Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

A jak pójdzie i nie będzie to jakiś koniec świata nastąpi? Nie wiem po jaką cholere się tak napalać? Żeby być pierwszym? Serio konsumpcjonizm to choroba....

A sama reklama ma sprawić żeby sprzedać, podejrzewam, że takiej inwestycji nie czyni sie po to żeby sprzedać parę szt...

 

 

co ty robisz w tym temacie w takim razie?

 

 

Nie nakręcam się, bo nie mam na co i nie widzę sensu wydawania na to 2klocków.

 

następny.

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie widzi sensu wydawania 2k na konsolę, ale ma dużo do powiedzenia, zwłaszcza, że po tygodniu od zakupu by sprzedał, nie Lucek? ;)

 

Zapobiegawczo napiszę, żebyś się nie denerwował i walnął dychę.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie widzi sensu wydawania 2k na konsolę, ale ma dużo do powiedzenia, zwłaszcza, że po tygodniu od zakupu by sprzedał, nie Lucek? ;)

 

Zapobiegawczo napiszę, żebyś się nie denerwował i walnął dychę.

 

Kusi zestaw z dwiema grami za 1999zł, bo to zacna cena. Ale jest jedno ALE.

KZ ssie

AC4 nie wygląda nextgenowo. Można ograć na piecu. 

Kolejny ex Knack.... ok przemilczmy

Na horyzoncie Driveclub tylko, bo infomous mnie nie interesuję. 

 

Więc tak, po tygodniu bym to sprzedał. Dlatego nie widzę sensu wyrzucania 2k na ladę. 

 

I śmiem wątpić w dostępność tego seta- imo to będzie kilka sztuk na zachętę. Zawsze tak jest, bo kiedyś była podobna promocja na otwarcie jednego sklepu rtv agd. DVD za 99zł. 99% kolejki pod sklepem po ten player, a na końcu się okazało, że było kilka sztuk. 

Odnośnik do komentarza

Spójrz na zdjęcia i filmiki z ResoGun. Póki co dostała najwyższe oceny z dostępnych gier na PS4 i zasłużenie, z pewnością ogranie jej na 100 zajmie wystarczająco dużo czasu, do czasu aż pojawią się true Next Gen Games pokroju MGS5 czy Order 1886 i WatchDogs <--(myślałem że to Exclusive)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co ta dyskusja. Jeden kupi PS4 dla gry w którą równie dobrze może zagrać na PS3 (AC, Fifa), drugi kupi konsole za 2 lata, gdy pojawi się kilka dla niego ciekawych gier. Jedna i druga grupa niech patrzy na siebie, a nie wytyka czy przekonuje kogoś, "nie wydawaj swoich pieniędzy na tą konsole". Jak będę chciał, to wezmę tę 2tys i dam bezdomnemu.

Osobiście planuje kupno PS4 na start, bo jestem głodny nowej generacji. KZ, BF4 i Resogun spokojnie mi wystarczą do początku 2014, gdzie wyjdzie Thief, inFamous i DC.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie chce kupić PS4 w dniu premiery to niech nie kupuje ale nawracanie innych na taką samą decyzję jest głupie. Każdy ma swój rozum i wie najlepiej czego potrzebuje. Ja kupuję w dniu premiery plus 3 albo 4 gry i dodatkowy pad i wiem, że będzie w co grać bo z premedytacją nie kupowałem AC 4 i BF 4 na PC żeby ograć te gry na konsoli plus nowa Fifa i NFS i grania mam spokojnie na dwa miesiące jak nie dłużej. To premiera nowej konsoli więc oczywistą oczywistością jest, że ludzie szaleją bo to nie codzienna sytuacja. Sam pomimo, iż mam 30 lat cieszę się jak dziecko i już dawno zaklepałem tydzień wolnego w pracy plus impreza "powitalna" PS4 w domu się szykuje :P Dajcie ludziom się nacieszyć a nie wylewacie swoje smutne prawdy jak by to były te jedyne słuszne.

Edytowane przez s-a-m
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie chce kupić PS4 w dniu premiery to niech nie kupuje ale nawracanie innych na taką samą decyzję jest głupie. Każdy ma swój rozum i wie najlepiej czego potrzebuje. Ja kupuję w dniu premiery plus 3 albo 4 gry i dodatkowy pad i wiem, że będzie w co grać bo z premedytacją nie kupowałem AC 4 i BF 4 na PC żeby ograć te gry na konsoli plus nowa Fifa i NFS i grania mam spokojnie na dwa miesiące jak nie dłużej. To premiera nowej konsoli więc oczywistą oczywistością jest, że ludzie szaleją bo to nie codzienna sytuacja. Sam pomimo, iż mam 30 lat cieszę się jak dziecko i już dawno zaklepałem tydzień wolnego w pracy plus impreza "powitalna" PS4 w domu się szykuje :P Dajcie ludziom się nacieszyć a nie wylewacie swoje smutne prawdy jak by to były te jedyne słuszne.

Popieram, też mam szajbę.

Rozsądek podpowiada co innego, ale biorę PS4.

Do świąt mam nadzieje dorwać X1. 

Finalnie skończę z jedną z konsol. 

 

"nothing stops this train"

Edytowane przez FarM
Odnośnik do komentarza

"nothing stops this train"

To mi sie podoba. Czuje sie podobnie. PS4 kupuje dla świętego spokoju, bo nakręciłem się i nie osiągne go póki nie stanie u mnie pod TV. Czy to racjonalne czy nie? Sprzęt będzie służył ok 7-8 lat, a ze lubię grać (a żygam graniem na PC), to i tak będę musiał go kupić. Poza tym granie na PS3 po premierze PS4 to jak granie w grę FIFA2006 po premierze wersji 2014 dla fana piłki nożnej (aktualne składy itp.).

Odnośnik do komentarza

 

"nothing stops this train"

To mi sie podoba. Czuje sie podobnie. PS4 kupuje dla świętego spokoju, bo nakręciłem się i nie osiągne go póki nie stanie u mnie pod TV. Czy to racjonalne czy nie? Sprzęt będzie służył ok 7-8 lat, a ze lubię grać (a żygam graniem na PC), to i tak będę musiał go kupić. Poza tym granie na PS3 po premierze PS4 to jak granie w grę FIFA2006 po premierze wersji 2014 dla fana piłki nożnej (aktualne składy itp.).

 

 No właśnie ja mam podobnie...strasznie zadziałała nam nie ta cała kampania...Wydaje mi się, że SONY mogło celowo na pierwszej prezentacji nie pokazać jak konsola wygląda. Ciężko uwierzyć, że wygląd był ustalany " na ostatnią chwilę". Konsolę chcę mieć w dzień premiery. Tak patrząc wstecz to wszystko mogło być ukartowane. Ktoś pisał( nie pamiętam gdzie) że, mogą być to również celowe utrudnienia by podnieść w przyszłym roku fiskalnym sprzedaż. W reklamach to działa podobnie. Gdy np. kobieta mówi szeptem o jakimś produkcie, nasz mózg odbiera to jako "wiedzę tajemną-okazję", więc może to stąd wszystko. Popatrzmy z perspektywy SONY: ludzie przyjdą do sklepów w dzień premiery, kupią i sami będą na wszystkich możliwych portalach społecznościowych robili darmową reklamę. Jeżeli nie , to zadziała zazdrość( bo on ma a ja nie , a mówi, że jest fajne) i w kolejnym rzucie sprzedamy jeszcze więcej. To moje zdanie i moja chora teoria :) a jeszcze mam pytanie. Odnośnie sklepów. Czy orientuje się ktoś może czy markety typu tesco będą posiadały konsolę na premierę? Ciekawy jestem czy nie jechać do całodobowego tesco i sprawdzić czy po 24 będzie na sklepie :) 

Odnośnik do komentarza

Aj to już moim zdaniem trochę przekombinowane. Nawet mistrzowie od marketingu nie mają aż takiej władzy. Na takich mógłby se pozwolić np. Microsoft, a popełnił dziecinny błąd.

 

Ludzie po prostu lubią nowości. Ja lubię i nowym produktem cieszę się bardziej niż takim, który kupuje 2 lata po premierze. Może jest to jakaś słabość, ale dla mnie to też radocha. Poza tym wiem, że jak kupie sprzęt w dniu premiery to będę się cieszył z niego 8 lat, a w przypadku jakbym kupił 2 lata później, to cieszył bym się tylko 6 ;)

 

Z drugiej strony jakby nowe konsole pojawiały się z częstotliwością nowych wersji FIFY, to z pewnością bym się z tego szybko wyleczył.

Jednak znając branże na tyle ile znam jestem pewny dobrze wydanych pieniędzy już na samym starcie.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Tesco odpada. Nigdzie niczym sie nie reklamuje w kwestii PS4.

 

Tylko takie sklepy jak Media Markt, Euro AGD, Komputronik Saturn, większe centra handlowe gdzie elektronika ma swoje miejsce w sklepie. W tesco nic takiego nie znajdziesz. Może jeszcze Auchan coś będzie miał ale za dużo większe pieniądze. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tesco odpada. Nigdzie niczym sie nie reklamuje w kwestii PS4.

 

Tylko takie sklepy jak Media Markt, Euro AGD, Komputronik Saturn, większe centra handlowe gdzie elektronika ma swoje miejsce w sklepie. W tesco nic takiego nie znajdziesz. Może jeszcze Auchan coś będzie miał ale za dużo większe pieniądze. 

 

Oj tu się mylisz, może od razu ps4 nie będą mieli, ale np w takim Tesco Gdańsk Chełm jest dział elektroniki i normalnie gry na ps3 są wystawione!!! Więc pewnie i kiedyś tam pojawią się na ps4;)

ps. w sumie dałeś mi do myślenia Tesco jest otwarte 24h może warto wpaść zapytać:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...