Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Myślicie, że jest sens dzwonić do Euro z pytaniem o mejle potwierdzające zamówienie? Chciałbym już wiedzieć na czym stoję, w sensie czy mam u nich gwarantowaną konsolę i mogę ewentualnie wyrwać lepszy zestaw z MM czy czeka mnie bieganie w piątek po sklepach :-)

jak dostałeś takiego maila jak ja, to masz zapewniona.

Szanowny Kliencie,

 

Dostawa rezerwacji XXXXXXX do wybranego sklepu RTV Euro AGD będzie najpóźniej w dniu premiery. W momencie wysyłki konsoli PS4 z naszego magazynu wyślemy Panu e-mailem potwierdzenie rezerwacji.

 

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

 

sam pisałeś najpierw do nich i wtedy oni ci w ten sposób odpisali ? Czy sami z własnej woli wysłali ci tego maila ?

 

Pisałem do nich maila.

 

 

Status w EURO zmienił mi się na skompletowane więc jest dobrze :]

u mnie to samo, Zamówienie/rezerwacja skompletowane  :banana:

Edytowane przez Bogumil
Odnośnik do komentarza

Ok, mi tez zmienili status na skompletowane mimo wczorajszego maila, ze ciezko moze byc zebym dostal konsole na premiere. Mimo wszystko spokojny bede dopiero wtedy gdy dostane mail ze wyslane + nr listu przewozowego. A do mediaexpert wypytac sie o bundla z killzonem kamerka i padam i tak jutro ide :potter:

 

Edit: zamowienie na pada ds4 z euro ktorego zamawialem osobno tez juz skompletowane

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Sztuczne ograniczanie dostepnosci - preorderowcy nie realizuja preorderow tylko kupia konsole tam gdzie nie maja preordera .. zas preorder bedzie wisial wiec sprzet polezakuje w magazynie.

 

Anuluje mój pre order o ile dostane lepszy deal od MM. Więc ktoś kto przyjdzie z ulicy będzie mógł kupić, nie pozwolę mojej stówce przepaść tylko dlatego że udało się kupić w MM. Ale w markecie może być dziko :D

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to nie jest logiczne jak nie ma terminu dostawy, że dostanę w piątek. Może oznaczać, ze zarezerwowali mi sztukę, ale nie wiadomo z której dostawy ;) Może z drugiego rzutu co jest też dla Czechów (opóźniona premiera).

Jak klikniesz sobie, że zamówienie zostało skompletowane masz podana informację np, w Euro: "Skompetowaliśmy Twoje zamówienie/rezerwację i wkrótce zrealizujemy wysyłkę z magazynu." Nie ma się co martwić  :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza

 

no to jeśli wszyscy Ci co maja preordery w innych sklepach uderza do MM i Saturnów dołączając do tych chca upolowac bez to bedzie rzez! :)

i już teraz wiecie czemu MM i S robia takie promo!

Dokładnie  :starwars: 

 

Zapowiada się ciekawy piatek. Mam zamówienie w Euro w Olsztynie.

 

 

to co widzimy się pod mm :> Na pw może się zgadamy i jeden blokuje wejście a drugi bierze konsole :D

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...