Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie wróciłem z Golem i ta lokacja jest niesamowita. :fsg: Cyberpunk pełną gębą i klimat rodem z HR. Fabularnie też się rozkręca. Czuję dobrze człowiek. 

No Golem nie powiem - zupelnie odmienne wrazenie niz z Pragi, mam nadzieje, ze to nie jedyna taka lokacja w grze!

Odnośnik do komentarza

W HR było akurat całkiem sporo fajnych alternatyw, oraz bonusowych sytuacji, a ukryty sub quest dotyczący Jensena naprawdę dawał radę ciężarem decyzji. Jeśli w MD jest faktycznie słabiej (na razie odgrzebuje się z części backloga), to rozumiem twoje podejście. Sam wracam czasami do tytułu drugi raz nawet po kilku latach, chyba że gra ma naprawdę swietny gameplay, jak np. ostatnio nadrobiony Vanquish, lub oferuje alternatywne zaliczanie misji (choćby Dishonored, czy właśnie HR).

 

Sub questy sa znacznie lepsze niz w HR.

 

Sposobow zaliczania misji jest znacznie wiecej, w MD rozbudowali masakrycznie sciezki i opcje. Obecnie jestem pod koniec mojego 3 przejscia i wciaz udalo mi sie znalezc kilka nowych motywow.

 

Gra ma tez od groma konsekwencji ktore nie sa podane na tacy, tylko trzeba samemu sie gdzies cofnac i zobaczyc co nasze decyzje spowodowaly.

 

Kazdy kto pisze ze ta gra jest znacznie gorsza od HR z miejsca wskakuje na moja mentalna liste "aha, jego opinie mnie juz nie interesuja". Poprawili praktycznie kazdy aspekt gameplayowy wzgledem HR, zrobili wysmienite questy poboczne, Praga jest 'recznie wyrzezbiona' z ogromnym przylozeniem do detali i wypchana po brzegi sekretami ze az chce sie ja zwiedzac, a Golem City to maly designowy majstersztyk.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj blantman pisać, że w Deusie jest mało sposobów przejścia danej misji czy to głównych czy pobocznych. :shotgun:  Neon Nights i Harvester chyba są najlepszymi przykładam side questów, które można skończyć na kilka sposób.

Ja teraz gram drugi raz, a planuje jeszcze trzeci by skończyć na ostatnim poziomie trudności i cały czas odkrywam coś nowego, a szczególnie gdy zbieram te e-booki. Głównie chodzi o ukryte przejścia o których pojęcia nie miałem czy w ogóle się nie spodziewałem, że mogą się tu znajdować.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie jak skonczyliscie quest ze żniwiarzem?

 

Ja johnniego oczyscilem z zarzutow, podobnie z politykiem bo mieli wiarygodne alibi. Potem jak tamta szmata mnie zwabila to rzucilem jej granat gazowy i od razu padla. xd

A detektywa przekonalem ze mowie prawde i to ona jest zabojca. Ale dziwi mnie ze zadnego aczika nie dostalem bo zawsze za takie wazniejsze questy cos wpadalo i to mnie zaczelo zastanawiac czy dobrze to rozegralem. :P

 

 

Ogolnie to zayebisty ten quest.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No wlasnie jak skonczyliscie quest ze żniwiarzem?

 

Ja johnniego oczyscilem z zarzutow, podobnie z politykiem bo mieli wiarygodne alibi. Potem jak tamta szmata mnie zwabila to rzucilem jej granat gazowy i od razu padla. xd

A detektywa przekonalem ze mowie prawde i to ona jest zabojca. Ale dziwi mnie ze zadnego aczika nie dostalem bo zawsze za takie wazniejsze questy cos wpadalo i to mnie zaczelo zastanawiac czy dobrze to rozegralem. :P

 

 

Ogolnie to zayebisty ten quest.

 

Za pierwszym razem skończyłem go tak samo jak Ty, ale można też

przekonać doktorka, który zajmował się Myską, żeby podał Ci kod, którym ją "dezaktywujesz" i przekonasz do swoich racji. Czyli klasyczne pokojowe wyjście w stylu Deusa.

 

 

To samo quest z Samizdatem, za pierwszym razem

 

uśpiłem wszystkich hakerów w ich kryjówce, a nie miałem pojęcia, że mogę z nimi pogadać i przy drugim podejściu dostałem od nich bardzo spoko questa w którym trzeba ujawnić niemałe brudy Picusa. Quest podobny do tego w Hengshy, gdy ujawnialiśmy prawdę o bogatym dzieciaku, który zamordował swoją dziewczynę.

 

 

Replayability w tej grze jest konkretne.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ale zayebioza z tym reaperem. :obama:

 

A z Samizdatem to

 

Ja od razu wbilem i odpalila sie rozmowa po czym dostalem questa. Nawet mi nie przyszlo do glowy aby ich usypiac. xd

 

A jaki quest glowny wybraliscie? Napad na bank czy ratowanie swirnietego islamisty? Ja to drugie i po skonczeniu zalowalem. No ale ja zawsze wybieram opcje ratunku jakiejs osoby.

 

Odnośnik do komentarza

Oj blantman pisać, że w Deusie jest mało sposobów przejścia danej misji czy to głównych czy pobocznych. :shotgun:  Neon Nights i Harvester chyba są najlepszymi przykładam side questów, które można skończyć na kilka sposób.

Ja teraz gram drugi raz, a planuje jeszcze trzeci by skończyć na ostatnim poziomie trudności i cały czas odkrywam coś nowego, a szczególnie gdy zbieram te e-booki. Głównie chodzi o ukryte przejścia o których pojęcia nie miałem czy w ogóle się nie spodziewałem, że mogą się tu znajdować.

ODNÓG FABULARNYCH MAŁO. To że można przejść misje tą drogą czy tą. Albo można zabijać lub nie. Można użyć wieżyczek albo spuścić cos na głowe komuś. Zagazować czy karabinem rozstrzelać.  Wiadomo że są różne drogi ale dla mnie fun jest w fabule. Czytajcie ze zrozumieniem. Na pewno większy wpływ na fabułę miałem w taki kotorze czy wiedźminie :D Tutaj są małe zmiany i tylko jedna spora. Tak naprawdę jak raz przejdziesz ze wszystkimi sub questami to nie ma po co ponownie przechodzić. Chyba że ktoś lubi bawić się w aspekty mechaniczne gry. Ja tam gram DLA FABUŁY. Bansai ty wiesz już od dawna że gram w gry dla fabuły więc nie dziw się że dla mnie HISTORIA w Human Revolution była LEPSZA od tej w MD. 

Odnośnik do komentarza

Co się właśnie odjaniepawliło

 

 

 

Gram sobie, mam powstrzymać zamach w londynie no i dostaję wybór. Boss albo odbicie zakładników. Wybieram bossa bo setki ludzi jednak ważniejsi aniżeli garstka. Pokonuję bossa w 10 sekund za pomocą EMP i ogłuszenia. Idę do konferencyjnego pokoju, otwieram, jest scenka i.... wywala napis, że odblokowano nową grę+. Myślę sobie WTF? To jest jakiś trollink? Już koniec? Tak po prostu? Happy end? Beż żadnego prawdziwego wyboru na koniec jak w HR? Jestem całkowicie zaskoczony, że to już koniec i kompletnie się tego nie spodziewałem. 

 

No i w ogóle. Po tej scence Jensen mówi, że leci ścigać ludzi odpowiedzialnych i nagle '1 year later'. xDD

Śmierdzi DLC na kilometr. 

Jestem rozczarowany końcówką i to srogo. :/

 

 

Odnośnik do komentarza

Kolego, ale ja napisałem, że zrobiłem obie rzeczy. Jak teraz patrzę to może faktycznie troszkę niejasno się wyraziłem, ale najpierw zrobiłem jedno, a potem poleciałem szybko do drugiego celu. 

 

Tylko po prostu mi czegoś tutaj brakuje, tak jakby z gry chamsko coś wycięto. 

 

Są tutaj jakieś statystyki ile się zabiło, ile ludzi ogłuszyło? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No da się, bo tak zrobiłem. xD

 

Nawet dostałem osiągnięcie za to. 

 

 

 

Poszedłem, załączył się filmik i po dłuższej chwili pokazało się okienko gdzie mogłem wybrać aby użyć urządzenia zakłócającego albo nie, użyłem i zdezaktywowałem detonator. Potem jak na mnie ruszył to rzuciłem EMP pod niego, podbiegłem i ogłuszenie. Padł od razu, drony oraz robot wybuchły. Potem pobiegłem szybko do drugiego celu, przekradłem się przez kilka pokoi, potem do szybu windy, zeskoczyłem na dół, pojechałem windą do pokoju dla vipów. Otworzyłem, była scenka, że Adam tłumaczy, że szampan jest zatruty a typ mówi, że przecież specjalnie podmienił na wszelki wypadek. No i wjechał czarny ekran z napisem, że odblokowałem NG+ oraz nowy poziom trudności.

 

13522011_1117682764971362_89707811552278 

Nie kłamię.

 

 

Odnośnik do komentarza

Suteq (pipi) się znasz mankind ma super zakończenie lepiej stąd idź bo jak nie myślisz jak bansai to spadaj z tematu:)

 

P.s. masz statystyki na nad konsoli. Jak wchodzisz w osiągnięcia poza czasem gry masz ile zabiłes ilu ogluszyles etc.

 

 

Bansai nie będziesz mi mówić gdzie mam wchodzić. Jak wypowiadam się na temat gry. Każdy ma prawo wyrazić swoje odczucia na temat danej produkcji i osoba co gra w no man sky czy tricky towers nie będzie mnie pouczać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...