Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Panowie zauważyłem że przy odpalaniu konsoli na sekundę pokazuje mi się zielony ekran po czym wszystko jest normalnie i smiga bez zastrzeżeń. Ma ktoś tak???

Potwierdzam, u mnie to samo, ale czym spowodowane to nie wiem.

 

U mnie tego nie ma.

Odnośnik do komentarza

WIecie może dlaczego w żadnym sklepie poza Media nie ma wystawionych gier i akceesoriów PS4 chodzi mi o  RTV EURO AGD  , Emipki i inne takie?    straszna bieda .....

Bo pozostałe sklepy to biedaszyby? :) Zawsze Empik czy Euro miały śmiesznie mało gier i akcesoriów w porównaniu z dużo większym sklepem jakim jest MM/S.

Edytowane przez CthulhuPL
Odnośnik do komentarza

No bieda, ale bez problemu można kupić akcesoria i gry w Saturnie i Media Markt. Tych sklepów jest chyba dużo w całej Polsce. Byłem wczoraj w Galerii Bronowice w Saturnie. Kupiłem niebieskiego pada, jest śliczny :wub: Były też kamerki, stacje dokujące i sporo gier. Niestety Sony zapomniało o dłuższym kabelku do ładowania pada. Do PS3 można dokupić taki prawie 3 metrowy. Konsoli oczywiście ani śladu. Jeden stand z Knackiem oblegały dzieciaki.

Odnośnik do komentarza

Jezeli nie macie parcia na gre zeby grac juz zaraz i nie ma online (bo to roznie bywa) to polecam sciagac z ameryki. Knack czasami nawet za 160zl nowy z wysylka da sie urwac. W empiku 279zl <lol>.

 

Odpalilem ta Fife 14, pierwsze wrazenia graficzne mnie nie powalily, ot ladnie wyglada ale to nie jest dla mnie next gen ktorego bym oczekiwal...ALEEEEE...fizyka jezus maria panie kochany jak ta pilka lata a Ci pilkarze! Poezja.

 

Jak macie zamiar pykac online, ligi, ultimate cluby itp to dodawajcie mnie do friendsow z ADNOTACJA kto co i jak bo odrzucam randomowe zaproszenia.

Odnośnik do komentarza

 

dla mnie też ta fizyka grajków super :D grafa nie powala ale jeżeli chodzi o magie piłeczki to jest jak najbardziej na  + :D a ja czekam na nba xd

CthulhuPL jak nba fajne ? bo ja grałem od 2008 w 2k :D

 

 

Graficznie wymiata fifę. Animacje też super, szczególnie koszulki, które są chyba wreszcie samodzielnie animowane i nie "przyklejone" do ciała. Ale wymieniam tą grę z powodu braku kanapowego koopa. Możesz rozegrać tylko pojedyńczy mecz a tak to albo grasz sam w managera albo tworzysz swojego wirtualnego chłopka i nim grasz albo rozgrywasz turnieje przez sieć. Nie znalazłem nigdzie rozgrywek turniejowych/lig na jedną konsolę. Lipa. Ogólnie gra bardzo rozbudowana, prawie rpg w managerze, zdobywasz poziomy doświadczenia, wybierasz dialogi jak w ME, możesz projektować własne buty itd. ale co z tego? W takich grach obowiązkiem jest kanapowy koop.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...