Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pękłem, zamówiłem preordera :banderas: Human Revolution jakoś też w sierpniu wychodził? Pamiętam jak mną pozamiatał, taka gra w sezonie ogórkowym coś pięknego.

Ano, wychodził w sierpniu. I to też dokładnie 23.08. 5 lat, kawał czasu. :)

 

Wspomniany launch trailer:

 

 

Bezspoilerowy. W sensie chyba nie ma żadnych nowych scen, których nie byłoby na pierwszych zajawkach, tylko konstrukcja inna.

Odnośnik do komentarza

Bonzaj

 

Więc co? Human Revolution do kwadratu, czy coś zyebali?

 

Poki co do kwadratu, jeszcze jak, jedynie boli mnie dupa ze animacje zabojstw/ogluszen zostaly mocno ograniczone, jest ich tak o polowe mniej niz w jedynce. Dodatkowo animacja zabojstwa od tylu w 90% odpala sie non stop ta sama.

 

Dziwi mnie tez ze ekran na chwile staje sie czarny przed jej aktywacja, w HR wciskasz i od razu sie odpala, tutaj wciskasz, jakąś sekunde masz czarny ekran i dopiero sie odpala.

 

Pierwsza miejscowka to uczta dla oczu, zobaczymy czy bedzie podobny poziom graficzny jak trafimy do jakiegos miasta. Warto tez dodac ze HUD jest w chooj ESTETYCZNY, pieknie sie na niego patrzy oraz mozna ogladac modele 3d kazdego itemu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ściągam patch, za niedługo odpalam. Po północy kupiłem Deus Ex GO z myślą, że będę sobie pykał do 23-ego, a tu taka niespodzianka.

 

Ktoś ogarnął te dodatki Day-1? W pudełku jest kod do zarejestrowania na stronie Square-Enix ale gdzie potem jest to do ściągnięcia, generuje się jakiś kod na PSN do specjalnej misji? Nic na tej stronie nie ma :/

Odnośnik do komentarza

PS4

 

Male sprostowanie, animacji zabojstw/ogluszen jednak jest mniej wiecej tyle co w HR, z ta roznica ze wiekszosc unikalnych sie wlacza jak jestesmy przyklejeni do oslony, np za rogiem, lub za skrzynka przed ktorą ktos stoi. Bardzo fajnie sie prezentuja, ale szkoda ze tak malo zrobili jak po prostu podejdziemy do kogos od tylu/przodu.

Odnośnik do komentarza

Ściągam patch, za niedługo odpalam. Po północy kupiłem Deus Ex GO z myślą, że będę sobie pykał do 23-ego, a tu taka niespodzianka.

 

Ktoś ogarnął te dodatki Day-1? W pudełku jest kod do zarejestrowania na stronie Square-Enix ale gdzie potem jest to do ściągnięcia, generuje się jakiś kod na PSN do specjalnej misji? Nic na tej stronie nie ma :/

Tez mam ten problem. Pewnie dlatego ze gra jeszcze nie wyszla. Pierwsze przejscie trzeba bedzie zrobic bez dodatkow :(
Odnośnik do komentarza

Ja mam ustawione sterowanie z Human Revolution (i tak nie jest przeniesione 1:1 co jest irytujące) i muszę przytrzymywać przycisk by chować się za osłonę.

 

Mam pytanie do pierwszego zadania pobocznego Złoty bilet.

Jak pozbyć się Drahomira bez zabijania go? Jak pójdziemy się z nim skonfrontować to zacznie do nas strzelać, a jak pójdziemy do policjantki to ona pójdzie go zabić. Gram na najwyższym poziomie trudności bez zabójstw i alarmów. W HR by wpadło trofeum Pacifist trzeba było nie tylko nikogo nie zabijać, ale np. przez dialogi potoczyć w ten sposób by Sandoval się nie zabił. Tutaj podejrzewam, że śmierć Drahomira może zostać zaliczona przeciwko Pacyfiście.

 

 

Swoją drogą w końcu jest wprowadzona historia odblokowanych/przeczytanych rzeczy. Dzięki temu będzie można prześledzić wszystkie E-booki, które się ma przeczytane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...