Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

easye: Nie wiem czemu Cie to tak dziwi. Media Markt i Saturny to największe i najpopularniejsze sklepy z elektroniką w Polsce. Sony Centre to małe nieznane saloniki, do których nikt nie chodzi. Obrót w MM i Saturnach jest nieporównywalnie większy niż w SC.

 

Prawdę mówiąc Media Markt i Saturn w mojej ocenie to jedyne sklepy, które trzymają europejski poziom. Dla mnie RTV Euro AGD, czy Avans itp. to sklepy o co najmniej klasę niżej.

 

 

 

marcinwks: Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz. Owszem, Biedronki musiały stosunkowo podwyższyć pensje dla pracowników, bo nikt tam nie chciał pracować. W Warszawie, czy w większych miastach na zachodzie Polski jest całkiem spoko, ale np. koleżanka w Olsztynie po 2 fakultetach była zmuszona do pracy za 5,5 zł brutto. W większości miejsc oferują Ci najniższą krajową.

Nie wyobrażam sobie też tego, że Ci, którzy głównie nabijają tą średnią 2700zł netto, będą 29 listopada w garniakach czekali pod sklepami na premierę nowej zabawki.

Sytuacja w Polsce z roku na rok się w jakiś tam stopniu poprawia, ale dalej nie sądzę, żeby był jakiś gigantyczny popyt na konsole za 2tyś w dniu premiery. Z perspektywy forum można takie wrażenie odnieść, bo tu stosunkowo sporo ludzi rzeczywiście jest nią zainteresowaną.

Wydaje mi się, że każdy kto jest zdeterminowany do tego, żeby nabyć ją już tak szybko, będzie mógł pójść do sklepu (stosunkowo dużego) i zwyczajnie ją kupić z półki.

Wątpię żeby zamawiali konsole wyłącznie na podstawie ilości złożonych preorderów. Nonsens.

 

Jestem ciekaw jak w Polsce się ta konsola sprzeda.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

To po co kupujecie kawalek plastiku za 85 zl? Juz myslalem, ze u podstawy nie jest rowna, ale placic 100 zl by stala na podwyszeniu? Bezsens.

 z tego co widziałem na fotce standa to ma tam miejsce na 3 śrubki (tak mi się wydaje) także taki solidny statyw to coś lepszego od stawiania w pionie i dużej szansy że ktoś przypadkowo ją szturchnie np. przy sprzątaniu

 

także trzeba to będzie wziąć, poza tym wygląd konsoli ownuje w pionie, w poziomie nie robi żadnego wrażenia, takie tam pudełko, natomiast pion...no łaaaał "mamy tu prawdziwą nową generację"   :teehee:

Odnośnik do komentarza

easye: Nie wiem czemu Cie to tak dziwi. Media Markt i Saturny to największe i najpopularniejsze sklepy z elektroniką w Polsce. Sony Centre to małe nieznane saloniki, do których nikt nie chodzi. Obrót w MM i Saturnach jest nieporównywalnie większy niż w SC.

 

Prawdę mówiąc Media Markt i Saturn w mojej ocenie to jedyne sklepy, które trzymają europejski poziom. Dla mnie RTV Euro AGD, czy Avans itp. to sklepy o co najmniej klasę niżej.

 

Jestem ciekaw jak w Polsce się ta konsola sprzeda.

 

Chciałem zadać to samo pytanie. Poczekamy na raporty Sony po tygodniu od premiery w Europie. Tak samo z polski o ile w tym kraju robi takie raporty.

 

 

Nawet nie wiem za ile w MM PS4 będzie dostępna bo do dziś na stronie Media Markt nie widzę w ofercie konsoli Playstation 4, więc nie wiem kto liczy na to że w ich ofercie w dniu premiery nagle dostanie u nich konsole. 

 

Nie są to śrubki ale takie wtyki które wchodzą w bok konsoli i ona stoii stabilnie. Mając obok siebie ps2 ps3 i ps4 będzie czad

 

http://content.hwigroup.net/images/products/xl/199061/2/sony_ps4_vertical_stand.jpg

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

ussr: Pewnie czekają z informacją, aż konsola znajdzie się w ich magazynach, żeby nie robić sobie burdelu informacyjnego jak np. RTV euro AGD.

 

W sklepie słyszałem o cenie 1799zł za podstawkę. O tym że mają dostać 3 zestawy i że nie będzie problemów z dostępnością przez co najmniej 2 tygodnie. Koleś wydawał się dosyć dobrze zorientowany i był pewny że nie będzie problemu.

 

Więcej informacji pewnie będzie się pojawiało wraz ze zbliżaniem się do 29.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Napiszę parę zdań od siebie :). Sam zamówiłem konsolę 11/06 na muve.pl no i cóż raczej jej nie zobaczę 29/11. Zawiodłem się na tym sklepie po raz pierwszy w sumie ale dość srogo. Zacząłem szukać innej alternatywy więc zamówiłem PS4 gołą na RTV EURO AGD ale po rozmowie telefonicznej człowiek z ich obsługi zasugerował bym zamówił bundle PS4 + Killzone ponieważ jest większa szansa na otrzymanie konsoli w dniu premiery. Zamówienie złożyłem a nawet i dwa i czekam. Między czasie ustaliłem, że w Komputroniku na pewno nie dostanie się konsoli w dniu premiery. Dziś odwiedziłem RTV EURO i dostali informację, że gołej konsoli nie będą mieli w ogóle natomiast, że ja otrzymam konsolę na pewno. Chciałem zrobić preordera w sklepie ale już takiej możliwości nie będzie. Obsługa twierdziła, że otrzymają tyle sztuk ile jest preorderów. Wychodzi na to, że na półkach nic nie będzie. Obok jest Sony Centre więc również wstąpiłem i popytałem. Konsoli dla ludzi z ulicy nie będzie 29/11 ponieważ mieli otrzymać 50 sztuk na salon a otrzymają sztuk 30. Ogólnie w Łodzu miało być konsol około 6000 a ma być około 3000. Następna dostawa jest planowana na połowę grudnia. Avansie kolega, który tam pracuje twierdzi, że konsolę będą mieli i może mi odłożyć jedną sztukę ale jest to goła sztuka i trzeba zrobić preordera za około 270 PLN. Sam nie wiem jak to będzie wyglądało w MM i Saturnie. Ogolnie mam niby teraz 3 preordery ale żaden pewny. Zrobiłem jeszcze jeden na Electro.pl ale nawet żadnego maila nie otrzymałem więc nie liczę tego. Sądzicie, że RTV EURO sprosta i konsola będzie w dniu premiery? W MM i Saturnie dostanę konsolę bez spiny? Czy lepiej zrobić preordera w Avansie ale to również nic pewnego... Co sądzicie koledzy?

Ta zrób jeszcze z 40 zamówień przed premierowych tworząc sztuczną kolejkę wszędzie.

I tak jest dużo lepiej niż na premierę ps3 jest w polsce, ale trzeba bedzie sie pogodzić że dla wszystkich moze nie wystarczyć.

 

Pamiętam jak na premierę ps3 w szczecinie w sony center mieli 5 konsol i 1 na wystawkę i nikt nie narzekał, pewnie do świąt będzie druga dostawa. Ja wtedy kupiłem sobie 1 na nocnej premierze, teraz odpuszczam premierę, poczekam na styczeń

Edytowane przez polaki899
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę. Zamawiacie jak jakieś debile po 100 preorderów w 100 sklepach, a potem się dziwicie, że obsługa mówi, że konsol brakuje.

 

Co za debilizm.

 

A w dniu premiery, cudownie nagle konsol przybędzie po połowa zrezygnuje ze swoich 99 preorderów :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobra, to teraz troche z frontu UK - przypominam, ze mam preorder z 26 lutego 2013 - a wiec z czasow, gdy PlayStation 4 bylo tylko joypadem z Nowego Yorku :) Sklep GAME napisal do mnie, zebym w dniach 10-19 listopada umowil sie na rozmowe z konsultantem (@pochvj), przemyslal na spokojnie raz jeszcze wszystkie opcje, jakie oferuje mi sklep (zamowilem najwiekszy mozliwy pakiet, wiec nie wiem, co jeszcze sklep chcialby mi w to wsadzic - gwarancje?) i przygotowac sie finansowo - moze oddac jakies konsole i gry jako Trade-In? Nastepnie - w dniach 27 - 28 listopada zapraszaja do sklepu na wykupienie mojego pre-ordera i otrzymanie specjalnego biletu, ktory upowazni mnie jako jednego z pierwszych do odbioru konsoli. GAME mysli, ze uda im sie zorganizowac dwie odrebne kolejki - jedna dla posiadaczy biletow i druga dla osob, ktore nie wykupia preorderow przed nocna premiera. No i zobaczymy, jak bedzie. Zaloze sie, ze z dwoch kolejek zrobi sie world war z, oszklona wystawa sklepowa runie, a czesc bilecikow zmieni wlascicieli :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mam wykupionego pre ordera ta niebieska karta za 100zł, płaciłem w kasie wiec nie obawiam się o odbiór konsoli.

 

Gorzej będzie z wyniesieniem jej ze sklepu. Może firma ochroniarska ?? <--- żart 

 

Chociaż cholera wie, w dniu premiery PS3 jej cena była szokująco wysoka i nikt o PS3 się tak nie bił. Preorderów też chyba specjalnie nie trzeba było robić. 

 

19 dni

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

właśnie wróciłem z saturna, nie trafiłem na mojego ex kierownika więc nie miałem "rzetelnej" informacji, spytałem gościa z softu jak z ps4 stoi ile z tego propagandy marketingowej a ile prawdy, to twierdzi ze nie będzie konsol, będą tylko pod preordery i jak ktoś nie odbierze to będzie a tak to lipa. potwierdził trzy bundle, i powiedział by sie wstrzymać z zakupem bo przy gwiazdce może być promo (taaaa jasne)

Odnośnik do komentarza

ale bzdura, 3 bundle tez będą wydawac tylko preorderowcom ? :D

Ci kolesie co pracują w saturnach (pipi) się znaja.

Ostatnio z jednym tez rozmawiałem, do poki nie powiedział, ze nie będzie problemów z dostepnoscia XBox One i ze będą na premiere. Wtedy zczailem, ze w ogole nie wie o czym mowi.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Trochę dziwne, że nie było żadnych informacji od preorderowców z MM i Saturna. Z tego co słyszałem ostatnio na ten temat, to preordery nie miały obowiązywać na bundle, tylko na gołe konsolki. W związku z tym, że bundli nie było na ich stronie (nic się tam nie dzieje), to wydaje się że zestawy będą wydawane w sklepie.

 

 

 

No ja jestem zmuszony i tak do Media Markt, bo mam tam bonik na 500zł.

Chociaż z drugiej strony bon mógłbym wykorzystać równie dobrze na Diablo 3 + Battlefield 4, a konsole gdzie indziej. Problem tym, że poluje na max bundla.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...