Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuc zdjecie jak ty trzymasz tego pada bo to nie jest mozliwe zeby nie obslugiwac jednoczesniego galek i l1/r1/l2/r2 ;)

Masz racje mogę go obsłużyć bo jak trzymam kciuki na gałkach to palce na tigerach wystają jeszcze około 7 mm. ale czuję że cała dłoń jest naciągnięta i mam przez to mało precyzyjne ruchy gałek szczególnie to wewnątrz pada. Ala grac się da bez problemu tylko mogło by być lepiej. Mogli by robić różne wymiary padów ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie , trzy rzeczy mnie nurtują;

-jak wygląda z autopsji sprawa świecącego pada / a granie w nocy

-odgłosy konsoli ( mielenie płyty) o którym wspominał Musioł na PS Site

-ma ktoś z was jakieś problemy z hdmi (czego nie życzę) oraz różnice między produkowaną w Chinach a Japońską i po czym to poznać

Dzięki

Światło nie przeszkadza, konsola działa dość cicho ale w nocy wrażenia są inne niż w dzień. Hdmi na razie działa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Był ktoś dzisiaj z was w Galerii Bronowianka? Ile było PS4? Orientuje się ktoś, czy w Kraku można jeszcze gdzieś dostać PS4?

Masz na myśli tą co dzisiaj otwierali? Jeżeli tak to był koniec świata ;) otwarcie o 8, byłem 7.15 a przed jednym z wejść do Galerii (tej najbliżej Saturna) jakieś 50 osób.. Wejść było kilka więc jak już wszedłem do sklepu to było w nim z 200 osob.. I to nie tak że wszystkich puścili w jednym momencie. Wychodząc ze sklepu koło 8.30 widziałem grupy ludzi zablokowanych przez ochroniarzy czekających na swoją kolej :D Nie wszyscy po ps4 bo z okazji otwarcia były jakieś superekstraza(pipi)iste promocje na telewizory, komórki i inne rzeczy. Konsol było podobno 50 ale z cała pewnością było to najgorsze miejsce dzisiaj na dorwanie swojej. Oglądając wczoraj Wasze zdjęcia i filmiki z walk pod i w sklepach, mogę stwierdzić ze dzisiaj było identycznie tyle ze ludzi w sklepie 5 razy wiecej ;)

A jezeli ktoś chce jeszcze dorwać konsole to proponuje próbować cały czas w euro RTV AGD. Dzwonilem do nich wczoraj koło 17 i miła Pani konsultant poinformowała mnie, ze pare konsol sie znalazło i mogłem sobie wybrać z ktorego sklepu chce dzisiaj o 14 konsole odebrać :) także dzwońcie a moze sie uda!

Piękny wieczór sie zapowiada :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Panowie a możecie już wpisać kod na PSS?????

UPDATE (11.22am GMT, 30th November): We are making progress in identifying the source of the current PSN disruption. Currently sign up, sign in, trials, store, online gameplay, share and community functionality is available. Redeem voucher is still not open to users. Further updates will be posted later today. 15 sekund googla.

Odnośnik do komentarza

No to tak:
 

Konsola po mocniejszym naciśnięciu w błyszczącą część obudowy faktycznie się chwieje, spowodowane jest to brakiem nóżki z tej strony konsoli. Jednak nie przeszkadza to w żadnym stopniu w użytkowaniu konsoli. Kabel HDMI dobrze się trzyma tak jak i inne kable, wiadomo jak się zacznie poruszać w lewo, prawo wtyczką to się będzie ruszać ale obraz nie znika ani nic dziwnego się nie dzieje. Konsola w moim odczuciu chodzi bardzo cicho w porównaniu do PS3 Super Slim gdzie tam to co chwile napęd trzaskał. A światełko mi osobiście się podoba i nie przeszkadza :D

Odnośnik do komentarza

 

moja nic się nie giba, może szafke miał krzywą ;)

moja też nie, a pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem czy krzywa hehehe

 

 

ps. widocznie student który robił mój egzemplarz był masochistą i lubił być poniżany w pracy, bo nic nie zepsuł :D

 

No to zobacz pod spód konsoli jak leży na szafce ze brakuje jednej nóżki i jak w dobrym miejscu przyciśniesz to się rusza konsola :D 

Odnośnik do komentarza

 

 

moja nic się nie giba, może szafke miał krzywą ;)

moja też nie, a pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem czy krzywa hehehe

 

 

ps. widocznie student który robił mój egzemplarz był masochistą i lubił być poniżany w pracy, bo nic nie zepsuł :D

 

No to zobacz pod spód konsoli jak leży na szafce ze brakuje jednej nóżki i jak w dobrym miejscu przyciśniesz to się rusza konsola :D

 

łoooooo faktycznie, ide zwrócić :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

moja nic się nie giba, może szafke miał krzywą ;)

moja też nie, a pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem czy krzywa hehehe

 

 

ps. widocznie student który robił mój egzemplarz był masochistą i lubił być poniżany w pracy, bo nic nie zepsuł :D

 

No to zobacz pod spód konsoli jak leży na szafce ze brakuje jednej nóżki i jak w dobrym miejscu przyciśniesz to się rusza konsola :D

 

łoooooo faktycznie, ide zwrócić :D

 

No to dostaniesz taką samą :D Jak to się mówi PS4 kuleje  :teehee:

Odnośnik do komentarza

touchpad , który jest w DS4 powinien się jakoś świecić czy coś ? 

 

Nie, on się tylko wciska i wyczuwa dotyk i przesunięcie po nim palcem. Świeci się tylko ta lampa pod touchpadem. Będe musiał kupić drugiego pada bo dziewczyna nie chciała się odessać od resogun. Jeśli tak dalej pójdzie to ona skończy te gre za mnie :/ 

 

Jestem też już plusowcem :D jak wszedłem na psn przez PS3 i zobaczyłem ile darmowych gierek tam na mnie czeka, pomyślałem .... darkos idiota dopiero teraz wykupił PN+ niech teraz żałuje ... hehehe nie żałuje jestem mega zadowolony. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Chyba ludzie na ps3 nie widza ludzi na ps4

To dziwne bo ja go widzę

 

Bo ps4 widzi ps3? :P

 

 

Z poziomu PS3 nie widać znajomych z PS4 i Vity. Ostatnio się pokapowałem, że jak masz listę znajomych na Ps3 i ludzie na samym dole listy (ci co się jakby "ładują-wgrywają" cały czas). To są ludzi którzy akurat grają na Vicie i zapewne od wczoraj na PS4.

 

Natomiast z poziomu PS4 widać znajomych z PS3 i Vity. Tylko tu mały fail bo nie widać czy ktoś gra/jest akurat na PS4, PS3 czy na Vicie - no jedynie można się pokapować po grach w jakie gra (chyba, że w nic nie gra). Powinni dodać w updacie żeby wyświetlało konkretnie, kto akurat ma co odpalone/na czym gra.

 

Tak samo jak wyślesz wiadomość na Ps4, to dostajesz ją również na PS3 jako nieprzeczytaną heh. Mimo tego, że na Ps4 ją przeczytałeś.

 

A jeszcze śmieszniej jest z przyjmowaniem zaproszeń do znajomych. Np. z poziomu Ps3 przyjąłem invite ale tej osoby nie mam na PS3 ale mam ją na Ps4.

 

Właśnie byłem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać po premierze. Najbardziej poszkodowany - czytaj zacofany jest biedny Chlebak z tymi funkcjami internetowymi SEN (party, wiadomości, friendlista etc) pomiędzy PS3-Vita-PS4. No ale ma się co dziwić hehe.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza
Z poziomu PS3 nie widać znajomych z PS4 i Vity. Ostatnio się pokapowałem, że jak masz listę znajomych na Ps3 i ludzie na samym dole listy (ci co się jakby "ładują-wgrywają" cały czas). To są ludzi którzy akurat grają na Vicie i zapewne od wczoraj na PS4.

 

 

Aaah. Zawsze się zastanawiałem o co chodzi z tym userami, którzy czasem są na dole.

Odnośnik do komentarza

Kolejne minusy PS4, który zauważyłem, może nie minusy, ale słabe rozwiązania:

-nie można w każdym momencie sprawdzić poziomu naładowania pada. Podczas logowania na chwilę się pokazuje a potem dupa

- nie można z menu konsoli zmienić głośności dźwięku z pada, jak pierwsza raz dostałem granatem w KZ to myślałem, że (pipi)ne na zawał

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...