Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do wydarzeń z przeszłości - z tego co pamiętam paręnaście stron temu pisaliscie o darmowym kodzie na ps plusa, dotyczyło to preorderow w euro rtv. Czy otrzymaliscie jakiegoś maila z taką informacją? Swój preorder złożyłem na początku września i do dnia dzisiejszego nie mam żadnej informacji o jakimkolwiek prezencie. Możliwym jest, że nie obejmuje on wszystkich preorderowcow?

 

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

Witam. Zarejestrowałem się po to aby napisać jak wygląda sprawa w sony centre. Ja kupiłem w swojej mieścinie w sony centre pre order 20 sierpnia osobiście w sklepie, nie brali żadnych danych moich numer telefonu itp. co było to dla mnie dziwne. Więc zmartwiony tymi informacjami napływającymi że brakuje konsol od tygodnia najeżdzam salon i dzwonie żeby wyciągnąć informacje, aż w końcu dzisiaj dzwonie po raz enty, i pan mi mówi ceny zestawów: goła za 1799, z grą killzone 1999 i ten największy za 2399, pyta się mnie również kiedy kupowałem pre order bo to ponoć ważne i mieszczę się w pierwszym rzucie na 29, powiedział że mogę zamówić zestaw z grą (tak zrobiłem) bo ten trzeci dopiero będzie po 13 grudnia, a w dniu premiery i tak mają mieć wszystkie akcesoria. Zapewnił mnie że napewno będę miał ten zestaw 29 listopada uff. Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkich na forum ;)

Sprawa z dostępnością wygląda tak że Sony codziennie męczone i straszone jest tym że jeżeli konsola nie będzie w wolnej sprzedaży to ludzie rozdmuchają sprawę ze premiera tylko dla vipów itp. Co do Media Marktu to w każdym sklepie ma być 20/30 konsol minimum + konsole dla wcześniejszych zamówień. Konsola pojawi się w sklepie wieczorem 28.11 po zamknięciu. W Media Expert będzie około 10/15 konsol na sklep w wolnej sprzedaży. W RTV Euro AGD nie będzie żadnej konsoli w wolnej sprzedaży! Gdyż uwaga!! Na infolinii dalej można składać zamówienie na konsole za 100 zł czyli tzw. preoder! I Pani gwarantuje w 100% odbiór w dniu premiery co jest nie prawdą... konsole w wolnej sprzedaży pojawią się tylko tam gdzie było mniej zamówień niż przyjdzie konsol a tam gdzie jest ich więcej konsole będą ściągane z tych której miały być na półkach w dniu premiery. Ogólnie to są jaja a nie nowa generacja ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do wydarzeń z przeszłości - z tego co pamiętam paręnaście stron temu pisaliscie o darmowym kodzie na ps plusa, dotyczyło to preorderow w euro rtv. Czy otrzymaliscie jakiegoś maila z taką informacją? Swój preorder złożyłem na początku września i do dnia dzisiejszego nie mam żadnej informacji o jakimkolwiek prezencie. Możliwym jest, że nie obejmuje on wszystkich preorderowcow?

Tak, doszedł mail informujący o tym fakcie. Z tego co wiem, to dostali go również osoby które zamówiły konsolę przed pojawieniem się preorderów za 100zł.

Odnośnik do komentarza

Mogli jepnąć cenę 3 kafla i byłby spokój. Innym słowem, żenada.

 

Czekam na info od Sony Center - jak się nie będę łapał na premierę z moim wykupionym preorderem, to pojadę tam i rzucę im tym w twarz. 

A kiedy zamawiałeś ? Ja zapomniałem dodać w poście powyżej że tamten gościu z sony centre powiedział że jak 20 sierpnia zamawiałem to spokojnie bo wszyscy ci którzy zamówili do 5 października dostaną swoją sztukę w dniu premiery. 

Odnośnik do komentarza

Saturn mnie mocno zawiódł. Preorder daje mi możliwość zakupu gołej konsoli, nawet jak na sklepie będzie leżeć jakiś bundle z grami ( a pewnie będzie, bo w MM fajny zestaw jest ), to nie będzie można użyć preordera, na którego wydało się 100 zł.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Ludzie sami sobie tą panikę nakręcili w 90% przypadków, ot co. Ja mówiłem i nadal tak twierdzę, że 29 od rana będzie mozna kupić konsole "z półki". Specjalnie pójde rano sprawdzić bo mam za płotem MM. A jak te bundle okażą się prawdą.. to aż się zastanowię ejszcze raz co do zakupu. :P

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

dziś się przejade do mm i sam zapytam. 250zł za killzone 250 za assasina i 250zł za pada dodatkowego wychodzi za zwykłą konsole standardowy pakiet za 1250zł :o Troche śmierdzi wałem.

Ej ale ja to rozumiem że będzie PS4+pad+2 gry. A nie że 1 pad w zestawie i 1 pad ekstra + 2 gry za 1999....

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie, info w 100 % pewne, byłem przed momentem w MM, gazetek jeszcze nie ma, ale na stanowisku z grami była, oczywiscie dostać nie mogłem, ale pracownik otworzył przy mnie i pokazał.

 

I tak, PS4 + KZ + ACIV za 1999 zł. Tylko taki zestaw był w gazetce, nie było z Fifą i innymi grami.

 

A gry kosztowały po 249 zł.

 

 

UP - Nie będzie dwóch padów, a jeden.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie, info w 100 % pewne, byłem w MM, gazetek jeszcze nie ma, ale na stanowisku z grami była, oczywiscie dostać nie mogłem, ale pracownik otworzył przy mnie i pokazał.

 

I tak, PS4 + KZ + ACIV za 1999 zł. Tylko taki zestaw był w gazetce, nie było z Fifą i innymi grami.

 

A gry kosztowały po 249 zł.

 

 

UP - Nie będzie dwóch padów, a jeden.

Jeśli będzie to dostępne na premierę, MM zakasował wszystkich!

To będzie mój zakup (mimo że nie planowałem na premierę)

Odnośnik do komentarza

 

Dobra Panowie, info w 100 % pewne, byłem w MM, gazetek jeszcze nie ma, ale na stanowisku z grami była, oczywiscie dostać nie mogłem, ale pracownik otworzył przy mnie i pokazał.

 

I tak, PS4 + KZ + ACIV za 1999 zł. Tylko taki zestaw był w gazetce, nie było z Fifą i innymi grami.

 

A gry kosztowały po 249 zł.

 

 

UP - Nie będzie dwóch padów, a jeden.

Jeśli będzie to dostępne na premierę, MM zakasował wszystkich!

To będzie mój zakup (mimo że nie planowałem na premierę)

 

To ja chyba tez, bo pewnie na święta ani zaraz po nowym roku podobnych setów nie będzie.

 

ps. sprzedam ACIV na ps4 za 219zł ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...