Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

ok mail z Saturna przyszedł , konsola zaklepana ale jest jedno ale

 

odbiór po : 5h

 

chyba nie każą mi czekać do 15? jadę do nich zaraz :yes:

 

 

Poczekaj chwilę, a dostaniesz dwa kolejne maile, jeden, że towar gotowy do odebrania, a drugi, że premiera jest jutro i zapraszają jutro :)

 

 

ta właśnie je przeczytałem, 1wszy mail to prawie zawał ("konsola gotowa do odbioru"), w drugim się poprawili że "odbiór w dniu jutrzejszym"

 

czas na odbiór to 2 dni, z tego co słyszałem Saturn i MM dodatkowo pozwalają na kupno 1 sztuki na osobę żeby przegonić handlarzy

 

tak czy inaczej ustawka na 10:00 pod Saturnem w Manufakturze :bunny:

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

A jak zrezygnuję rmailowo jutro ok 10 z tego preordera Euro? Ktoś czytał regulamin? Muszę koniecznie do sklepu iść gdzie go miałem odebrać?

 

Tak mi napisali w mailu z Euro:

 

"W przypadku rezygnacji z Rezerwacji kontaktuj się z nami: e-mailem, telefonicznie lub skorzystaj z opcji „Anuluj” w Twoim koncie."

Odnośnik do komentarza

Czytajcie emaile jakie dostajecie:

 

 

 

W przypadku rezygnacji z Rezerwacji kontaktuj się z nami: e-mailem, telefonicznie lub skorzystaj z opcji „Anuluj” w Twoim koncie. 
Dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta, prosimy przygotuj numer Rezerwacji.
 
edit: teddy pierwszy
Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

Nie no ja tylko w euro RTV zamówiłem tak bez ciśnienia jakoś 11.11 na bundla KZ bez żadnych przedpłat itp. W sumie to onim zapomniałem, a tu przed chwilą email przyszedł, żr wysłali mi do sklepu.

Mam jutro koło pracy MM i podejdę. Jak będzie zestaw z KZ i AC4 to bierę tam i grzecznie dziękuje Euro.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

czas na odbiór to 2 dni, z tego co słyszałem Saturn i MM dodatkowo pozwalają na kupno 1 sztuki na osobę żeby przegonić handlarzy

 

Przypomniało mi się jak się śmiałem z karteczek w Realu czy Auchan pt. "By zadowolić naszych klientów jedna osoba może wziąć maksymalnie 2 zestawy świątecznej Coca Coli 2x2,5 litrów za 5zł."

 

Teraz już wiem o co im chodziło. Jeśli w MM i Saturnie coś takiego wprowadzą to będę im wdzięczny. Na pohybel przedsiębiorczym Januszom ;)

Odnośnik do komentarza

Z pewnego czyli w znaczeniu z jakiegoś tak? Bo chyba nie z pewnego, że wiarygodnego?:)

 

Każdy MM który ma w gazetce zestaw z AC4 bedzie miał jakieś szt. na regale (chyba że w tym nie ma tego w gazetce). Nie ma moŻliwości żeby było zero na sklepie.

 

Naprawdę nie ma co się shizować.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...