Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

takiego maila dostałem od Komputronika z zapytaniem o dostępność w 29.11.

 

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację od Sony dotyczącą dostępności konsoli PS4 w dniu premiery.

 

Niestety nie są to dobre informacje â na dzień dzisiejszy Sony zapewnia nam ilości jakimi uda nam się zrealizować tylko zamówienia klientów internetowych, którzy dokonali już płatności za towar.

 

 

 

 

Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej zdobyć towar niezbędny do zrealizowania wszystkich złożonych zamówień jednak na chwile obecną mamy jedynie powyższe informacje od producenta.


takiego maila dostałem od Komputronika z zapytaniem o dostępność w 29.11.

 

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację od Sony dotyczącą dostępności konsoli PS4 w dniu premiery.

 

Niestety nie są to dobre informacje â na dzień dzisiejszy Sony zapewnia nam ilości jakimi uda nam się zrealizować tylko zamówienia klientów internetowych, którzy dokonali już płatności za towar.

 

 

 

 

Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej zdobyć towar niezbędny do zrealizowania wszystkich złożonych zamówień jednak na chwile obecną mamy jedynie powyższe informacje od producenta.

to samo pytanie do RTV wysłałem :Szanowny Kliencie,

Aktualnie nie ze względu na przewidzianą ilość konsol, nie oferujemy możliwości złożenia zamówienia przedpremierowego. Możliwość zakupu powinna pojawić się po premierze konsoli.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.
 


zaczynam wątpić w dostępność 29.11 bez preordera :/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Szanowny Kliencie,

 

 

towar jest w przedsprzedaży. Nie gwarantujemy Panu odbiur towaru w dniu premiery. z powodu iż nie zakupił Pan karty preorder na powyższą konsolę.

 

 

Dotyczy osób, które zamówiły preorder bundla na EURO RTV AGD.

prosze o print screena

 

i chyba rozkminiłem o co chodzi z zamkniętymi preorderami, wystrzegając sie miesiac przed premierą fali zamówień gdzie jeden ludzik składa zamówienie do 5-skelpów zamykają sprzedaż, zamawiają powiedzmy sztuki pod zamówienia i powiedzmy 20 szt górką dla ludzi z doskoku, jak by mieli 100 preorderów i faktycznie ludziki by odebrali te 20 sztuk a reszta by grzała pułki to towar zalega, a tak wywołąją ssanie i wszystko zejdzie w day one. jak za komuny w mięsnym :P

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

a mi juz kompletnie przeszła ta szajba na PS4, przez te cale zamieszania i brak informacji, czego wina obarczam Sony.

pomysłów miałem wiele, czyli sumując: chciałem lecieć do PL, gdzie konsolkę gwarantowało mi Euro;  następnie chciałem przepłacać o jakieś 40% na eBayu, DoneDealu; czy zamawiać z US, tez taki pomysł miałem. na dzień dzisiejszy siedzę juz na pu.pie i mam juz po prostu wyje.bane! 

mam jeden pre-order w GameStopie i w dniu premiery, jeszcze  przed otwarcie sklepu z nim sie tam udam. jesli konsolki nie dostane to nie będzie to moja strata tylko sklepu. dziekuje i pozdrawiam, nie mam juz do tego siły. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szanowny Kliencie,

 

 

towar jest w przedsprzedaży. Nie gwarantujemy Panu odbiur towaru w dniu premiery. z powodu iż nie zakupił Pan karty preorder na powyższą konsolę.

 

 

Dotyczy osób, które zamówiły preorder bundla na EURO RTV AGD.

typowe naciąganie , musisz wziąć preorder bo inacze ni choooya , pewnie mają jakiś % od preordera a się okaże ,że na półkach będzie dużo stało 29.11

Odnośnik do komentarza

 

Szanowny Kliencie,

 

 

towar jest w przedsprzedaży. Nie gwarantujemy Panu odbiur towaru w dniu premiery. z powodu iż nie zakupił Pan karty preorder na powyższą konsolę.

 

 

Dotyczy osób, które zamówiły preorder bundla na EURO RTV AGD.

prosze o print screena

 

i chyba rozkminiłem o co chodzi z zamkniętymi preorderami, wystrzegając sie miesiac przed premierą fali zamówień gdzie jeden ludzik składa zamówienie do 5-skelpów zamykają sprzedaż, zamawiają powiedzmy sztuki pod zamówienia i powiedzmy 20 szt górką dla ludzi z doskoku, jak by mieli 100 preorderów i faktycznie ludziki by odebrali te 20 sztuk a reszta by grzała pułki to towar zalega, a tak wywołąją ssanie i wszystko zejdzie w day one. jak za komuny w mięsnym :P

 

ja już to dawno rozkminiłem i jestem spokojny,że 29.11 bez preordera dostane to czego chce:D

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszej nie satysfakcjonującej odpowiedzi, postanowiłem przycisnąć tego konsultanta do muru, po chwili przyznał się do błędu. Obecnie ich odpowiedź wygląda tak.

 

Szanowny Kliencie,



Przepraszam  za mój błąd. osoby które złożyły zamówienie  na konsole w zestawie  z grą kill zone
 prze 07-11-2013r. maja zagwarantowaną dostawę w dniu  premiery.


W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.
  Pozdrawiam


Łukasz Jasiński
Specjalista ds. Obsługi Zamówień
Sklep Internetowy: www.euro.com.pl
e-mail: sklep.internetowy@euro.com.pl
telefon: 22 57-15-120; 0 801-400-420

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

A ludzki rozum to wygląda tak. Skoro sklepy nie przyjmują już zamówień to będą starać się zrealizować te które już mają. Więc jedyna opcja jest taka aby przyjść do sklepu w chwili otwarcia. Wówczas masz zagwarantowany odbiór, nie będą sprawdzać kiedy robiłeś pre order, jak późno tylko to czy w ogóle go masz. Kto zgłosi się po godzinach pracy pewnie po 18 dopiero to już może nie dostać. 

 

Swoją drogą nawet jak ktoś kończy prace o 18 to zaczyna o 10 dopiero a sklepy będą otwarte już od 9. Więc jest szansa że się załapie. najgorzej mają ci co w biurach robią i urzędach. Tam jak przyjdziesz po 15 to chyba tylko po to aby pocałować klamkę. Ewentualnie kupić Dualshocka 4  :verymad:

Odnośnik do komentarza

A ludzki rozum to wygląda tak. Skoro sklepy nie przyjmują już zamówień to będą starać się zrealizować te które już mają. Więc jedyna opcja jest taka aby przyjść do sklepu w chwili otwarcia. Wówczas masz zagwarantowany odbiór, nie będą sprawdzać kiedy robiłeś pre order, jak późno tylko to czy w ogóle go masz. Kto zgłosi się po godzinach pracy pewnie po 18 dopiero to już może nie dostać. 

 

Swoją drogą nawet jak ktoś kończy prace o 18 to zaczyna o 10 dopiero a sklepy będą otwarte już od 9. Więc jest szansa że się załapie. najgorzej mają ci co w biurach robią i urzędach. Tam jak przyjdziesz po 15 to chyba tylko po to aby pocałować klamkę. Ewentualnie kupić Dualshocka 4  :verymad:

wątpie , prawie każdy kto zamawiał preorder to rezerwowował co najmniej w 3 sklepach dlatego nie ma już dostępnych konsol jak każdy sobie zamawia po 3-5 preorderów bojąc się ,że nie dostanie , w dniu premierry okaże się ,że taki KOWALSKI wybierze jeden sklep a reszta preorderów z jego zamówień trafi na półki i będzie dostępna dla zwykłego gościa z ulicy , czyli dla MNIE:D

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem jeszcze w czerwcu, ale nie wpłacałem żadnych 100zł. Czytając poprzednie strony niektórzy twierdzą, że bez wpłaty stówki nie ma szans na konsole. Wczoraj wysłałem e-mail do pani z euro rtv agd i otrzymałem taka odpowiedź.
 

 

Witam,

 

Oczywiście, otrzyma Pan konsolę w dniu premiery.

 

Pozdrawiam
Eliza Pochwatka

Specjalista ds. Obsługi Zamówień

 

 Nie ma co panikować. Wszyscy swój egzemplarz dostaną bądź spora ich większość.

Odnośnik do komentarza

Nie chce siać paniki, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Ale mam info z MM (z pierwszej ręki, nie dam sobie jednak za nie uciać kochones), że to Sony kazało zdjąć pre-ordery na PS4. W dodatku MM powoli szykuje się do akcji zwracania kasy za pre-ordery. Czy info się potwierdzi? Przekonamy się już niedługo.

 

Ja z kolei mam info z MM, z pierwszej ręki, że konsole będą i dla tych co złożyli preordery wystarczy. Poza tym prawdopodobnie będą 3 bundle (tak jak w euro) i można z preordera wziąć dowolnego bundla. Zestaw z KZ + pad + kamera prawdopodobnie będzie kosztował 2299 zł. Ogólnie koleś dość dobrze zorientowany co się dzieje. W tym MM, w którym pytałem preordery kupiło tylko 14 osób.

Odnośnik do komentarza

Podążając za radą kogoś wyżej, przypomniałem sobie o dobrym kumplu pracującym w Euro i jutro będę miał info odnośnie dostępności, preorderów itd. Oczywiście gość pracuje akurat 29.11 więc w razie czego konsolka będzie czekała na zapleczu, a kolega skasuje dużą flachę ode mnie :banana:

Odnośnik do komentarza

Podążając za radą kogoś wyżej, przypomniałem sobie o dobrym kumplu pracującym w Euro i jutro będę miał info odnośnie dostępności, preorderów itd. Oczywiście gość pracuje akurat 29.11 więc w razie czego konsolka będzie czekała na zapleczu, a kolega skasuje dużą flachę ode mnie :banana:

 

Jakbyś mógł to zapytaj czy prócz preorderów będą mieli coś jeszcze dodatkowego na sklepach.

Odnośnik do komentarza

dobra ja swoją 4 mam zaklepaną w neo-necie dzięki kumplowi kierownikowi. Sytuacja wygląda tak że neo-net cała sieć sklepów dostała zawrotna ilość około 300 sztuk ps4 na wszystkie sklepy. konsole dostanie tak zwane top 50 sklepów gdzie jest największy obrót. W mojej mieścinie oczywiście by nie było ale po meilu od jakieś tam pani odpowiedzialnej za ten asortyment, kumpel zadzwonił do niej i powiedział że już ma klienta który jest chętny na konsolę. Tym sposobem jeden sklep z top 50 został pozbawione bundlla bo jestem tak zwanym pewnym klientem. Największy zestwa czyli kamerka 2 pady i kz kosztuke 2399. Początkowo cena była 2299 ale po tym jak się okazało że będzie brakować konsol cena dziwnym trafem skoczyła w górę :/

Odnośnik do komentarza

dobra ja swoją 4 mam zaklepaną w neo-necie dzięki kumplowi kierownikowi. Sytuacja wygląda tak że neo-net cała sieć sklepów dostała zawrotna ilość około 300 sztuk ps4 na wszystkie sklepy. konsole dostanie tak zwane top 50 sklepów gdzie jest największy obrót. W mojej mieścinie oczywiście by nie było ale po meilu od jakieś tam pani odpowiedzialnej za ten asortyment, kumpel zadzwonił do niej i powiedział że już ma klienta który jest chętny na konsolę. Tym sposobem jeden sklep z top 50 został pozbawione bundlla bo jestem tak zwanym pewnym klientem. Największy zestwa czyli kamerka 2 pady i kz kosztuke 2399. Początkowo cena była 2299 ale po tym jak się okazało że będzie brakować konsol cena dziwnym trafem skoczyła w górę :confused:

Panieee to jak Neonet dostaje 300 sztuk na wszystkie sklepy to ja się nie martwię o to  ,że nie będzie 4 w MM..... a wracając do twojego preordera to właśnie przed chwilą wszedłem na stronę neonetu i nie ma żadnej wzmianki o ps4. 

Odnośnik do komentarza

Co do mojego preordera czy tam zakupu w day one (przez pomyłke wpisałem to w CW) to nie gram praktycznie multi więc fps odpadają, Knack to shit, więc z gier co mnie interesują zostało NBA 2k14 (mega mnie jara) i Asisyn IV (średnio) biorąc pod uwagę że będzie on stał ok 250-260 a ciut brzydszego na ps3 będzie można za 130 już wtedy wyrwać to chyba na premierę PS4 wpadnie WiiU z NSMB U, Super Mario 3dWorld i Zeldą WW...

 

 

Z drugiej strony już widzę te wizyty np w jakimś MM czy innym Saturnie po jakieś badziewia i te mimowolne krucjaty (połączone z ocieraniem) na regały z ps4 (tylko miłośnicy nowinek / gadżetów będà wiedzieć ocb ). Tak, nie wierzę, że w PL w/w sklepach będzie problem z dostępnością.

Odnośnik do komentarza

Nadwoje babka wrozyla wszystko zalezy od tego ile konsol Sony wrzuci na nasz rynek... Cos prawdy musi byc z tymi problemami z dostepnoscia bo to z tego co czytalem nie tylko w PL wysylaja syganalu ze dla wszystkich nie starczy. Nie sadze zeby to byl tak mistrzowsko hype przeprowadzany z strony Sony. Mysle ze popyt w ok 70% zostanie zaspokojony ale to wszystko wrozenie z gusow

Edytowane przez BoBJaX_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...