Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę potwierdzić, że Euro RTV AGD nie oszukiwało na facebooku z informacją, że każdy kto zamówił bundle z killzonem to go dostanie 29.11. Dzisiaj ja jak i brat dostaliśmy maile z potwierdzeniem, że kurier odbierze paczkę 28.11 i dostarczy 29.11.

 

Piątek mam wolny :3

 

Pozdro wszystkim, którzy też :D

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że mam preorder kupiony w empiku, dowiedziałem się w końcu jak będzie wyglądała sytuacja u nich.
Jednym słowem mogę to określić mianem TRAGEDIA!
Na całą sieć, czyli około 300 sklepów, konsol będzie tylko, uwaga, 47!!! Miałem preorder kupiony 1 sierpnia i się załapałem, ale już jak ktoś miał w październiku zakupiony preorder, to obecnie termin przysłania następnych konsol to czas nieokreślony. Plotki o tym 4 września, że niby po tym okresie nie gwarantuje nikt konsol, były chyba prawdziwe.
Najlepsze na koniec - konsole dla posiadaczy preorderów zostaną przysłane może w sobotę, a najpóźniej w poniedziałek!!!
Beka z preorderowca jakim jestem. laugh.gif
Liczyłem, że skoro premiera Vity u nich odbyła się bez problemów, tak samo The Last of Us i GTA V, to nie dadzą ciała przy takiej ważnej premierze.
Nauczka na przyszłość, śmieszne jest z kolei to, że gry już na PS4 są. laugh.gif

Odnośnik do komentarza

Jakoś nigdy ze empikiem nie przepadałem.

 

Śmiechowa premiera nam się trafiła, do piątku mamy tylko jeden dzień i nikt nic nie wie, zaklepałem niby w Saturnie konsolę, ale nikt nie daje mi potwierdzenia, czy otrzymam swój zestaw. Przecież to jakaś farsa, premiera tuż tuż, a oni ciągle każą czekać. Zaklepałem wersję z dwoma padami, kamerką i KZ, a tu okazuje się, że w Niemczech jest problem z tymi zestawami :D  Masakra jakaś

Odnośnik do komentarza

A wiadomo jak z golasami w Niemczech ? Tez tylko dla preorderowcow? Bo w razie czego mam ciut ponad godzinke drogi do Frankfurtu.

Golasy lataja za 550e na Ebayu. Sklepy przyjmuja jedynie preordery, co bedzie na polkach - nie wiem. Z tego co widzialem to w MM sa jedynie gole konsole a w Saturnie sa bundle z terminem dostawy 31.01.2014r

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadza się dostawa ma być rano, by sprzedawcy nie kombinowali podobno jakaś umowa jest z Sony. 

Totalna bzdura. Ertv ma tak małe magazyny, że zamówienie do odbioru w piątek, w tenże właśnie piątek rano dotrze do sklepu. Nim sprzedawcy (!) rozładują towar i rzucą na magazynek będzie 14. Co do kombinowania to jeśli sprzedawca nie kombinuje to jest dla nich mało wart, oni takich krętaczy kochają ;p 

 

Do kupujących w ertv i odbierających w sklepie: większość, jeśli nie 100% z was zostanie poddana próbie naciągnięcia na przedłużoną gwarancję, usłyszycie pewnie jak to laser się psuje, jak to dziecko wam zdepcze konsolę i temu podobne bzdury. Trzymcie gardę dziubasy.

 

Żeby nie było, że w anglii tak ą ę supa dupa to koło 19 dostałem tel. ze sklepu, że będą mieli tylko wersję z killzonem (xD), a mój golas (niby pewny na 358%) dopiero za tydzień i czy aby nie chcę zmienić preordera. Ofkoz zmieniłem ale tego killzonea odsprzedam im może i nawet zaraz po zakupie konsoli ewentualnie komuś z kolejki,tylko bf4 mnie interesuje. Także kretactwo nie zna granic tu też są nieźli w te klocki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

sporo ciekawego info z fejsa Saturna i Mediamarkt

 

MM :

 

 

Witam serdecznie,

 

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta sieci Media Markt w sprawie PS4.

 

Nawiązując do wiadomości chciałbym poinformować, że:

 

dla klientów, którzy nie posiadają preordera będą dostępne tylko konfiguracje 1 i 6 – wybór uzależniony od dostępności w marketach.

 

czyli golas albo KZ+ACIV,

 

info z fejsa Saturnowego z dzisiaj :

 

 

Saturn Polska Potwierdzamy, osoby nie posiadające pre-orderów będą miały do wyboru dwa zestawy. Niestety nie jesteśmy w stanie podać ilości pozostałych konsol w konkretnych marketach. Z względu na ogromne zainteresowanie produktem informacje te nie byłyby wiążące.

 

 

Saturn Polska Zapewniamy, że wysłanie odpowiedzi zwrotnej gwarantuje Wam dostęp do wybranej wersji konsoli, poinformujemy Was, jak tylko maile z linkami do złożenia zamówienia zostaną wysłane.

 

 

 

Saturn Polska Marcin, prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości ;) Niebawem wyślemy wszelkie informacje dotyczące złożenia zamówienia! Pozdrawiamy

 

 

Saturn Polska Rafał, jest to cena konsoli PS4 w podstawowej wersji, od której dla posiadaczy pre-orderów, zostanie odliczona jego wartość (100zł)

Odnośnik do komentarza

 

sporo ciekawego info z fejsa Saturna i Mediamarkt

 

MM :

 

 

Witam serdecznie,

 

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta sieci Media Markt w sprawie PS4.

 

Nawiązując do wiadomości chciałbym poinformować, że:

 

dla klientów, którzy nie posiadają preordera będą dostępne tylko konfiguracje 1 i 6 – wybór uzależniony od dostępności w marketach.

 

czyli golas albo KZ+ACIV,

 

info z fejsa Saturnowego z dzisiaj :

 

 

Saturn Polska Potwierdzamy, osoby nie posiadające pre-orderów będą miały do wyboru dwa zestawy. Niestety nie jesteśmy w stanie podać ilości pozostałych konsol w konkretnych marketach. Z względu na ogromne zainteresowanie produktem informacje te nie byłyby wiążące.

 

 

Saturn Polska Zapewniamy, że wysłanie odpowiedzi zwrotnej gwarantuje Wam dostęp do wybranej wersji konsoli, poinformujemy Was, jak tylko maile z linkami do złożenia zamówienia zostaną wysłane.

 

 

 

Saturn Polska Marcin, prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości ;) Niebawem wyślemy wszelkie informacje dotyczące złożenia zamówienia! Pozdrawiamy

 

 

Saturn Polska Rafał, jest to cena konsoli PS4 w podstawowej wersji, od której dla posiadaczy pre-orderów, zostanie odliczona jego wartość (100zł)

 

A miało być tak pięknie - zestaw z 2 padami ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...