Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz teraz na swój post, w którym mnie atakowałeś. Jest tak samo bezsensowy jak posty o których piszesz. Ja zadałem normalne pytanie, bo mam możliwosć łyknąc PS4, ale musiał bym tam jechac 200km. A pytam, bo może ktoś coś wie konkretnego, na temat stanów magazynowych w krakowskich starunach czy mm.

Edytowane przez PIR_PL
Odnośnik do komentarza

PIR ja zapylam do MM po swoj sprzęt. M1 albo sloway. Zastanawiam się jeszcze.

a masz tam preorder złozony ?? czy tak w ciemno idziesz ? a mm ile bedzie miał wolnych kosnol na sklepie ?

Konsol ma mieć około 8500 na sklep także każdy kto wpadnie z ulicy na pewno dostanie swój egzemplarz. Gry mają być po 19,99 pisali w nowej gazetce.

Łącze pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, czemu wszyscy się hejtujecie ? :pinch: powinniśmy się cieszyć, polepszać stosunki, a tu wieczny hejt. Rozumiem, że część ma już dość wylewu gimbazy, ale cóż zrobić, kiedyś też byliśmy młodzi. Swoją drogą jak się ogląda na Facebooku zdjęcia z tych boxów poustawianych w centrach handlowych, to większość to under 15.

Warto zobaczyć jak się nagrzewają konsole http://www.gameconsolegeek.com/ps4/rozgrzane-konsole/ . Ja mam o tyle dobrze, że trochę przestrzeni mam, więc powinno być ok pod tym względem.

Odnośnik do komentarza

Dobra to i ja wbije sie miedzy te spory ze swoimi 3 groszami. Bylem w media expercie zapytac jak to wyglada. Facet ktory za to odpowiada w sklepie twierdzi ze dalej nie wiedza ile dostana konsol i ze pierwszenstwo wedlug kolejnosci kupna preorderu. Te kartoniki dalej lezaly wystawione ale brac je na ten moment jak sie chce upolowac ps4 w piatek to troche bezsensu bo nie ma zadnej pewnosci. Wiec nic nowego tak w sumie.

Odnośnik do komentarza

Mi odpisali z euro bo zamawiałam 6.11 z killzone że odbiór konsoli będę miał 29 w sklepie więc chyba nie ściemniają mam nadzieję :D

 

Biorąc pod uwagę fakt, że mnie w ubiegłym tygodniu nie zagwarantowali odbioru w dniu premiery pomimo zamówienia konsoli w październiku -  stwierdźmy, że zapewnienia EURO należy brać z przymróżeniem oka..

Odnośnik do komentarza

Mi odpisali z euro bo zamawiałam 6.11 z killzone że odbiór konsoli będę miał 29 w sklepie więc chyba nie ściemniają mam nadzieję :D

Biorąc pod uwagę fakt, że mnie w ubiegłym tygodniu nie zagwarantowali odbioru w dniu premiery pomimo zamówienia konsoli w październiku - stwierdźmy, że zapewnienia EURO należy brać z przymróżeniem oka..

Jeśli tak będzie to odwalą większą lipę niż muve ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...