Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak gierki można kupować na spółę i jest to możliwe, to nie widzę w tym niczego złego ;) Widocznie Sony ma umowy na dystrybucje cyfrową z właścicielami sklepów. Dla sklepów tania dystrybucja cyfrowa to ograniczenie zysków, a dla Sony strata sklepów to strata darmowej reklamy w sklepach (nie chcą tego zabijać). Tak Sony może udostępniać bardziej ogarniętym graczom gry cyfrowe, w prawdziwie cyfrowych cenach (bez kosztu dystrybucji, pudełka, możliwości odsprzedania itp.).

 

To takie moje gdybanie i domysły, ale mam nadzieje że "cebulenie" będzie dalej możliwe :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miałem okazję pierwszy raz pograć na PS4. Podzielę się swoimi wrażeniami. Przede wszystkim pad jest genialny - przeskok jest mega i aż dziwnie się czuję w domu, kiedy łapię teraz DS3. Naprawdę Sony wykonało kawał kapitalnej roboty.

Odnośnie gier, to podobał mi się KZ; SF, ale i tak NBA2k14 urywa leb. Nextgen na calego, a dla fanów kosza must have. Naprawdę warto kupić konsolę choćby dla tej gry. W killzone'a grałem za krótko, ale grafa robi wrażenie, a nowy pad sprawdza się wyśmienicie. Nowy COD zdecydowanie nie dla mnie, kolejny odgrzewany kotlet.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No ale co da ci cebula jak gra kosztuje 310 zł więc wychodzi po 155 zł bez możliwości odsprzedania ? Jakoś się to nie kalkuluje 

no gry w amerykańskim pss kosztują ponoć 60-70 dolców czyli 190-210zł podziel na dwa i masz wyborną cebule po amerykańsku

Odnośnik do komentarza

No ale co da ci cebula jak gra kosztuje 310 zł więc wychodzi po 155 zł bez możliwości odsprzedania ? Jakoś się to nie kalkuluje 

 

Dla Ciebie się to nie kalkuluje, a dla innych tak :) Jak kupowałem na PC takie gierki jak np. Starcraft 2, to tylko i wyłącznie w wersji cyfrowej. Zawsze były tańsze od pudełkowych wersji. 310 zł to chora cena, ale jakbym brał nową gierkę za 155 zł z kumplem to why not? Wolał bym mieć oczywiście do niej dostęp z poziomu swojej konsoli, tak żebym mógł ją ponownie pobrać jak usunę z dysku :P Cena całkiem uczciwa.

 

Ja gierek ogólnie nie lubię odsprzedawać. Jak je kupie, to lubię je mieć.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

byłem dziś w MM , koleś powiedział ,że w pt spokojnie kupie swoje ps4 bez preordera . Po drugiej stronie ulicy jest RTV EURO poszedłem zapytać do nich , koleś z kolei powiedział ,że u nich są tylko dwa preordery i 3,4 konsole na półki :D

koleś z MM powiedział ,że konsole mają już na magazynie :D

Niech zgadnę byłeś na Matarni? :D

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że wczoraj udałem się do SCC sprawdzić jak śmiga to nowe PS4. Wprost nie mogłem się doczekać momentu gdy wezmę nowego dual shocka w swoje ręcę, a gdy już do tego doszło poczułem zażenowanie. Nowy pad nie różni się niczym od poprzedniego. Jest dokładnie taki sam nie licząc światełka (badzo ładnego swoją drogą). Gry to jakiś cyrk. KZ ładnie wygląda, ale jest tak przerażająco NUDNY że idzie się wychuśtać grając 10 min, Knacka w ogóle nie ma co komentować - gra dla ludzi pokroju użytkownika Jaro wnioskując po awatarze, Call of Duty - to samo co zwykle na silniku cod2 sprzed 10 lat... Duży krok naprzód dostrzegam tylko grając w Fifę 2014. Muszę przyznać, że chłopcy się postarali... zawodnicy o wiele bardziej naturalnie zagrywają piłkę piętką niż miało to miejsce w wersji 2013, a umówmy się gra bardzo wiele przez to niedopatrzenie straciła. Tak bardzo się zawiodłem, że anulowałem preorder z czerwca i zamówiłem XONE ze stanów. Microsoft prznajmniej się postarał...

  • Plusik 1
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza

Duży krok naprzód dostrzegam tylko grając w Fifę 2014. Muszę przyznać, że chłopcy się postarali... zawodnicy o wiele bardziej naturalnie zagrywają piłkę piętką niż miało to miejsce w wersji 2013, a umówmy się gra bardzo wiele przez to niedopatrzenie straciła.

 

No taaaa. Az zaluje ze nie zrozumialem w pore o co chodzi i doczytalem te jego bzdury az do tego momentu ;| w sumie to bylo calkiem zabawnie

Odnośnik do komentarza

A mnie wkurza, że ludzie zamawiający w Euro Zestaw z KZ są lepiej traktowani niż ci co mają preordera od września i wcześniej. Nadal mam "weryfikacja płatności" na stronie pomimo, że moje pieniądze do nich dotarły. Osoby zamawiające zestaw z KZ w dużej większości już mają potwierdzenie, że konsola 29 listopada będzie do odbioru a ja nadal czekam i nic :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

maly update odnosnie premiery w irlandii dla sieci gamestop. kazdy preorder przed 6 wrzesnia do dostania na launch date, preorder przed 6 listopada bedzie dostarczony przed gwiazdka, wszystko po 6 listopada bedzie dostarczne niestety po swietach. widzimy sie pany 28go za 3 dni juz w takim razie z mojej strony :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto wierzy w promocję MM 1999 + ACIV i KZ , oraz że będzie choć jeden egzemplarz na stanie? Marketingowa podpucha ? Łapka do góry

Właśnie tego zestawu tyczy się mój poprzedni post - po taki zestaw w piątek się wybieram. Zestawy będą, choć w różnej ilości egzemplarzy - dla ludzi z ulicy. Info od znajomego-gracza, pracownika jednego z MM.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja jak nie zobaczę to nie uwierzę. W USA czeka 3 mln  ludzi na ps4 a w Polsce cudowne promocje lol sklepy mają pełno konsol i dopłacają do interesu :)

Wole pewny preorder w EURO niż bić się z gimbusami o towar którego pewnie i tak niebędzie.

 

Hejka a skąd wiesz, że preorder z Euro jest pewny? Żeby się nie okazało to wielką podpuchą...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...