik do komentarza

TR wyleci na 2016, w koncu po to MS zaplacil zeby miec konkurenta dla Uncharted ktore wychodzi w Q1 2016.

 

Fajnie byloby zagrac w Deusa na jesieni, bo na razie to dosyc sie slabo zapowiada koniec roku jesli chodzi o naprawde dobre gierki, a nie jakies tasiemce i raki. ;)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Na jesien nie ma szans. Najmniejszych. MD dostanie pozadna kampanie marketingowa a te nie trwaja pol roku. Tak jak pisze blaber, pierwszy kwartal 16, a jesli dodac fakt, ze wtedy wypada poczatek sezonu ogorkowego to ja bym obstawial jesien ale 2016. Akurat bedzie 1,5 roku na to cale pr-marketingowe pier.dolenie, 700 trailerow i innych dziennikow deweloperow.

Odnośnik do komentarza

Nie pójdą w jesień (ani tą ani tą następną) bo nie będą chcieli na siłę konkurować z mgs, fifą, codem, star warsami czy innymi battlefieldami. Obstawiam wiosnę '16 albo najpóźniej lipiec/sierpień (tak jak to było w przypadku HR).

 

Beniek mam nadzieję, że będzie tak, jak piszesz. Trailer sugeruje chyba troszkę większe skupienie na walce, a sami twórcy też mówią, że chcą się przyłożyć do strzelania i to troszkę martwi.
Mam nadzieję, że zadbają też o fajne skradanie się :)

W skradaniu nie musieli dużo zmieniać bo one już w HR było dobre (dlatego głównie skupili się na poprawie strzelania). Ale i tak dodali więcej ulepszeń związanych z cichym sposobem przechodzenia gry jak i same levele konstruowali tak, żeby było więcej możliwości przejścia obok przeciwników. Więc nie wiem co by musiało pójść nie tak, żeby ta gra okazała się słaba (nawet past-geny sobie darowali, więc to już dobrze świadczy).

Odnośnik do komentarza

No skradanie bylo dla mnie w HR cudowne, a jestem osoba ktora raczej skradanek nie lubi. Natomiast w HR gralem tylko tak. Cudowna gra.

 

Chyba sobie ja znowu przejde, trzeci juz raz. :banderas:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Gdybym miał stworzyć moją listę oczekiwań/przemyśleń względem najnowszego Deus Ex'a, wyglądałaby ona mniej - więcej tak:

Premiera w przeciągu roku - strasznie denerwują mnie sytuacje w stylu The Division, gdzie od pokazania pierwszego gameplay'u mija właśnie drugi rok, a gry nawet nie widać na horyzoncie. W nowego Deus Ex'a chcę zagrać najpóźniej na wiosnę 2016.

Filozoficzne podejście do fabuły - trzymam kciuki aby w tej kwestii autorzy postawili na to samo co przy Human Revolution, czyli cyberpunkowa powieść szpiegowska z rozważaniami nad etyką ciągle gnającego postępu technologicznego, rosnącymi dysproporcjami w społeczeństwie i prywatnymi korporacjami przerastającymi swoją potęgą państwa w tle. 

Nieoczywiste wybory - główna fabuła ma traktować o tytułowym rozłamie ludzkości, a Jensen - niczym Sam Fisher w Double Agent - będzie dostawał od dwóch stronnictw sprzeczne ze sobą cele do wykonania. Chciałbym aby dokonywanie wyborów było jak najtrudniejsze i niosło ze sobą jak największe konsekwencje oraz wpływało na opowiadaną historię.

Level Design na poziomie - przynajmniej na poziomie poprzedniczki, bo była to jedna z jej największych zalet. Ta "nieliniowość" nie tylko fabuły, ale i lokacji spowodowała, że przechodzenie jej czterokrotnie nie nudziło mnie ani przez chwilę.

Fajny system walki i skradania się - okej, wiem, że to brzmi trochę śmiesznie, ale... w sumie nie jestem w stanie napisać tego nijak precyzyjniej. Ma być fajnie i tyle, już w Human Revolution było spoko i nie za bardzo wyobrażam sobie jak poza dodaniem kilku nowych zdolności zamierzają tą formułę ulepszyć. Cóż... czekam na pierwszy gameplay.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem nic nie oglądać z nowego Deus Exa ale się przełamałem i po co mi to było jak do premiery jeszcze tyle czas, Świetne trailery ale w DE HR też były genialne więc poziom za(pipi)istości nadal utrzymany.

 

Ciekawe czy te logo dłoni pokazane w jednym urywku to nawiązanie do Majestic12 z pierwszego Deus Exa. Między wydarzeniami z pierwszego Deus Ex,a HR jest ledwo kilkanaście lat więc wraz z nową częścią jakieś nawiązania czy też organizacje z jedynki powinny się pojawić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...