Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

a na magazynie centralnym mają jeszcze konsole 2 pady +gra, zamówiłem telefonicznie z odbiorem na niedziele.

Cena 2399zł. Wychodzi 400zł za pada.

 

 

To jest wersja z padem i z kamerą. Pad 250zł + kamera 250zł.

 

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-2x-pad-gra-killzone-shadow-fall.bhtml

Odnośnik do komentarza

No niestety ale chyba dostałem trefną konsole. Ogólnie wszystko jest ok, natomiast problem pojawia się jak konsole postawie w pionie. Po włożeniu płyty z KZ konsola zaczyna drgać ( dosłownie zamienia się w wibrator ) oraz mieli płytę jak by miała się rozsypać po czym wyrzuca automatycznie płytę z powrotem. Problem znika jeżeli konsola znajduje się w poziomie. Nie wiem o co biega, może jest to chwilowe.

 

Ma ktoś podobną sytuacje?

Odnośnik do komentarza

 

Mam konsolę od samego rana kupiłem jako pierwszy w Piotrkowskim  media markt . Jest poprostu za(pipi)ista . Tylko po paru godzinach grania strasznie bolą oczy.

Dużo było konsol i ludzi, bo sam miałem na początku jechać do piotrkowskiego MM.

 

Konsol było z 20-25 Jakbyś wszedł zaraz po 9 to by spokojnie dostał,nie widziałem żadnych przepychanek :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem NFS'a Rivals - przeszedłem tryb wprowadzenia, uzupełniłem dane do Origins i nic....

Nie mogę się połączyć z serwerami EA a co za tym idzie nie mogę grać w żaden tryb.

Od czego to jest uzależnione ? Od PSNa ? Czy może od tego że nie mam PS+ ?

Nie mogę też wejść do PS Store.... też tak macie ?

A ja mam pytanie o wyłączanie konsoli (nie usypianie), ile u was trwa ten proces, czy też tak długo jak u mnie (ok. 12 sekund).

 

Też

Edytowane przez Nekosh
Odnośnik do komentarza

@Nekosh ja mialem podobnie z fifa, nie wiedzialem o co chodzilo bo fifa instalowala sie w tle i wszystkie funkcje praktycznie mialem zablokowane, moze jeszcze nfs ci sie instaluje :D jak nie to nie mam pojecia, ale jesli trzeba byc podpietym do neta zeby zagrac to slabo.

 

Co do psn to przed chwila prawie udalo mi sie zalogowac, wypelnilem jakies dodatkowe info, konto fb i potem wywalilo mnie znowu. Trzeba czekac

Odnośnik do komentarza

Na ultima chyba. Koleś ogarnij się serio.

 

Jeżeli chodzi o moje pierwsze wrażenia- konsola jest super, działa szybko, cicho i dynamicznie. Parę rzeczy zostało wykonanych mało intuicyjnie (np: każde kliknięcie share->zrzut ekranu robi nowego screena a tak najłatwiej dokopać się do ustawień. Kontroler jest bardzo wygodny, konsola ładna a Killzone prezentuje się świetnie- single jest dupny, ale multi ciśnie.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Miałem to samo z Xbox 360, po prostu trzymaj konsolę w poziomie, jeśli możesz.

 

 Ogólnie wszystko jest ok, natomiast problem pojawia się jak konsole postawie w pionie. Po włożeniu płyty z KZ konsola zaczyna drgać ( dosłownie zamienia się w wibrator ) oraz mieli płytę jak by miała się rozsypać po czym wyrzuca automatycznie płytę z powrotem

@

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

 teraz strasznie "goło i skromnie" wygląda menu konsoli.

 

mówi się minimalistycznie :> ale fakt innym themem bym nie pogardził

 

BTW. ciekawie rozegrali instalację gry w FIFA14 - odpala ci się meczyk do zagrania Real - Barcelona a w tle idzie instalacja i nawet o tym nie wiedziałem, dopiero na końcu meczu był komunikat eheh bystrzaki z EA  :yes: ten 2gi CPU do procesów w tle mnie ownuje, to płynne przechodzenie gra->UI->gra rozwala mnie na łopatki, taki alt+tab konsolowy

 

teraz się idę pobawić komendami głosowymi :sorcerer: wystarczy mic podpiąć pod pada i gadac, playstation, "tytuł gry" lolo

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

No dobra trochę dzisiaj miałem ciężki dzień po wczorajszej premierze ; ) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151837270477017.1073741835.265521057016&type=1
ale udało się bez problemów pojeździć po Wawie, dowiedzieć się o rozróbach ; ) i odebrać na spokojnie max packa w Arkadii :)
Cena: 2148zł więc myślę, że baaaardzo ok.

xort.jpg

Odnośnik do komentarza

tn_PB290001.jpg

 

Moja zdobycz ;) dopiero teraz mam czas, żeby ochłonąć. Cały czas grałem. Wszystko działa świetnie.


po odpaleniu jestem user1. jak polaczyc z moim dotychcsasowym kontem? tym na ktorym mam ps plus

 

Była opcja ''nowy użytkownik'' i potem będziesz miał albo stworzenie nowego albo logowanie na istniejące konto. Wyloguj się i stwórz konto. Dziwnie to brzmi, ale trzeba przez tę opcję przejśc.

Odnośnik do komentarza

po odpaleniu jestem user1. jak polaczyc z moim dotychcsasowym kontem? tym na ktorym mam ps plus

W menu jest opcja zmiany nazwy konta jeśli ci sie nie podoba, a konto ps+ dodasz jak dołączysz sie do swojego konta na psn ale niestety teraz są problemy z zalogowaniem, trzeba odczekać aż minie pierwszy szok i myśle że bedzie oki

Odnośnik do komentarza

 

BTW. ciekawie rozegrali instalację gry w FIFA14 - odpala ci się meczyk do zagrania Real - Barcelona a w tle idzie instalacja i nawet o tym nie wiedziałem, dopiero na końcu meczu był komunikat eheh bystrzaki z EA  :yes: ten 2gi CPU do procesów w tle mnie ownuje, to płynne przechodzenie gra->UI->gra rozwala mnie na łopatki, taki alt+tab konsolowy

 

 

Mnie na starcie już rozwaliło to, że pobranie pierwszego patcha trwało dosłownie "sekundę" :O Przecież na Ps3 coś takiego jest nie do pomyślenia heh.

 

Poza tym teraz przez ten czas co próbuję się zalogować do Ps4, mam włączoną Ps3 bo robię porządki na dysku, porównuje etc. Na Ps3 odpalasz mp3, wyłączasz i już wszystkie ikonki się wgrywają i mulą........ etc. Na Ps4 zapierdziela wszystko tak płynnie, że aż ciężko uwierzyć :P - zwykłe hasanie po menu sprawia przyjemność hehe.

 

Szkoda tylko, że PSN leży ;/ , w(pipi) jak cholera chociaż było to do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...