Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony faktycznie jeszcze sporo osób ostrzy sobie kły na PS4 (w tym i ja) ale z drugiej zastanawiam się czy nie są to celowe zabiegi że do sklepów trafia mała ilość sprzętu. Zawsze później jakiś TVN czy Polsat pokaże w wiadomościach jaki to był szał i napał na ich towar. Osoby które nie są w temacie z automatu myślą "cholera to musi być coś skoro ludzie się o to zabijają może i ja kupię" Taka tam moja teoria spiskowa:) 

Odnośnik do komentarza

Mi po włączeniu konsoli i wybraniu użytkownika wyskoczył komunikat : pamięć ( nie pamiętam jaka ) uszkodzona , konsola zostanie uruchomiona ponownie . Stało się tak raz i już więcej nie było takich problemów .

Ja myśle że znów będą wyścigi po konsole i sprzedaż na pniu . W dniu premiery konsole nabyło jakieś 1/4 chętnych . No chyba że zawalą całe magazyny konsolami , w co nie chce mi się wierzyć . Do tego dochodzi Mikołaj i gwiazdka .


 

Odnośnik do komentarza

Mi po włączeniu konsoli i wybraniu użytkownika wyskoczył komunikat : pamięć ( nie pamiętam jaka ) uszkodzona , konsola zostanie uruchomiona ponownie . Stało się tak raz i już więcej nie było takich problemów .

 

Ja myśle że znów będą wyścigi po konsole i sprzedaż na pniu . W dniu premiery konsole nabyło jakieś 1/4 chętnych . No chyba że zawalą całe magazyny konsolami , w co nie chce mi się wierzyć . Do tego dochodzi Mikołaj i gwiazdka .

 

 

 

Miałem podobnie na PS3 było to spowodowane tym że źle zamknął się system i dysk musiał się tak jakby zrestartować ;)

Odnośnik do komentarza

 

Miałem to samo co ty tylko że coś u mnie było widać... Mam taki sam tv jak ty i bardzo mnie to ciekawi czy to nie jest przyczyna. Masz podpięty jakiś dekoder?, ja w gnieździe hdmi 1 miałem PS4 a w hdmi 2 dekoder i miałem ten problem, wpadłem na pomysł żeby rozdzielić jednym wolnym gniazdem oba sprzęty hdmi1 dekoder hdmi3 PS4 i do tej pory działa. Daj znać jak u ciebie

 

Haha padło mi ps4 dokładnie po 6 godzinach.

 

SWEEEEEEEEEET :sorcerer:

 

http://i44.tinypic.cojpg

Sprawdze wieczorem i dam znać. Ale na innym telewizorze gdzie było podpiete jako jedyne do hdmi w ogóle nie było obrazu póki sie nie nagrzala.

Odnośnik do komentarza

 

Troche dziwny ten next-gen :D Gram sobie w fifke, pokazuja trybuny i zewnatrz stadionu a tam tekstury 2D drzewa...juz to widzialem na PS3, troche smutne. Lenistwo przy portowaniu gry?

 

Jesteś pewny, że FIFA jest portem z PS3?

 

 

Nie jestem, ale jest to dla mnie conajmniej dziwne.

 

Kto chce ze mna grac fife, ligi, pro cluby itp? jest juz gdzies jakis topic? Mozna w ogole w fife 14 grac z ludkami z ps3?

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście, że fifa to port z PS3, tak samo jak ACIV. Może kolejne części tych gier dostaną nowe silniki... może.

Przecież FIFA jak wszystkie gry sportowe od EA ma nowy silnik Ignite czy coś ;-)

 

Jest to tylko silnik fizyczny, lepsze animacje, lepsza fizyka pilki itd. nie ma nic wspolnego z grafika - grafika to port z PS3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...