Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

tak, musisz miec cokolwiek aby przejsc weryfikację. proponuję najmniejsze doladowanie z psn czyli min 20zł

 

czerwony jednak nie jest taki piekny, taki troche plastik fantastic :(

ale to słabo zrobili, zupełnie jak Apple. Jeśli będę miał hajs na koncie, tzn. dostane wypłatę, to nie muszę kupować karty tak?

Swoją drogą, ja mam bundla z KZ i też mam Japończyka

Odnośnik do komentarza

Przestańcie się podniecać tym made in made in i tak pewnie jakość wykonania ta sama czyli kiepska niestety, nie wieże w jakość pierwszego rzutu bo było robione na szybko. Weźcie pod uwagę że z jakiegoś powodu było tylko tyle konsol na sklep. Niestety tez jestem tym idiotą który kupuje na premiere ale co tam dwa lata gwarancji najwyżej za 2 lata się weźmie slima :D

Druga sprawa fan boyem nie jestem ale z jakiegoś powodu ta konsola jest "tania"

Edytowane przez K@kTuUuS
Odnośnik do komentarza

Co ciekawe na pudełku dodawanym osobno do bundli z KZ i AC to zarówno na jednym jak i drugim jest żółty znaczek, że nie przeznaczone do sprzedaży osobno. Co do KZ to rozumiem tak AC4 byłem pewien, że to inicjatywa MM i dodają normalną grę z półek.

 

Jednak widać, że to jakaś grubsza akcja MM/Sony/Ubi

Odnośnik do komentarza

Na psn usa sie nie da dodać polskiej.

 

 

 

Aha

 

 

Golasy - są z japonii

 

Bundle z Killzonem/Killzonem +AC/ + 2 pady itd - China.

 

Na psn usa sie nie da dodać polskiej.

 

 

 

Aha

 

 

Golasy - są z japonii

 

Bundle z Killzonem/Killzonem +AC/ + 2 pady itd - China.

Ja mam fula  JAPAN. To poprostu stare egzemplarze są z Chin

Odnośnik do komentarza

no cze :rolleyes:

 

hfbp.jpg

 

raport z Saturna w Manufakturze :

 

odbrałem swój preorder na spokojnie, typiara otwierała przy mnie znajomy magazynowy karton :), konsole owszem mają, ale  nie ma na półkach, typ wyjaśnił że wrzucą jak zrealizują preordery (babka miała przy mnie w ręce tak na oko 10+ zleceń o 10:30), także na półkach tylko gry...których jest mało sztuk! brałem przedostatnia FIFE, leżał też ostatni Killzone, prawdopodobnie to są najbardziej chodliwe gry które dołączali do preorderowych konsol na magazynie, reszta gier w sporych ilościach 20+ w cenie 249zł, wszystkie akcesoria tez były , Vertical Stand strasznie drogi (109zł) także olałem na razie, czerwony dual bardzo fajnie się prezentował, niebieski też

 

jeśli jesteście zainteresowani Ass Creedem to nie bierzcie go w bundlu, leżała limitka skull edition w tej samej cenie 249zł, oprócz tego było Buccaneer's ed za 329zł, Ass Creed jest w 2 wersjach cenowych , 249 który jest bundlowany - nie ma DLC i z DLC - 269zł

 

było sporo chętnych na konsolę ale musieli poczekać na zejście preorderów więc pewnie jechali do kolejnych sklepów...btw w EURORTV, Komputroniku i SonyCenter też pustki na półkach

 

ja swoją dorwałem, powinienem chyba kupić Just Dance bo chciało mi się tańczyć z tego powodu :woot:

 

d91.gif

 

do świeżych posiadaczy - dodawajcie mnie na PSN nero-2082, PSN przyjmuje 2000 ludu także upcha się wszystkich  :yes:

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Fajny dywan. Ja ogolnie jestem zdziwiony ze nigdzie nic sie nie dalo kupic a co drugi sprzedawca chcial mnie zabic smiechem...z rtv euro agd przepraszali, z saturna wyzywali a sprzedawcy z MM parskali smiechem "AHAHA TU SIE TRZEBA BYLO W NOCY USTAWIAC JUZ KOLEGO".

 

Empik nie wie nawet co to PS4 a PS store..."tylko stali konsumenci ktorzy zlozyly zamowienie przedpremierowe moga u nas zakupic konsole".

Odnośnik do komentarza

U mnie wyglądało to tak.

 

Byłem na miejscu jakieś 10 minut przed otwarciem, przed sklepem z 40 osób, ale cały czas dochodzili więc myślę, że było ich na otwarciu z 60. Kolejka się utworzyła, i taka weszła do środka, nie było, żadnego biegania, bo pudełka wydawali w punkcie obsługi klienta zaraz przy wejściu. Pierwszy koleś który dorwał swoją sztukę podniósł ją do góry to reszta mu zaklaskała :]. Padła informacja, że konsol jest 25, to wyciągnąłem swojego preordera i podchodzę kulturalnie do informacji z pytaniem co z preorderowcami?, kierownik zaprosił mnie na początek kolejki, wyminąłem wszystkich, pozdrawiam, fajny mieliście wyraz twarzy :]]] wybrałem swój zestaw, chciałem go ubezpieczyć ale nie udało się, Media nie przewiduje takiej możliwości dla PS4, kij z tym ważne, że nowa zabawka w domu :]

Odnośnik do komentarza

A ja rano podjechalem do rtv agd i wyrwalem jedna sztuke:) ale mam problem. Mialem wczesniej xboxa podlaczonego kablem hdmi-dvi do monitora i wszystko banglalo. Teraz podlanczam i kiszka monitor sartuje ale mam czarny ekran. Na tv wszystko chodzi ale jak nawet dam ustawienia obrazu na auto to na monitorze komp. mam czarny ekran? o co chodzi? moze to byc wina taniego kabelka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...