Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jak robiąc questa przez moje działania policja zabije kilku gangsterów będzie to miało wpływ na achievo przejścia gry bez zabijania?

draghomir i policjantka co po moim cynku go zabija

 

 

Cały czas mnie to gryzie, dlatego mam go "w zawieszeniu" nieskończonego. Jeżeli coś będę wiedział - dam znać. Jak Ty coś znajdziesz, też napisz ;)

Odnośnik do komentarza

Czy jak robiąc questa przez moje działania policja zabije kilku gangsterów będzie to miało wpływ na achievo przejścia gry bez zabijania?

draghomir i policjantka co po moim cynku go zabija

 

 

Nie, zrobilem tego questa z policja i mimo tego wpadla mi trofka pacifist, wyglada na to ze tym razem tylko nalicza jesli bezposrednio kogos zabijemy

 

Sidequest 8. Ktos znalazl?

 

Ta...

 

 

zaliczylo mi go jak poszedlem do kollera z tym optymizatorem

 

Odnośnik do komentarza

 

Czy jak robiąc questa przez moje działania policja zabije kilku gangsterów będzie to miało wpływ na achievo przejścia gry bez zabijania?

draghomir i policjantka co po moim cynku go zabija

 

Nie, zrobilem tego questa z policja i mimo tego wpadla mi trofka pacifist, wyglada na to ze tym razem tylko nalicza jesli bezposrednio kogos zabijemy

Sidequest 8. Ktos znalazl?

Ta...

 

 

zaliczylo mi go jak poszedlem do kollera z tym optymizatorem

A kiedy to bylo? Ja szukam Staneka teraz, a Koller sie do mnie nic nie odzywa.

 

Odnośnik do komentarza

 

Czy jak robiąc questa przez moje działania policja zabije kilku gangsterów będzie to miało wpływ na achievo przejścia gry bez zabijania?

draghomir i policjantka co po moim cynku go zabija

 

Nie, zrobilem tego questa z policja i mimo tego wpadla mi trofka pacifist, wyglada na to ze tym razem tylko nalicza jesli bezposrednio kogos zabijemy

Sidequest 8. Ktos znalazl?

Ta...

 

 

zaliczylo mi go jak poszedlem do kollera z tym optymizatorem

O, to zaje. Mogę go skończyć w takim razie :D
Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się sztosa, ale chyba nie aż takiego  :fsg:

 

Grając od wczorajszego wieczora w niecałe 7 godzin zrobiłem dopiero prolog i dwa sidequesty, a do tego cała masa dokładnego eksplorowania. Już zapomniałem, jak to jest, gdy giereczka tak pochłania   :banderas: 

Grafika, audio, design - to wszystko miażdzy, a i wspomnieć muszę, że pecetowy port w tym akurat wypadku jest nienaganny. Tylko na początku, w Dubaju coś poradziłem zglitchować. Widocznie wlazłem gdzieś, gdzie nie powinien i w efekcie najpierw mogłem przechodzić przez ściany, a następnie niestety spadłem pod mapę. :<

Warto było czekać.  :fsg:

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem Mankind Divided tylko po Human Revolution. Twórcy przygotowali 12-minutowy filmik wprowadzający jak wybierze się nową grę, ale to jest tylko wprowadzenie dla zupełnych laików w uniwersum. Obie gry są ze sobą ściśle powiązane i Mankind Divided wymaga wręcz znajomości przeszłości Jensena i tego świata, żeby wszystko zrozumieć. Inaczej nazwy osób i korporacji będą się mieszać. To tak jak zaczynać oglądanie Gry o Tron od 4 sezonu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Można wiecej opinii na temat gry:> bo większość komentarzy to jaki quest, jak kto gra i nie za bardzo można cos z tego wyciągnąć. Dla osoby takiej jak ja, ktora nie miała styczności z żadna częścią możecie polecić?

 

Na poczatku masz wprowadznie i recap porzedniej czesci, wiec jak najbardziej tak. Gra w miare dobrze tez tlumaczy ponownie glowne korporacje i stan swiata.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem, niestety nie udało mi się przejść gry bez alarmu i nie wiem gdzie popełniłem błąd/błędy. Jeśli na nowej grze+ zachowują się ulepszenia to może uda się przejść przebiegając wszystkie misje na maskowaniu. Końcowy filmik który leci mniej więcej w połowie napisów miodny i pokazuje że prawdopodobnie będzie kolejna część Adama (jeśli się dobrze sprzeda MD :<) :D

 

Nie udało mi się także znaleźć misji poboczny 6,10,11 i jestem ciekawy gdzie one są :<

Edytowane przez Dreyes
Odnośnik do komentarza

Wbił ktoś trofka za grę bez alarmu?

 

Bo mam pytanie czy jak zauważą nas wrogowie przy

pierwszej misji, tuż na końcu z burzą piaskową

to zaliczy mi ten pucharek?

Musi ci 2x Duch wpaść jak

Zatrzymasz helikopter

 

 

Ktoś wie o co tak w ogóle chodzi na początku gry z tym zdjęciem Kolektyw Juggernaut ? Niby w miejscach na zdjęciach powinno coś być ale byłem przy śmietnikach obok banku i nic tam nie ma.

Edytowane przez Dreyes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...