Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

żadnych materiałów nie oglądałem odnośnie Deus Ex ale bedzie grane :banderas:

Ja to samo. Żadnych materiałów wideo, tylko jakieś tam screeny mi gdzieś przemknęły dawno temu. Ale najgorsze jest to, że w grę zagram najwcześniej 31 sierpnia. :frog: 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnie zadania Złoty bilet.

 

 

Trzeba na pewnym etapie uwierzytelnić zezwolenia Edwarda i Irenki. Dostałem się do pomieszczenia w tym urzędzie nad stacją Monument. W pokoju jest komputer do wyłączenia kamer, szyb wentylacyjny i... nic. Nic kompletnie więcej się tu nie da zrobić i nie mam pojęcia jak pchnąć zadanie dalej. Bug?

 

Odnośnik do komentarza

Zmieniam zdanie. Gra jednak zauwazalnie rwie np. jak biegne sprintem przez miasto.

 

A propo miasta - jest strasznie gesto. Gram juz chyba z ponad 10h i dopiero udalem sie do kwatery z glownym watkiem, tylko po to zeby wziac nastepnego sidequesta. Mam chyba z 40k hajsu i mase poziomow wbilem. I znalazlem chyba gdzies z 5 praxis kitow. Wszystko wrzucam w ulepszenia ulatwiajace mi eksploracje i hackowanie, wiec i tak padam na 3 strzaly. Miod.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zauwazylem rwanie dzisiaj jak biegalem sprintem po tej znacznie wiekszej czesci dzielnicy, ewidentnie przy tak otwartych terenach silnik ma czkawke, chociaz tylko w kilku miejscach tak jest, pewnie w jakis punktach po ktorych przekroczeniu reszta sie szybko doczytuje w tle.

 

btw. pamietam jak pisales ze kolo mieszkania jensena znalazles praxisa, mozesz napisac gdzie? Chce sprawdzic czy nic nie pominalem

 

I pro tip dla kazdego kto juz gra:

 

 

pokoj CEO w palisade bank ma dosc dziwnie ukryta zagadke ktora prowadzi do ukrytego pomieszczenia, w srodku ciekawy folder oraz praxis

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

apartament pietro nizej od chaty Jensena na srodku ma ukryty schowek w podlodze. Chodzi ci o te zagadke z 3 kolumnami? To jest chyba biuro dwoch ziomkow, a nie CEO. Tego Romanka czt jak mu tam mozna znalezc w sali konferencyjnej jak gada przez tel

 

A wiesz jak pozbyc sie Point of Interest: Shots Fired? Wbilem tam na chate ale wskazowka nie znika

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

mam nadzieje ze na xbox one bedzie znosnie, nie ma nic gorszego niz spadajace klatki ;/ 

 

Wiesz co, to nie tyle spadajace klatki, co takie lekkie rwanie az silnik nadazy z doczytaniem reszty [obstawiam ze silnik doczytuje juz za wczasu daleko w tle, poniewaz nie widac zadnego pop in'u].

 

Teraz chyba kumam dlaczego benchmarki na PC byly jakie byly, jesli gra podczas testu sie rwala, to spadki przykladowo z 80 fpsow spadaly do 0 na momencik dlatego wyszly takie jakies dziwne wyniki po obliczeniu sredniej przez program.

 

Ogolnie nie jest to upierdliwe, i tak jak mowie, tylko w kilku miejscach sie tak dzieje. Mala cena za to jaki gesty teren dostajemy w zamian, w dodatku wszystko bez zadnego loadingu, nawet ogromne budynki.

 

@estel

 

dzieki, tak, chodzi o te lampy :)

 

 

to jest pomieszczenie CTO i CEO, nizej CTO, wyzej CEO

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Znalazlem karte do klubu :)

 

to mieszkanko cpuna co zrobil taka wielka balange i jest syf mega na chacie. Mozna mu sie wlamac do kompa i zamowic ekipe sprzatajaca. Po pewnym czasie (reload lokacji?) miejscowka jest cala czysta, a na lozku w sypialni czeka prezent ;)

 

 

Mówisz o tym mieszkaniu

gdzie są te worki w wannie a na górze leży trup?

 

Odnośnik do komentarza

Panowie, udalo wam sie rozkminic jak dostac sie do

 

tego Praxisa zamknietego w scianie w przejsciu w Golem City - tej pierwszej czesci gdzie sa przeciwnicy, mozna uzyc przejscia pod napieciem, bylo na trailerach. Odkrylem ze tam jest cos w scianie. Jak zoomuje, to wydaje mi sie ze to praxis, ale nie moge rozkminic jak tam sie dostac. Celuje wlasnie w to miejsce obok foleta czerwonego.

c16f78411368da69286cbb1961b0d04e.jpg

 

Odnośnik do komentarza

 

apartament pietro nizej od chaty Jensena na srodku ma ukryty schowek w podlodze. Chodzi ci o te zagadke z 3 kolumnami? To jest chyba biuro dwoch ziomkow, a nie CEO. Tego Romanka czt jak mu tam mozna znalezc w sali konferencyjnej jak gada przez tel

 

A wiesz jak pozbyc sie Point of Interest: Shots Fired? Wbilem tam na chate ale wskazowka nie znika

 

 

To jest to mieszkanie zabite dechami bezpośrednio pod mieszkaniem Jensena?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...