Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne że nie zrobili jak w przypadku premiery GTA 5 każąc ustawić się w rządku i wpuszczając po kilka osób po kolei.Bez sensu jest wpuszczanie wszystkich jak bydła bo to jest oczywiste że nie będą patrzeć jak coś się wywróci a podepczą.Co prawda nie byłem na premierze PS4(może do świąt odłożę na nie ale wątpię ) ale miło się czyta więc dawajta więcej.

Odnośnik do komentarza

Byłem, zdobyłem, wróciłem. W galerii krakowskie ogólny roz(pipi), i krzycząca starsza pani (60-70 lat) żeby wezwać ochronę bo ona tu stoi od drugiej w nocy :D

Otworzyli bramy, otworzyło się piekło :D wszyscy zapierdalali jak króliki przy seksie.

 

Konsol do wolnej sprzedaży było dokładnie 56.

 

Pozdro dla wszystkich z którymi stałem w kolejce.

 

1424298_686322824734880_1773989407_n.jpg

Edytowane przez PIR_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja już mam! Kupiona w M1 na Brzezińskiej. Ale ci co chcą wybrać się teraz - odradzam, dla was już nie ma. Następna dostawa 13-15.12. Preoderowcom przepadły preordery jeśli nie przyszli dzisiaj rano a podobno tylko 6 osób odebrało więc reszta konsol poszła dla zwykłych klientów. Za chwilę wrzucę ze dwie foty.

Tak było parę minut po 9tej:

20131129_092047_zps4c95d379.jpg

 

O 10tej było ze 3 razy więcej.

A tak 15 po:

20131129_103024_zpsb3924dde.jpg

Ci na końcu kolejki nie mieli szans.

 

 

A tu już jest zestaw na dobry początek:

20131129_111542_zps5ac011f4.jpg

 

:D :D :D

Edytowane przez CthulhuPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z gory przepraszam za duzo (pipi), emocje jeszcze sie mnie trzymaja, licze na wyrozumialosc modow w ten dzien smile.png

 

Black friday wymieka przy Czeladzkim MM.

 

Przyjechalem godzina 9:40, patrze bydlo pod MM, na oko 100 ludzi, mowie sobie no to kur(pipi) po ptakach, szkoda ze zapomnialem telefonu wziac. Ale stoje jak ten cymbal trzymajac sie nadziei ze moze sie uda, (pipi) z tym ze stoje na odludziu. No to stoje, 5 minut, 10 minut, nagle zauwazylem ze prawa strona wejscia jest w ogole nie kryta, wiec przez pozostale 10 minut robilem powolne podchody w te strone.

 

Bylem juz pod samym wejsciem kiedy momentalnie drzwi sie otworzyly (ogolnie to mialem wy(pipi)ane juz [przynajmniej tak mi sie zdawalo] bo mialem bardzo sceptyczne nastawienie co do mojego wyjscia z PS4), ludzie dostali pierd(pipi)ca, ale mi tez sie odziwo udzielilo, szybko wskoczylem pod drzwi poki w pelni sie jeszcze nie otworzyly i zaczalem zapierdalac z ok. 30 ludzmi ktorzy tez mieli podobny pomysl pod stand z ps4, bieg na 100 metrow ze skretami, popychanie sie, sporo ofiar po drodze az w koncu swiety gral w zasiegu wzroku i ostatnie 50 metrow. Dolecielismy w ok 15, wszyscy sie wyje(pipi)ali, w miedzyczasie dobiegla reszta i zaczelismy szarpac PS4, udalo mi sie wyciagnac jedna ze spodu to zaczalem uciekac z innym szczesliwcem, typek wyciagnal telefon, nakierowal na mnie i spytal "to co udalo sie ?" Odpowiedzialem ze tak, bylismy pierwsi przy kasie. Oczywiscie po minucie nie bylo juz ani jednej PS4 na kupce.

 

I tak oto nabylem swoje PS4. Zalujcie ze nie widzieliscie pracownikow, bali sie na glowna alejke wychodzic w obawie o staranowanie, jeden hardkor z kamera stal i krecil, szkoda mi troche Xboxow 360, byly zaraz obok kupki z PS4, wszystkie Xboxy zostaly roz(pipi)one na cala alejke w tym amoku, zdenerwowany kierownik stoiska powiedzial i tu cytuje: "ciekawe kto kur(pipi) zaplaci za te xboxy".

 

Fajny dzien, zachowalem sie jak cebula, nie wiem co we mnie wstapilo, ale dzien spoczko.

 

Over and out.

To słuchaj co działo się w Black Friday w lubelskim MM.

 

Wczoraj jak kładłem się spać powiedziałem sobie, że wstanę jakoś o 7 i na spokojnie pójdę w kolejke. Budzę się jakoś o 7 20 a, że mieszkam w bloku centralnie obok MM to szybki skok na jednej nodze( bo na nieszczęście przedwczoraj skęciłem kostkę na ligowym meczu) szybki luk za okno, a tam już stoi kilka osób. Mówię chuj poczekam przynajmniej do 8. 8 10 a tam już ze 20 osób. No to szybka lota do kolejki. Na początku wszyscy stali grzecznie w kolejce. Ale w miarę upływu czasu i gdy już było blisko 9 zleciało się jakieś 80 osób i wszyscy powoli zaczęli mieć wyjebane na tą kolejke. Jakiś typ zaczał do mnie gadać jak tam z konsolami, ile ich będzie itd. Cwaniak miał preordera więc spokoj. Ja musiałem czekać na kumpla bo z moją skręcona kostką na jednej nodze na pewno bym nie zdazył złapac konsoli. Jak wczoraj gadałem z typem z media to mówił ze mialo byc 50 sztuk z czego 36 dla ludzi z ulicy. 

 

W końcu przyszedł moj kumpel. Zbliża się 9 00. Powoli i niepewnie podchodzi ochroniarz który widzi 90 bydłą przed wejsciem. Powoli otwiera drzwi i mówi "Spokojnie, nie pchać się 1 konsola na 1 osobe. Ja szybko kumpla poinstruowałem jak ma biec i co łapać. Ochroniarz otwiera do końca drzwi i............. ZACZĘŁO SIĘ. 90 osob z całej pety zaczęło napierdalać w kierunku działu z konsolami. Nie wiem co sie stało z tym ochroniarzem pod drzwiami ,ale mysle ze został tam ztaranowany. Moj kumpel wy(pipi)ał, widzę ze jest wsród pierwszych 10 osob ja napierdalam(skaczę) na jednej nodze. Nagle widzę jak pierwsze osoby hamuja przy palecie z ps4. Niestety reszta bydła nie zatrzymała sie i wy(pipi)ało się z 20 osob razem z moim kumplem. Straciłem go z oczu i tylko modliłem się zeby udało mu się coś wyrwac. Ludzie co sie wy(pipi)ali zaczeli na kolanach wydzierać innym konsole. Jak zobacyzłem ze na mojego kumpla wy(pipi)ał sie typ co wazył ponad 100(pierdolony grubas) to myslałem ze juz po chuju i konsoli nie mam. Nagle kumpel się wyłania z tłumu a w ręce trzyma BUNDLE'a z KZ. VICTORYYYYYY. Jak to zobaczyłem to zaciesz na mordzie właczył się taki jak nigdy :D W sumie okazało się ze bylo tylko około 20 sztuk dla bydla z ulicy na 90 osob xD. Dobry był koleś z gimbazy, który stał ze starszym przed wejsciem. Starszy mówi do niego jakos krotko przed 9 bo juz widział ze bydło bedzie napierdalać z całej siły po konsole" Synu my na spokojnie, nie bedziemy sie pchac " xD Oczywiscie nie dali rady kupic konsoli. Miny bezcenne :D

 

Tak własnie nabyłem swoja ps4. Dzień za(pipi)isty i tak naprawde dzisiaj powinno być obowiązkiem zachowywać się jak cebula. Inaczej za chuja konsoli byś nie dostał ;]

 

Copy out.

Edytowane przez sprite
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

No ja wychładzam swoją i zaraz podłączam.

 

Gorzowski MM. Byłem 8:20 jeden z pięciu. Przed 9 było już ok 50 osób.

 

Były sprinty, konsole dawali po kolei, obojętnie czy preoder czy nie i zestawy jakie chciałeś. Konsol było mega dużo jak na 130 tyś miasto (jednak Polska A przy granicy z helmutami to jednak Polska A), bo spokojnie ponad 50. Trochę ludzi odeszło z kwitkiem. Dziś jeszcze ziomek z Wrocławia przyjeżdża na cały weeknd z padem i dowiezie dla mnie NBA 2K14 bo u mnie nie było. Pinie!!

 

Witaj nowa generacjo i gorące pozdrowienia dla hejki Tiramitzu ;)

 

 

6050c3311e1f.jpg

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

W Euro W Krakowie na Zakopiańskiej o 9:30 mieli jeszcze 18 bundli z KZ i 13 czystych konsol o 10:00 kierowniczka krzyknęła "wydajemy już tylko preordery" więc rozeszło się szybko :] Ja na szczęście preorder miałem ale nie obyło się bez komplikacji bo po mimo przelewu nie mogli znaleźć potwierdzenia wpłaty ale udało się po 20 minutach

Edytowane przez s-a-m
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...