Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś jest z Krakowa i nie uda mu się kupić jutro to tak teraz sobie myślę, że może wyrwać sztuke w sobote w Galerii Bronowice (Otwarcie galerii jest 30.11 w sobote) w tym również Saturna. Na logike to raczej nie dało się u nich złożyć wcześniej preordera  :sorcerer:  http://www.saturn.pl/krakow-galeria-bronowice/gazetka.html?__view&gazetkaId=2502&utm_source=baner_gazeta&utm_medium=prestigio_smartfon&utm_term=gazeta&utm_content=gazeta&utm_campaign=131130_SP_Krakow_II_otwarcie  :ninja:,

Edytowane przez tomek1906
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest z Krakowa i nie uda mu się kupić jutro to tak teraz sobie myślę, że może wyrwać sztuke w sobote w Galerii Bronowice (Otwarcie galerii jest 30.11 w sobote) w tym również Saturna. Na logike to raczej nie dało się u nich złożyć wcześniej preordera  :sorcerer:  http://www.saturn.pl/krakow-galeria-bronowice/gazetka.html?__view&gazetkaId=2502&utm_source=baner_gazeta&utm_medium=prestigio_smartfon&utm_term=gazeta&utm_content=gazeta&utm_campaign=131130_SP_Krakow_II_otwarcie  :ninja:,

To jest moje wyjście awaryjne, jak Śląsk nawali  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jutro będzie masakra, z tego co wiem to Litwini Białorusini, i ruska gołota też rzucą się na konsole w MM, przynajmniej u mnie bo wywożą stąd elektronikę całymi busami. A pod marketem jest nawet parking dla autokarów. Czaicie to ??  :yes:

Ruska hołota, niech oddają Wilno, Grodno, Brześć, Tarnopol i Lwów! W zamian mogę im wypożyczyć Kononowicza! Dorzucę też kontener Wii U! :D

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam dwie nie pewności związane z jutrzejszą premierą.

 

Pierwsze to czy śmierdzące helmuty nie rzucą się na nasze piękne, czyste, polskie ziemie w celu kupienia PS4, a dwa to co wy tak się o to NBA 2k pytacie skąd zamawiacie? 

Przecież ona będzie też w marketach, pewno w ilości większej niż samych konsol, ba nawet w gazetce MM jest.

Odnośnik do komentarza

Napewno nie zabraknie buractwa które będzie sie wpierdalac ale leje na to.I tak dobrze wiem jak to sie ostatecznie kończy po otwarciu sklepu jak wszyscy wala przed siebie jak w maratonie:) Ja nie mam preorderka ale mam wy(pipane)na to czy ja kupie jutro czy za miesiąc. Nie mam zamiaru dawać pożywki obsludze sklepu ktora ma w takich momentach największy fun jak ludzie sie tratuja żeby dostać proszek do prania tańszy o 10 zl wiem bo sam robilem kiedyś w supermarkecie to nagrywalem na Tel takich zapaleńców.

Edytowane przez hniv
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...