Skocz do zawartości

Indyki na vite


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

dziś premiera TxK czyli remake gigantycznego klasyka z jaguara o nazwie tempest2000 - pierwsze opinie mówią o hicie arcade ale trzeba brac pod uwage ze grafika za bardzo nie rozni sie od tego klasyka sprzed 30lat, z tym wyjatkiem ze w hd i 60fps.

 

vita_txK2.jpg

txk2-570x320.jpg

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

post pod postem ale co tam...vita wlasnie dostala swojego REZ'a....TxK na sluchawkach, na muzie na max....ten feling grafiki...gra kolorow....ostatni raz mialem cos takiego na ps2 przy tamtym legendarnym tytule...polecam dla kazdego fana strzelanek tym bardziej ze z znizka dla plusowcow kosztuje smieszne 22zl...natywna rozdzielczosc, 60fps...i synergia z tym co sie dzieje na ekranie...

 

 

btw: Edge dalo 9/10, sypia sie zreszta same super oceny, a neogaf po prostu odplywa nad wrazeniami z tej gry

 

Kaiju Pop: 3/4
Straits Times: 9/10
PSNation: 9.5
Edge: 9
HardcoreGamer: 4.5/5
Gamestyle: 9
Metro.co.uk: 9
God is a Geek: 9/10
Pushsquare.com: 8/10
Eurogamer: 9/10

 

już raz chwaliłem w niebogłosy jednego indyka piszac sam ze soba bo nikt nie chcial go sprawdzic i mi uwierzyc, a potem po ponad pol roku kazdego nagle oswiecilo ze to super gierka bo wyladowala w plusie - mowa oczywiscie o gucamelle, nie robcie mi tego samego z TxK :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

The Swapper też pojawi się na platformach Sony. Rewelacyjna gra, kapitalne zagadki, świetna atmosfera, gliniany design całej gry. Jedno mnie ciekawi? Jak przeniosą sterowanie, które w niektórych momentach wymagało szybkiego ruchu myszki? Oby więcej takich gier Sony.

 

No i ta muzyka:

 

Odnośnik do komentarza

crashe cala trylogie mam z ps plus, podobnie jak resident evil ;)

 

btw. ja dalej wkrecony w TxK - 71 level ale juz jest mega trudno, bede musial sie cofnac i pozaliczac wczesniejsze levele by do tych aktualnych podejsc z wieksza liczba zyc - do mnie bezsprzecznie to na razie indyk 2014 roku. No i czekam na druga czesc broken sword, ma byc w tym miesiacu, pierwsza fajna choc mialem lekki niedosyt.

Odnośnik do komentarza

Super. Cały czas myślałem o zakupie wersji na 3DS'a bo podobno naprawdę fajne (z tym że mega krótkie nawet jak sie na 100% chce ograć). Teraz jeżeli już to biore na Vitę (dużo lepszy ekran).

dokładnie. Też miałem brać na 3DSa, ale jednak oledowy ekrany Vity wygrał w tym przypadku ^^

 

kupujta Stick it to the Man, bo to kawał klimatycznego indora, a po kilku bronkach i ze znajomością englisza to już w ogóle beka jak cholera.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wystartowała mała promocja na indyki:

 

 

 

 

Below offer ends 27th March
Pure Chess® Complete Bundle (PS Vita) – €11.25
20% additional PS Plus discount

 

Below PS Vita offers end 10th April
Aabs Animals – €1.99
20% additional PS Plus discount

 

Age Of Zombies – €1.99
20% additional PS Plus discount

 

Alien Breed- €2.49
10% additional PS Plus discount

 

Angry Birds™ Trilogy – €4.99
20% additional PS Plus discount

 

Atomic Ninjas- €3.99
20% additional PS Plus discount

 

Burn the Rope- €1.49
20% additional PS Plus discount

 

Die!Die!Die! – €1.19
20% additional PS Plus discount

 

Divekick- €3.99
20% additional PS Plus discount

 

Fort Defense – €1.99
20% additional PS Plus discount

 

Furmins Full Game + bonus world – €2.49
20% additional PS Plus discount

 

LIMBO – €3.99
20% additional PS Plus discount

 

Men’s Room Mayhem™ – €0.99
20% additional PS Plus discount

 

Nun Attack – €0.99
20% additional PS Plus discount

 

OMG HD Zombies! – €1.99

 

Quell Memento – €1.49
20% additional PS Plus discount

 

StarDrone Extreme – €1.49
20% additional PS Plus discount

 

SunFlowers – €0.99
20% additional PS Plus discount

 

Superfrog HD – €2.49
10% additional PS Plus discount

 

Total Recoil – €0.99
20% additional PS Plus discount

 

Worms™ Revolution Extreme – €4.99
10% additional PS Plus discount

 

 

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/03/19/new-playstation-store-infamous-final-fantasy-metal-gear-towerfall/

 

Chyba się skuszę na Angry Birds za te 15 zł :P

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Superfrog jest w cross-buy, więc spoko opcja. Ja bym brał jeszcze Age Of Zombies, o ile nie grałeś na Android/iOS oraz Fort Defense. I tak musisz doładować portfel za minimum 20 zł, więc warto coś jeszcze dobrać.

 

 

Co do Robaków:

 

• Gra lokalna i rozgrywka dla wielu graczy!
Weź udział w bitwach lokalnych lub wieloosobowych online z udziałem 4 graczy! Wybierz jeden z 3 trybów gry: Deathmatch, Forty i Klasyczny - postrzelaj sobie z bazooki!

 

Możesz grać pewnie i w więcej osób na jednej Vicie. Tam się przecież turowo gra, przekazując konsole z rak do rąk.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupilem Machinarium wczoraj, bez promocji i gra jak dla mnie jest miescami za trudna i mało intuicyjna. :teehee:

Bardziej rozbudowane zagadki potrafią tak dac w kosc, ze zerkam na opis, w przeciwnym razie lizalbym sciany 30 minut w poszukiwaniu rozwiązania, wiec tylko dla najwytrwalszych.

Z promocji cos polecacie jeszcze poza Angry Birds ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...