Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Swoją droga jeśli ja mam preorder z Killzone w Euro to myślicie, że tam też będzie możliwość zamiany na jakiś inny zestaw?

Nie, nie będziesz miał, mało tego w ogóle nie dostaniesz konsoli, a inni bez preorderów kupią za mega siano bundle z MM!!!!!!!!!!

Ta jasne kupisz chyba Wii U sobie. Dzwoniłem dziś do Saturna w Łodzi i dość rozgarnięty człowiek powiedział, że będą kłopoty z dostępnością, nie kupi się konsoli 29/11 z ulicy bez preordera a zestawy mają się dla zwykłych kupujących pojawić później, ale na pewno nie w dniu premiery. Fifa, BF4 oraz NFS będzie po 219 PLN a NBA 2K14 po 249 PLN. Nie wiedział ile sztuk dostaną dokładnie ale powinni pokryć wszystkie preordery i może coś ewentualnie na sklep trafi.

Jak ty potrafisz poznać rozgarniętą osobę? ;) Idź już spać bo rodzicie nie dołożą tobie do drugiej gry, którą inni będą mieli w cenie zestawu w MM. Ten temat jest straszny. Istna wylęgarnia ranomów lemingôw...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja pierdziele, ale zamętu zrobili tymi ofertami :confused: Nie mam pojęcia co robić. Ten zestaw mi średnio pasuje, ale nie wiem czy będą mieli inny.

 

SP/MM dostają 3 bazowe zestawy: PS4 /// PS4 + KZ /// PS4 + KZ + KAMERA + DS4. Wszystko może się zmienić lokalnie w zależności od gazetek, lokalnej konkurencji . 

Nie ma szans, żeby SP/MM miał drożej niż EURO/RTV jeżeli markety są obok siebie. 

SP/MM to Holding, żadna konkurencja. Lokalne oferty konfiguracyjnie będą się różniły, ale cenowo nie powinny być różnicy.

 

Zajwiększym problemem będą handlarze, z tego co wiem część z nich nie dostała dostaw z UK/DE. 

W marketach SP/MM nie wystawią wszystkiego od razu, zależy im na tym żeby klient detaliczny dostał konsolę. 

Odnośnik do komentarza

Swoją droga jeśli ja mam preorder z Killzone w Euro to myślicie, że tam też będzie możliwość zamiany na jakiś inny zestaw?

Nie, nie będziesz miał, mało tego w ogóle nie dostaniesz konsoli, a inni bez preorderów kupią za mega siano bundle z MM!!!!!!!!!!
Ta jasne kupisz chyba Wii U sobie. Dzwoniłem dziś do Saturna w Łodzi i dość rozgarnięty człowiek powiedział, że będą kłopoty z dostępnością, nie kupi się konsoli 29/11 z ulicy bez preordera a zestawy mają się dla zwykłych kupujących pojawić później, ale na pewno nie w dniu premiery. Fifa, BF4 oraz NFS będzie po 219 PLN a NBA 2K14 po 249 PLN. Nie wiedział ile sztuk dostaną dokładnie ale powinni pokryć wszystkie preordery i może coś ewentualnie na sklep trafi.
Jak ty potrafisz poznać rozgarniętą osobę? ;) Idź już spać bo rodzicie nie dołożą tobie do drugiej gry, którą inni będą mieli w cenie zestawu w MM. Ten temat jest straszny. Istna wylęgarnia ranomów lemingôw...

Nie wiem o co Ci chodzi. Ty twierdzisz, że kupisz zestaw w MM i tego Ci życzę. Ja uważam, że zestawów nie będzie dużo i nie uda się kupić od tak w piątek. Z Bogiem człowieku.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że co chwile zadajesz te same pytania, dublujesz posty i jesteś upierdliwy. Ludzi po prostu już mają dosyć twoich postów co ni raz tu piszą więc proszę wyciągnij z tego jakieś wnioski jak chcesz jeszcze korzystać z tego forum po premierze PS4.

 

Teramitzu generalnie jestem mega tolerancyjną osobą i olewam takie sprawy ale faktycznie balon ma rację irytujące są twoje posty piszesz byle coś napisać... Co myślicie?, jak myślicie?- Sorki ale kopie to z kilometra smarkiem...

 

Edit: Ja mam zamówiony swój zestaw w Euro i może to nie fair ale jeśli nie wprowadzą podobnego zestawu jak MM to oczywiste, że najpierw spróbuje właśnie wyrwać zestaw w MM z ACIV +KZ, wiadomo darmowa gra tudzież ewentualne 200zł z sprzedaży piechota nie chodzi(nie jestem fanem serii AC-jakos mnie nie przekonuje)

Edytowane przez BoBJaX_PL
Odnośnik do komentarza

Mając wykupiony Pre Order masz prawo wyboru który zestaw chcesz kupić. To zależy od ciebie, pre ordery nie są przypisane gołym konsolom. To co pozostanie po zrealizowaniu zamówień pre order trafi na półki sklepowe. Więc można już dziś mieć 100% pewność że na półkach będą gołe konsole, o ile w ogóle będą. 

Odnośnik do komentarza

Dla tych co zamowili w Media Markt. Dostalem wlasnie od nich maila z prosba o wybor konfiguracji. Jak mozna sie spodziewac taki sam jak z saturna

Możesz tylko powiedzieć czy zamawiałeś przez net czy w sklepie stacjonarnym? I jeśli tak to kiedy - ja do nich napisałem 2 dni temu (zamawiałem w stacjonarnym 9 października) ale jeszcze nie dostałem odp. Wcześniej pisałem do nich już w tej sprawie i powiedzieli, że dzień przed premierą wyślą taka informację, ale może coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza

 

Dla tych co zamowili w Media Markt. Dostalem wlasnie od nich maila z prosba o wybor konfiguracji. Jak mozna sie spodziewac taki sam jak z saturna

Możesz tylko powiedzieć czy zamawiałeś przez net czy w sklepie stacjonarnym? I jeśli tak to kiedy - ja do nich napisałem 2 dni temu (zamawiałem w stacjonarnym 9 października) ale jeszcze nie dostałem odp. Wcześniej pisałem do nich już w tej sprawie i powiedzieli, że dzień przed premierą wyślą taka informację, ale może coś się zmieniło.

 

 

Zamawialem przez neta z odbiorem osobistym w stacjonarnym. Zamawiane 6 sierpnia wiec prawdopodobne ze leca po kolejnosci zamawiania.

Odnośnik do komentarza

Istnieją jakieś przecieki odnośnie podobnych zestawów dla preorderowcow w euro rtv? Wczoraj oplacilem zestaw z killzone (1999 zł z preorderem), ale chętnie wzialbym z dodatkowym AC4.

Pisałem do EURO wczoraj w tej sprawie i nic o innych zestawach nie wiedzą.

 

Edit:

Mail z przed chwili:

"Przed premierą nie planujemy wprowadzenia innych zestawów."

Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

 

Istnieją jakieś przecieki odnośnie podobnych zestawów dla preorderowcow w euro rtv? Wczoraj oplacilem zestaw z killzone (1999 zł z preorderem), ale chętnie wzialbym z dodatkowym AC4.

Pisałem do EURO wczoraj w tej sprawie i nic o innych zestawach nie wiedzą.

 

Edit:

Mail z przed chwili:

"Przed premierą nie planujemy wprowadzenia innych zestawów."

 

 

dokładnie też dostałem podobnego maila

 

Szanowny Kliencie,

 

Na dzień dzisiejszy nie planujemy takich promocji w tym roku. Być może takie zestawy pojawia się w przyszłym roku, jednak na chwilę obecną nie mogę tego potwierdzić.

 

Pozdrawiam

Dominika Wiśniewska

 

Odnośnik do komentarza

obawiam się jednej rzeczy - MM ma taki szmaciany zwyczaj, że wrzuca coś w zestaw, często dość atrakcyjny i apotem się okazuje, że dostępnych zestawów jest sześć. Plusem jest jednak to, że tutaj jednak jest pół strony gazetki, więc Sony za to zapłaciło (ja tez płaciłem za takie akcje) a to oznacza, coś tam jednak rzucą, inaczej nie inwestowaliby w reklamę. Dodatkowo to nie leżak, więc w mojej opinii MM to dobry wybór.

 

myślę, że będziemy się wszyscy śmiać z tego tematu, bo prawdopodobnie konsol będzie jednak sporo. fajnie. 

 

a i jeszcze jedno - czy do MM jedziecie na letnich oponach czy już na zimówkach? (Kyo to żart jest of cors)

Odnośnik do komentarza

Tak w ogole ktos mial jakieś info od Media Expert odnosnie tych konsol z allegro?

Euro czy inne Saturny przynajmniej kontaktuja sie z klientem a tu ciezko niezwykle.

Media Expert jakieś konsole na pewno będą mieć, przynajmniej wywnioskować tak można z wczorajszej ich gazetki, którą znalazłem w mojej mieścinie. Znajduje się w niej reklama konsoli: dosyć spora fotka PS4 na niebieskim tle, z hasłem, które brzmi mniej więcej: "Najgorętsza premiera tego roku. Już 29.11.2013r." 

Odnośnik do komentarza

Tak w ogole ktos mial jakieś info od Media Expert odnosnie tych konsol z allegro?

Euro czy inne Saturny przynajmniej kontaktuja sie z klientem a tu ciezko niezwykle.

 

tak, dostałem maila z Media Expert

 

 

Witam,

Dołożymy wszelkich starań aby konsola została Panu dostarczona w dzień premiery. Mamy potwierdzoną informację o dostępności sprzętu odpowiednio wcześniej na naszym magazynie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...