Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

powiedzcie mi gdzie najlepiej kupić vertical standa ? w jakiej cenie prawdopodobnie będzie na premierę ? i czy wgl opłaca się go kupować :D ?

Nie opłaca, bo konsola stoi pionowe i bez niego.

Zamówiłem również oczywiście FIFA 14 NextGen :D

Heheh, jak to śmiesznie brzmi, nextgen. W tej fifie to chyba tylko cena jest nexgenowa.

Czy ja wiem :D z jednej strony to zwykła FIFA ale patrzyłem dzisiaj na YT jakieś filmiki z gry to różni się graficznie trochę i podobno nowy silnik gry jest :) nwm jaka będzie różnica ale w końcu w coś na początku trzeba pograć ;)

Odnośnik do komentarza

Wow, grafa sie troche rozni? Niezle!

 

Różnica jest znacznie większa. Kompletnie inny feeling, nie licząc grafiki, są nowe animacje, ujęcia, zwody, zagrania, lepsza kontrola piłki w powietrzu, więcej cech charakterystycznych poszczególnych piłkarzy, bardziej dopracowana detekcja kolizji i fizyka piłki. Zmian jest sporo na plus i nie ma szans, żeby ktoś po ograniu wersji next-genowej powrócił do tej z dzisiejszych konsol ;)

 

Oby tylko te konsole stały na półkach 29 listopada, bo hype udzielił mi się niesamowicie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

powiedzcie mi gdzie najlepiej kupić vertical standa ? w jakiej cenie prawdopodobnie będzie na premierę ? i czy wgl opłaca się go kupować :D ?

Nie opłaca, bo konsola stoi pionowe i bez niego.

Zamówiłem również oczywiście FIFA 14 NextGen :D

Heheh, jak to śmiesznie brzmi, nextgen. W tej fifie to chyba tylko cena jest nexgenowa.

Czy ja wiem :D z jednej strony to zwykła FIFA ale patrzyłem dzisiaj na YT jakieś filmiki z gry to różni się graficznie trochę i podobno nowy silnik gry jest :) nwm jaka będzie różnica ale w końcu w coś na początku trzeba pograć ;)

 

Umówmy się, zmiany są kosmetyczne, poniżej lista startowych tytułów.

 

  • Angry Birds Star Wars: 1.5Gb : $49.99
  • AC4 Black Flag Gold Edition: 21.2GB : $79.99
  • AC4 Black Flag: 21.2GB : $59.99
  • Battlefield 4: 33.9GB : $59.99
  • Black Light Retribution: 4.9GB : F2P
  • Call of Duty: Ghosts: 31.1GB : $59.99
  • Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition: 31.3GB : $119.99 (season pack)
  • Contrast: 2.3GB : $14.99
  • DC Universe Online: 22.7GB : F2P
  • DC Universe Online Ultimate Edition: 22.7GB : $29.99
  • FIFA 14: 9GB : $59.99
  • Flower: 1.8GB : $6.99
  • Injustice: Gods Among Us: 22GB: $59.99
  • Just Dance: 22GB : $49.99
  • Killzone Shadow Fall: 38.5GB : $59.99
  • Knack: 35.6GB : $59.99
  • LEGO Marvel Super Heroes: 6.4GB : $59.99
  • Madden NFL 25 : 13.1GB : $59.99
  • NBA 2K14: 41.8GB : $59.99
  • NFS Rivals (TBA)
  • Resogun: 460.8MB : $14.99
  • Sound Shapes: 3.4GB : $14.99
  • Super Motherlode: 393.6MB : $13.99
  • Trine 2: Complete Story: 2.6GB : $19.99
  • Warframe: 4.2GB : F2P

Jeżeli ktoś chcę poczuć smak nowej generacji to kupi coś z kręgu NBA 2K, KZ: SF, BF4, reszta to gry pisane pod starą generacji lub indyki w stylu Resogun.

 

Wow, grafa sie troche rozni? Niezle!

 

Różnica jest znacznie większa. Kompletnie inny feeling, nie licząc grafiki, są nowe animacje, ujęcia, zwody, zagrania, lepsza kontrola piłki w powietrzu, więcej cech charakterystycznych poszczególnych piłkarzy, bardziej dopracowana detekcja kolizji i fizyka piłki. Zmian jest sporo na plus i nie ma szans, żeby ktoś po ograniu wersji next-genowej powrócił do tej z dzisiejszych konsol ;)

 

Oby tylko te konsole stały na półkach 29 listopada, bo hype udzielił mi się niesamowicie.

 

Czytałem jeden playtest i raczej był mocno negatywny, ale jeżeli ktoś jest fanem Fify, to i tak kupi.

Dobre Yeti!

Widzimy sie w nocy Day 1 na serwerach SHADOW FAIL?

Ja jakimś cudem uda mi się kupić PS4, to na pewno będę grał w SF, BF4 lub Resogun. ;)

Odnośnik do komentarza

Różnica jest znacznie większa. Kompletnie inny feeling, nie licząc grafiki, są nowe animacje, ujęcia, zwody, zagrania, lepsza kontrola piłki w powietrzu, więcej cech charakterystycznych poszczególnych piłkarzy, bardziej dopracowana detekcja kolizji i fizyka piłki. Zmian jest sporo na plus i nie ma szans, żeby ktoś po ograniu wersji next-genowej powrócił do tej z dzisiejszych konsol ;)

 

 

pracujesz w EA? bo rzucasz PR sucharami jak pros, detekcja kolizji bitch please :|

 

podbita rozdziałka, lepsze teksturki na modelach i kilka nowych animacji żeby nikt się nie przyczepił że to jest chamski port z currentów (a jest), wszystkie te "nowości" które wypisałeś możnaby dodać w patchu do currenta, ale EA woli się pochwalić tymi bzdurami na okładce, chlapnąć POWERED BY IGNITE ENGINE i pucować się że zrobili nextgen. Nie zrobili. Może za rok, bo tutaj masz klecony na szybko port. Chcesz nextgen w sportówkach to obadaj NBA 2K14, w EA nikt nie bawi się w podbijanie poprzeczki w jakości swoich tytułów, wypychają gry na szybko skracając QA testy do minimum (FIFA14 na currenty była niegrywalna bez patcha, mam przypomnieć jak wygląda BF4 teraz?), EA koło nextgena nawet nie stało.

 

kupić kupię bo nie wyobrażam sobie konsoli bez kopanki ale nie będę się okłamywać tak jak ty że to jest jakiś nextgen z kosmosu

Odnośnik do komentarza

 

Różnica jest znacznie większa. Kompletnie inny feeling, nie licząc grafiki, są nowe animacje, ujęcia, zwody, zagrania, lepsza kontrola piłki w powietrzu, więcej cech charakterystycznych poszczególnych piłkarzy, bardziej dopracowana detekcja kolizji i fizyka piłki. Zmian jest sporo na plus i nie ma szans, żeby ktoś po ograniu wersji next-genowej powrócił do tej z dzisiejszych konsol ;)

 

 

pracujesz w EA? bo rzucasz PR sucharami jak pros, detekcja kolizji bitch please :|

 

podbita rozdziałka, lepsze teksturki na modelach i kilka nowych animacji żeby nikt się nie przyczepił że to jest chamski port z currentów (a jest), wszystkie te "nowości" które wypisałeś możnaby dodać w patchu do currenta, ale EA woli się pochwalić tymi bzdurami na okładce, chlapnąć POWERED BY IGNITE ENGINE i pucować się że zrobili nextgen. Nie zrobili. Może za rok, bo tutaj masz klecony na szybko port. Chcesz nextgen w sportówkach to obadaj NBA 2K14, w EA nikt nie bawi się w podbijanie poprzeczki w jakości swoich tytułów, wypychają gry na szybko skracając QA testy do minimum (FIFA14 na currenty była niegrywalna bez patcha, mam przypomnieć jak wygląda BF4 teraz?), EA koło nextgena nawet nie stało.

 

kupić kupię bo nie wyobrażam sobie konsoli bez kopanki ale nie będę się okłamywać tak jak ty że to jest jakiś nextgen z kosmosu

 

Masz rację. Wielkiej różnicy nie będzie ale ogarnij na YouTube gość dodał filmik z FIFY na PS4 jest tam kilka fajnych KOSMETYCZNYCH rzeczy np. jest jakby wirtualny operator kamery i teraz wygląda to jak transmisja w TV gdy jest zbliżenie to nawet po 30 minutach meczu jest powtórka bramiki itd. nie było tego na Current Genach i penie nie będzie. Grafika ładniejsza ale to nic nie daje. Nie wiem jak będzie się grało na tym nowym silniku,ciekawe co to będzie, Jestem w tej samej sytuacji, chociaż nie będzie dużej różnicy to i tak kupie żeby w coś pograć w premierkę bo z tych gier co u góry gościu wypisał to podoba mi się tylko AC IV i NBA 2k14. Potem czekam tylko na Watch Dogs i EA SPORTS UFC. Potem pewnie nowe gierki będą z czasem wychodzić ale na razie to planuje 5 gierek FIFA,NBA,UFC AC IVi Watch Dogs :)

Odnośnik do komentarza

 

Różnica jest znacznie większa. Kompletnie inny feeling, nie licząc grafiki, są nowe animacje, ujęcia, zwody, zagrania, lepsza kontrola piłki w powietrzu, więcej cech charakterystycznych poszczególnych piłkarzy, bardziej dopracowana detekcja kolizji i fizyka piłki. Zmian jest sporo na plus i nie ma szans, żeby ktoś po ograniu wersji next-genowej powrócił do tej z dzisiejszych konsol ;)

 

 

pracujesz w EA? bo rzucasz PR sucharami jak pros, detekcja kolizji bitch please :|

 

podbita rozdziałka, lepsze teksturki na modelach i kilka nowych animacji żeby nikt się nie przyczepił że to jest chamski port z currentów (a jest), wszystkie te "nowości" które wypisałeś możnaby dodać w patchu do currenta, ale EA woli się pochwalić tymi bzdurami na okładce, chlapnąć POWERED BY IGNITE ENGINE i pucować się że zrobili nextgen. Nie zrobili. Może za rok, bo tutaj masz klecony na szybko port. Chcesz nextgen w sportówkach to obadaj NBA 2K14, w EA nikt nie bawi się w podbijanie poprzeczki w jakości swoich tytułów, wypychają gry na szybko skracając QA testy do minimum (FIFA14 na currenty była niegrywalna bez patcha, mam przypomnieć jak wygląda BF4 teraz?), EA koło nextgena nawet nie stało.

 

kupić kupię bo nie wyobrażam sobie konsoli bez kopanki ale nie będę się okłamywać tak jak ty że to jest jakiś nextgen z kosmosu

 

 

Mam przegrane w FIFĘ 13 i 14 łącznie prawie 1000 godzin. Wystarczył mi jeden mecz, żeby zobaczyć jakie różnice poczyniono i nie są to kosmiczne zmiany, ale większość z nich jest od razu zauważalna. Absolutnie się nie okłamuje, wiem czego mogę oczekiwać i widzę, że większość jest na plus DLA MNIE, więc grając w 14, będę z niecierpliwością czekać na prawdziwie next-genową FIFĘ 15 (mam nadzieję).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Po tych rewelacjach z psujacymi sie konsolami to chyba olewam preordera. Pierwsze partie to bedzie loteriada. A ja nie mam ochoty pozniej latac, wysylac po serwisach.

skąd takie informacje? ja kupowałem ps3 w dniu premiery i sprzedałem ją w kwietniu tego roku, 0 problemów :D

 

a co ma wspólnego ps3 z ps4 ? to tak samo jakbym napisał że xbox one będzie wadliwy bo x360 na starcie był :P

 

Info z kilku zagranicznych serwisów w tym ign oraz użytkownicy co dostali wcześniej konsole poprzez konkurs taco bell skarżyli się na neogafie.

 

Ogólnie podobno wszędzie ten sam problem w wadliwych egzemplarzach. Port HDMI nie  działa albo przestaje działać po pewnym czasie. Dlatego kolega pewnie napisał że loteria. Założę się że to max 5 % będzie wadliwa no ale okaże się dopiero po premierze w USA jaki odsetek. Na razie tylko kilku szczęśliwców miało konsole.

Odnośnik do komentarza

 

dobra ja swoją 4 mam zaklepaną w neo-necie dzięki kumplowi kierownikowi. Sytuacja wygląda tak że neo-net cała sieć sklepów dostała zawrotna ilość około 300 sztuk ps4 na wszystkie sklepy. konsole dostanie tak zwane top 50 sklepów gdzie jest największy obrót. W mojej mieścinie oczywiście by nie było ale po meilu od jakieś tam pani odpowiedzialnej za ten asortyment, kumpel zadzwonił do niej i powiedział że już ma klienta który jest chętny na konsolę. Tym sposobem jeden sklep z top 50 został pozbawione bundlla bo jestem tak zwanym pewnym klientem. Największy zestwa czyli kamerka 2 pady i kz kosztuke 2399. Początkowo cena była 2299 ale po tym jak się okazało że będzie brakować konsol cena dziwnym trafem skoczyła w górę :confused:

Panieee to jak Neonet dostaje 300 sztuk na wszystkie sklepy to ja się nie martwię o to  ,że nie będzie 4 w MM..... a wracając do twojego preordera to właśnie przed chwilą wszedłem na stronę neonetu i nie ma żadnej wzmianki o ps4. 

 

bo preorderów jako takich nie mają. bezpośrednio w sklepie załatwiałem sprawę

Odnośnik do komentarza

 

 

 

powiedzcie mi gdzie najlepiej kupić vertical standa ? w jakiej cenie prawdopodobnie będzie na premierę ? i czy wgl opłaca się go kupować :D ?

Nie opłaca, bo konsola stoi pionowe i bez niego.

Zamówiłem również oczywiście FIFA 14 NextGen :D

Heheh, jak to śmiesznie brzmi, nextgen. W tej fifie to chyba tylko cena jest nexgenowa.

Czy ja wiem :D z jednej strony to zwykła FIFA ale patrzyłem dzisiaj na YT jakieś filmiki z gry to różni się graficznie trochę i podobno nowy silnik gry jest :) nwm jaka będzie różnica ale w końcu w coś na początku trzeba pograć ;)

 

Umówmy się, zmiany są kosmetyczne, poniżej lista startowych tytułów.

 

  • Angry Birds Star Wars: 1.5Gb : $49.99
  • AC4 Black Flag Gold Edition: 21.2GB : $79.99
  • AC4 Black Flag: 21.2GB : $59.99
  • Battlefield 4: 33.9GB : $59.99
  • Black Light Retribution: 4.9GB : F2P
  • Call of Duty: Ghosts: 31.1GB : $59.99
  • Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition: 31.3GB : $119.99 (season pack)
  • Contrast: 2.3GB : $14.99
  • DC Universe Online: 22.7GB : F2P
  • DC Universe Online Ultimate Edition: 22.7GB : $29.99
  • FIFA 14: 9GB : $59.99
  • Flower: 1.8GB : $6.99
  • Injustice: Gods Among Us: 22GB: $59.99
  • Just Dance: 22GB : $49.99
  • Killzone Shadow Fall: 38.5GB : $59.99
  • Knack: 35.6GB : $59.99
  • LEGO Marvel Super Heroes: 6.4GB : $59.99
  • Madden NFL 25 : 13.1GB : $59.99
  • NBA 2K14: 41.8GB : $59.99
  • NFS Rivals (TBA)
  • Resogun: 460.8MB : $14.99
  • Sound Shapes: 3.4GB : $14.99
  • Super Motherlode: 393.6MB : $13.99
  • Trine 2: Complete Story: 2.6GB : $19.99
  • Warframe: 4.2GB : F2P

Jeżeli ktoś chcę poczuć smak nowej generacji to kupi coś z kręgu NBA 2K, KZ: SF, BF4, reszta to gry pisane pod starą generacji lub indyki w stylu Resogun.

 

Wow, grafa sie troche rozni? Niezle!

 

Różnica jest znacznie większa. Kompletnie inny feeling, nie licząc grafiki, są nowe animacje, ujęcia, zwody, zagrania, lepsza kontrola piłki w powietrzu, więcej cech charakterystycznych poszczególnych piłkarzy, bardziej dopracowana detekcja kolizji i fizyka piłki. Zmian jest sporo na plus i nie ma szans, żeby ktoś po ograniu wersji next-genowej powrócił do tej z dzisiejszych konsol ;)

 

Oby tylko te konsole stały na półkach 29 listopada, bo hype udzielił mi się niesamowicie.

 

Czytałem jeden playtest i raczej był mocno negatywny, ale jeżeli ktoś jest fanem Fify, to i tak kupi.

Dobre Yeti!

Widzimy sie w nocy Day 1 na serwerach SHADOW FAIL?

Ja jakimś cudem uda mi się kupić PS4, to na pewno będę grał w SF, BF4 lub Resogun. ;)

 

Skąd wziąłeś tą całą listę tytułów startowych ?

Odnośnik do komentarza

Ja dzis mialem po drodzr euro agd tam gdzie mam odebrac zamowionego jakos 7.11 tego bundla z kz. Zapytalem jednego typa (zolta koszula) o ps4 to byl slabo zorientowany, wowc zaprowadzil do drugiego typa (niebieska koszula). Niebieska koszula dal znac jasno do zrozumienia ze a konsole moga licztpyc tylko jednostki ktore wczesniej oplacily preordera, maja 100 pewnosci. O tej akcji z poczatku listopada z zestawami z kz u nich na www nic nie iedzial. Dodal jeszcze ze moze bedzie dodatkowo 1-2 szt na polke ale pewnosci nie ma.

Sorra za brak pl znakow...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dzis mialem po drodzr euro agd tam gdzie mam odebrac zamowionego jakos 7.11 tego bundla z kz. Zapytalem jednego typa (zolta koszula) o ps4 to byl slabo zorientowany, wowc zaprowadzil do drugiego typa (niebieska koszula). Niebieska koszula dal znac jasno do zrozumienia ze a konsole moga licztpyc tylko jednostki ktore wczesniej oplacily preordera, maja 100 pewnosci. O tej akcji z poczatku listopada z zestawami z kz u nich na www nic nie iedzial. Dodal jeszcze ze moze bedzie dodatkowo 1-2 szt na polke ale pewnosci nie ma.

Sorra za brak pl znakow...

Pewności nie ma bo chodzi o odwołane pre ordery. Ktoś się kapnął ze sklepów, że wiele osób robiło po kilka pre orderów, w premierę zostaną anulowane wieč spokojnie z partyzanta się kupi ;)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jeszcze na koniec żółta koszula powiedział że nie ma już preorderow na ps4 ale są preordery na gry startowe i pokazuje mi m.in. Kupon na Infamous czy Driveclub :) uwielbiam ten profesionalizm. Tym się właśnie róźni sprzedwaca (podawacz towaru) od świadomego handlowca...

Odnośnik do komentarza

 

Ja dzis mialem po drodzr euro agd tam gdzie mam odebrac zamowionego jakos 7.11 tego bundla z kz. Zapytalem jednego typa (zolta koszula) o ps4 to byl slabo zorientowany, wowc zaprowadzil do drugiego typa (niebieska koszula). Niebieska koszula dal znac jasno do zrozumienia ze a konsole moga licztpyc tylko jednostki ktore wczesniej oplacily preordera, maja 100 pewnosci. O tej akcji z poczatku listopada z zestawami z kz u nich na www nic nie iedzial. Dodal jeszcze ze moze bedzie dodatkowo 1-2 szt na polke ale pewnosci nie ma.

Sorra za brak pl znakow...

Pewności nie ma bo chodzi o odwołane pre ordery. Ktoś się kapnął ze sklepów, że wiele osób robiło po kilka pre orderów, w premierę zostaną anulowane wieč spokojnie z partyzanta się kupi ;)

 

Otóż to :D ja idę z rana i myślę, że dostanę bez problemu.... :)

Odnośnik do komentarza

zamiast chodzić po sklepach RTV lepiej napisać maila w sklepie widać że sprzedawcy nie mają pojęcia o co chodzi jeśli ktoś zamawiał preordera na PS4 to napisać do faceta lub babki zależy na kogo trafiliście co prowadzi wasze zamówienie ;) ja dzisiaj tak zrobiłem i odpowiedź dostałem że moja onsola zostanie wysłana kurierem 28 listopada i 29 będe miał ją do odbioru w sklepie który wybrałem ;) ale o przedpremierze na gry muszę przyznać... nie słyszałem :D w sklepie internetowym są już wszystkie gry podane i można zamawiać do domu lub rezerwować w sklepie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...