Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

byłem w saturnie w blue city i znajoma powiedziała ze dramat będzie, narazie wiedzą że będzie tylko pod preordery pakiet z killzonem, nic luzem nie będzie.

 

co do ogólnie cyrków z dostępnością konsol to już zgupiałem. najpierw myślałem że robią cyrk jak z move czyli robią ssanie i wywalą wszytsko za granice by hajs sie zgadzał, potem ze oleją preorderowców z innych sklepów i lwią część towaru otrzyma media markt, a teraz pewnie pękli i chcą wszystkie opłacone preordery od partnerów załatwić i medias będzie miał kilka sztuk nadwyżki. DZIEWIĘĆ DNI i jestem zdezorientowany, jak debil napyerdalam f5 na stronie media marktu, saturna i euro rtv "bo coś sie ruszy"

no i trzeba miec oczy dookoła głowy, medias z partyzanta wydaje gazetki a na stronie internetowej cisza, każdy bilbord i darmową gazete trzeba ogarniać codziennie w poszukiawniu reklam :P

 

obciągne za ps4+k:sf+ac4 w takiej cenie

Odnośnik do komentarza

Ja najchętniej bym wymienił AC za dual shock'a 4 :) oczywiści z niewielka dopłatą ;) bo nie kręci mnie ta gra a drugi pad dla żony potrzebuje:) wtedy bym dokupił kamerkę (kiedyś tam) i bundla bym miał w cenie około 2250 :) (+,-) ale najpierw to muszę kupić ten zestaw w MM :) trzeba uruchomić kontakty :) może się uda :banana:

Odnośnik do komentarza

 

własnie dzownił do mnie kumpel co jest kierownikiem w Media Expert. Konsole własnie dojechały do sklepów i dziś mykam po odbiór swojej:)

Mozesz sie dowiwdziec jakie beda miec zestawy i w jakich cenach? Moze jakas niespodzianka ja w MM. I ogolnie jaka bedzie dostepnosc

 

 

 

 

Podobno takie zestawy jak Media ma miec RTV EURO i SATURN  w Media Expert standardowe zestawy. Na półkach niby pare konsol ma byc wystawione na premiere nastepny zrzut na święta

Odnośnik do komentarza

 

własnie dzownił do mnie kumpel co jest kierownikiem w Media Expert. Konsole własnie dojechały do sklepów i dziś mykam po odbiór swojej:)

 

dolly01.jpg

 

Konsole będą dostarczone dopiero 28, było już o tym pisane wcześniej. 

 

Daj pofantazjować chłopakowi. Jego kolega ściągnie konsole z amerykańskiego magazynu i będzie miał. Na wczoraj nawet.

 

28 jeszcze nie jest potwiedzony. Możliwe, że nawet dopiero 29.11 zaczną im dowozić konsole. Słabe by to było, bo ciągle się łudzę, że moją sztukę odbiorę 28 po robocie.

Odnośnik do komentarza

 

 

sklepami z multimediami wygląda następująco:
  • Komputronik – 50 szt.
  • Saturn – 50 szt.
  • Empik - 70 szt.
  • Media-Markt – dane nie są jeszcze w 100% potwierdzone, liczby wahają się pomiędzy 60 a 80 sztukami.
  • Powyższe dane dotyczą ilości egzemplarzy na całą sięć, nie na pojedyncze salony! Uwzględniając pomniejszych dystrybutorów oraz sklepy internetowe, można się więc spodziewać, iż w dniu premiery do Polski trafi zaledwie około 280-350 konsol PlayStation 4.

 

http://www.gamesboard.pl/wiemy-ile-egzemplarzy-playstation-4-trafi-do-polski-w-dniu-premiery/

 

BUHAHAaa to sobie pokupowaliśmy! :D

Odnośnik do komentarza

 

sklepami z multimediami wygląda następująco:
  • Komputronik – 50 szt.
  • Saturn – 50 szt.
  • Empik - 70 szt.
  • Media-Markt – dane nie są jeszcze w 100% potwierdzone, liczby wahają się pomiędzy 60 a 80 sztukami.
  • Powyższe dane dotyczą ilości egzemplarzy na całą sięć, nie na pojedyncze salony! Uwzględniając pomniejszych dystrybutorów oraz sklepy internetowe, można się więc spodziewać, iż w dniu premiery do Polski trafi zaledwie około 280-350 konsol PlayStation 4.

 

http://www.gamesboard.pl/wiemy-ile-egzemplarzy-playstation-4-trafi-do-polski-w-dniu-premiery/

 

BUHAHAaa to sobie pokupowaliśmy! :D

 

 

 

"Według informacji do których udało nam się dotrzeć w przeciągu ostatnich kilku dni..."

 

no pewniak jak nic, głowe bym sobie dał uciąć że tak właśnie będzie..

 

Równie dobrze moge napisać: "Wg informacji do których udało mi sie dotrzeć, niektórzy już dzisiaj będą mieli swoje egzemplarze ps4"  ...

 

w nawiązaniu do Peszkii który to już jest w drodze do sklepu...

Edytowane przez humanno
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

sklepami z multimediami wygląda następująco:
  • Komputronik – 50 szt.
  • Saturn – 50 szt.
  • Empik - 70 szt.
  • Media-Markt – dane nie są jeszcze w 100% potwierdzone, liczby wahają się pomiędzy 60 a 80 sztukami.
  • Powyższe dane dotyczą ilości egzemplarzy na całą sięć, nie na pojedyncze salony! Uwzględniając pomniejszych dystrybutorów oraz sklepy internetowe, można się więc spodziewać, iż w dniu premiery do Polski trafi zaledwie około 280-350 konsol PlayStation 4.

 

http://www.gamesboard.pl/wiemy-ile-egzemplarzy-playstation-4-trafi-do-polski-w-dniu-premiery/

 

BUHAHAaa to sobie pokupowaliśmy! :D

 

 

Co to w ogóle za źródło ? Łykacie wszystko ja młode pelikany. Nikt nic nie wie dokładnie, żaden duży serwis tylko jakieś gamesboard...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...