Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tam dalej mam przeczucie, że wejdę 29.11 do MM lub Media Expert i wyjdę z konsolą bez preordera (mieszkam na przedmieściach ok 150 tys osady więc raczej nie ma tu takiego szału jak większych aglomeracjach).  Dodam od razu, że mój optymizm jest podyktowany w dużej mierze tym, że mocno opadł mi hype na PS4 po przesunięciu Watch Dogs. Jakby nie NBA 2k14 + zamiłowanie do nowinek AV to całkiem możliwe, że w ogóle bym się nie zastanawiał nad kupnem na premierę. 

 

Na pewno konsole trafią do dużych sklepów skąd pochodzą pre ordery gdyż w pierwszej kolejności należy wywiązać się z tych zobowiązań. Więc nie liczyłbym na twoim miejscu na to że bez opłaconego pre ordera uda ci się znaleźć PS4 w mniejszej miejscowości. Ale powodzenia w poszukiwaniach. 

Odnośnik do komentarza

Pisałem Wam ostatnio, że w jednym z Krakowskich MM miało być pod dostatkiem PS4. Zapewniał mnie o tym pracownik, który mówił mi nawet, że gadali z Sony i konsol ma być naprawdę sporo. Wczoraj inny pracownik z tego samego sklepu zarzekał się, że sprzętu nie będzie na półkach itd itd. Coraz bardziej zaczynam wierzyć w to, że cała ta akcja to sprytnie wyreżyserowany plan, aby zwiększyć sprzedać PS4. Jakoś w USA nie było problemów z dostaniem sprzętu, wiec dlaczego miałby on dotknąć Europe? Sony zależy na zarobieniu jak największej ilości kasy, wiec szczerze wątpię, że pozwolą sobie na taką sytuację.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Pisałem Wam ostatnio, że w jednym z Krakowskich MM miało być pod dostatkiem PS4. Zapewniał mnie o tym pracownik, który mówił mi nawet, że gadali z Sony i konsol ma być naprawdę sporo. Wczoraj inny pracownik z tego samego sklepu zarzekał się, że sprzętu nie będzie na półkach itd itd. Coraz bardziej zaczynam wierzyć w to, że cała ta akcja to sprytnie wyreżyserowany plan, aby zwiększyć sprzedać PS4. Jakoś w USA nie było problemów z dostaniem sprzętu, wiec dlaczego miałby on dotknąć Europe? Sony zależy na zarobieniu jak największej ilości kasy, wiec szczerze wątpię, że pozwolą sobie na taką sytuację.

no był problem, siostra przejechała całe vancuver i nie będzie ps4 do początku grudnia w sklepach.

Odnośnik do komentarza

ostatnio spotkałem sie z tym samym kolega, który miał mi załatwić konsole w Sony Center. Porozmawialem z nim chwile, kilka kwesti obgadalismy. Najważniejsze z nich:

 

- każdy sklep ma obowiązek wywiązania sie z pre orderów, nawet kosztem braku konsoli na półce

 

- Sony ma na każdy rok swój CEL sprzedażowy, w tym roku tym celem nie jest PS4, ponieważ premiera jest bardzo późno (koniec listopada). W związku z tym ich polityka wyglada w ten sposób, że oczywiście konsole bedą, ale też nie wiadomo w jakich ilościach. Dlaczego ? ponieważ znów wracamy do CELU na każdy rok. Sony chce wygłodzić rynek, tak aby w przyszłym roku ich kolejny cel został osiągnięty.

Logiczne w sensie korporacji, natomiast to nie jest fair wobec klienta.

 

- kolejna dostawa początek grudnia, ewentualnie po 15 grudnia

 

- żaden z partnerów jeszcze nie dostał informacji o ilości sztuk, co by wyjaśnialo ten chaos i to, ze każdy ze sprzedawców mówi cos innego.

Odnośnik do komentarza

 

Pisałem Wam ostatnio, że w jednym z Krakowskich MM miało być pod dostatkiem PS4. Zapewniał mnie o tym pracownik, który mówił mi nawet, że gadali z Sony i konsol ma być naprawdę sporo. Wczoraj inny pracownik z tego samego sklepu zarzekał się, że sprzętu nie będzie na półkach itd itd. Coraz bardziej zaczynam wierzyć w to, że cała ta akcja to sprytnie wyreżyserowany plan, aby zwiększyć sprzedać PS4. Jakoś w USA nie było problemów z dostaniem sprzętu, wiec dlaczego miałby on dotknąć Europe? Sony zależy na zarobieniu jak największej ilości kasy, wiec szczerze wątpię, że pozwolą sobie na taką sytuację.

no był problem, siostra przejechała całe vancuver i nie będzie ps4 do początku grudnia w sklepach.

 

Vancuver to nie USA....

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Najtańsze znalezione przeze mnie aktualnie gry na PS4 to 38 funtów, co w przeliczeniu na "zety" wychodzi 190 zł. Dość tanio.

 

Dodatkowo przewinął mi się bundle PS4 + kamerka + dodatkowy pad + Killzone Shadow Fall za 429F czyli 2145 zł, też uczciwa cena (sama konsola 349F, najtaniej za 329F znalazłem + dodatkowy pad za 50F + kamerka 50F + killzone 50F= oszczędzamy około 70 funtów). Tylko z dostępnością pewnie kicha.

Edytowane przez mastafaker
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

Pisałem Wam ostatnio, że w jednym z Krakowskich MM miało być pod dostatkiem PS4. Zapewniał mnie o tym pracownik, który mówił mi nawet, że gadali z Sony i konsol ma być naprawdę sporo. Wczoraj inny pracownik z tego samego sklepu zarzekał się, że sprzętu nie będzie na półkach itd itd. Coraz bardziej zaczynam wierzyć w to, że cała ta akcja to sprytnie wyreżyserowany plan, aby zwiększyć sprzedać PS4. Jakoś w USA nie było problemów z dostaniem sprzętu, wiec dlaczego miałby on dotknąć Europe? Sony zależy na zarobieniu jak największej ilości kasy, wiec szczerze wątpię, że pozwolą sobie na taką sytuację.

no był problem, siostra przejechała całe vancuver i nie będzie ps4 do początku grudnia w sklepach.

 

Vancuver to nie USA....

 

ale, ameryka północna mistrzu i start konsoli był taki sam jak w usa.

Odnośnik do komentarza

10926882665_47d5a92d29_b.jpg

 

Reszta na PS4 dopiero 25.11

 

orientuje się ktoś jaka jest podstawa prawna, która pozwala sprawdzić sprzęt w sklepie? Ostatnio kupowałem w Euro nowy TV i niestety nie zgodzili się na sprawdzenie sprzętu.

 

 

W MM/SP możesz sprawdzić w punkcie serwisowym

No no. Szacun EA. Widzę, że wzbijają się tam na szczyty kreatywności. Pudełka od Fify i NBA wyglądają tak samo, tylko, że na obrazkach inne facjaty. Nie dość, że co roku to samo, tylko inne cyferki, to teraz już nawet okładki takie same. Może niebawem zaczną sprzedawać 3 in 1? NBA, NHL i fifa na 1 płycie? <lol>

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Info od Sony-Centre w Gliwicach:

Zasady:

1. Informujemy klientów, którzy zakupili Pre-ordery przed 4 września, że w dniu premiery będą mieli możliwość zakupu konsoli PS4. Nie wiemy na chwilę obecną czy i jakie zestawy będą w sprzedaży.

2. Informujemy klientów, którzy zakupili Pre-ordery po 4 września, że w dniu premiery nie będzie dla nich konsol. Zakup możliwy będzie w dniach 30.11 a 12.12. Nie wiemy na chwilę obecną czy i jakie zestawy będą w sprzedaży.

 

W załączniku raport sprzedaży pre-orderów, który pozwoli wam na zebranie danych o klientach z Optimy.

Załoga Altusa obdzwoni klientów.

 

Mój pre-order jest z 22.09.13.... szlag by to xd

Odnośnik do komentarza

- Sony ma na każdy rok swój CEL sprzedażowy, w tym roku tym celem nie jest PS4, ponieważ premiera jest bardzo późno (koniec listopada). W związku z tym ich polityka wyglada w ten sposób, że oczywiście konsole bedą, ale też nie wiadomo w jakich ilościach. Dlaczego ? ponieważ znów wracamy do CELU na każdy rok. Sony chce wygłodzić rynek, tak aby w przyszłym roku ich kolejny cel został osiągnięty.

Większych bzdur dawno nie czytałem. Wygładzanie rynku w okresie przedświątecznym, brawo. W czasie kiedy notuje się największą sprzedaż. Dla mnie wygląda to na tłumaczenie się z nieprzewidzenia zapotrzebowania rynku na konsole i zamówienia za małej ich ilości u Chińczyków. To nie komuna, że jesteśmy skazani na jedne źródło towaru. Jak Sony Polska chce "głodzić rynek" wystarczy parę kliknięć i kupisz sprzęt gdzieś w internecie, nie koniecznie w Polsce.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pisałem Wam ostatnio, że w jednym z Krakowskich MM miało być pod dostatkiem PS4. Zapewniał mnie o tym pracownik, który mówił mi nawet, że gadali z Sony i konsol ma być naprawdę sporo. Wczoraj inny pracownik z tego samego sklepu zarzekał się, że sprzętu nie będzie na półkach itd itd. Coraz bardziej zaczynam wierzyć w to, że cała ta akcja to sprytnie wyreżyserowany plan, aby zwiększyć sprzedać PS4. Jakoś w USA nie było problemów z dostaniem sprzętu, wiec dlaczego miałby on dotknąć Europe? Sony zależy na zarobieniu jak największej ilości kasy, wiec szczerze wątpię, że pozwolą sobie na taką sytuację.

no był problem, siostra przejechała całe vancuver i nie będzie ps4 do początku grudnia w sklepach.

 

Vancuver to nie USA....

 

ale, ameryka północna mistrzu i start konsoli był taki sam jak w usa.

 

Jeżeli jesteś pewien że liczba konsol na Kanade była równie duża co w USA to spoko.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi sie to. Nikt nie wie ile tych konsol naprawdę dostanie, prócz info o 4 września. Może tak być że sony dopiero rozdysponowuje niewielką ilość konsol względem złożonych preorderow. W praktyce może sie okazać, że na półkach nie będzie nawet w dużych sklepach.

 

Nie wiem jaki jest sens w glodzeniu rynku, kiedy dobry start konsoli to propagandowy sukces. Po prostu nie wyrobili sie z produkcją.

 

Dziś se chyba pojadę do MM z którego zapewniali mnie jakiś czas temu że konsol będzie pełno conajmniej przez 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

 

Jakby ktoś nie mógł sie doczekać to na alledrogo ejst ps4 za 2999.

 

http://allegro.pl/juz-jest-playstation-4-500gb-regionfree-opole-i3725762085.html

no jak ktoś na to poleci to jest megafrajerem hahahaha :D

 

 

Moze miec tez duzo kasy i go wali ile przeplaca (potencjalny klient) wazne ze tu i teraz. Troche szersze spojrzenie nie zaszkodzi :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolega w pracy pokazał mi gazetkę... Coś mi się nie chce wierzyć więc zostaje przy Euro.

 

nie no takim zestawem bym nie pogardził, muszę sobie inaczej zaplanować plan jazdy 29ego ;)

 

taki bundle jest całkiem możliwy, MM często robi "własne" bundle, dokładają jakieś gierki do gołych konsol itd., pamiętam jak brałem PS3 to MM kusiło bundlem PS3 + FIFA + Ratchet

 

dziwne tylko że tak od razu na premierę walą z grubej rury, ale może chcą ściągnąć ludzi do kupowania u nich

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...