Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"Bunt Ludzkości był o nadejściu ery transhumanizmu, stąd czarny i żółty. Dobra, pewnie zastanawiacie się, co te barwy mają w ogóle wspólnego z transhumanizmem, nie? Chodzi o to, że obydwa kolory miały za zadanie naśladować malarstwo renesansowe. W Rozłamie Ludzkości jednak świat zaczyna bać się transhumanizmu, stąd żółć i czerń musi się wycofać pod ścianę. Nowy porządek w świecie Deus Ex przypomina bardziej korporacyjny feudalizm, więc stylowo naśladujemy średniowiecze. Barwy będą nienasycone z dominującą szarością, błękitem i wyblakłym brązowym. W krótkich, żołnierskich słowach: Deus Ex: Rozłam Ludzkości nie będzie wyglądał, jakby ktoś się na niego zeszczał."

 

Jacques-Belletete, dyrektor odpowiedzialny za grafikę 

 

xDD bardzo fajne info, bo po pierwszych materiałach art design wydawał się wyglądać jak kopia Human Revolution

Odnośnik do komentarza

Oj nie powiedziałbym widać właśnie ogromny przeskok między tymi gierkami pod względem artystycznym. Niektórzy może byli trochę zawiedzeni że znowu gramy Adamem i że robią sequela na siłę, żeby coś jeszcze wcisnąć ale póki co wygląda to na bezpodstawne zarzuty.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Tak tu niemile cicho, że wątek prawie zaginął w odmętach (a tagów brak :angry: ) Ja tam odliczam dni do 23 sierpnia, btw. to dokładnie 5 lat po premierze HR, które, mówcie co chcecie, ale było dla mnie GOTY 2011. :banderas: Podobało mi się w zasadzie wszystko - Jensen, historia, goty soundtrack, nawet nieszczęsny złoto-czarny filtr dodawał niepowtarzalnej stylówy. Szkoda, że w director's cut chyba go wywalili. a w MD też ponoć ma go nie być. Strzelanie faktycznie było trochę drętwe, ale usprawiedliwiałem to jakoś w stylu "Toć to RPG i do przeżycia mimo wszystko." Tutaj liczę na porządny sequel, co najmniej jak przy Rise of the Tomb Raider, i będzie sztosik. Square nie stać już na wielkie wtopy i chyba o tym wiedzą, mam nadzieję.  :whistling: W sumie... jak na razie to jedyna z tegorocznych premier, na którą mam prawdziwy hajp.

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Troszkę przegadany trailer i fakt trochę patos (może to efekt trafienia do szerszej grupy konsumenckiej) ale i tak będzie grane. Human Revolution i DLC trzymało poziom chciało mi się to przechodzić dwa razy, raz zwykłą wersję i raz Director's Cut. Soundtrack McCanna to dla mnie elitarna półka.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dawno nie oglądałem niczego nowego z DE:MD. Trailer fajny, klimacik zapowiada się genialny. Design świata ponownie niszczy system.

A taką wisienką na torcie mogłaby być śmierć Jensena na koniec gry i fakt,że całe jego wysiłki za wiele nie zmieniły w kwestii kontroli świata przez Majestic 12.

Tak czy owak czekam bardzo, jest to jedna z tych 3-4gierek w jakie chciałbym zagrać w tym roku.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ciągle mam pewne obawy czy gierka nie skręci w jakimś dziwnym januszowo-casualowy kierunek ale i tak to jedna z niewielu gierek na jakie czekam w tym roku.

Swoją drogą jak komuś się nudzi to polecam zaglądnąć na stronkę http://sarifindustries.com/en. Była ona postawiona przy okazji premiery Human Revolution ale wraz ze zbliżającym sie Mankind  Divided dostała ona upgrade i stylistykę choćby ktoś się na nią włamał. Można troszkę ciekawostek wychwycić jeśli się po niej poszpera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...