Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam ps4 od dnia premiery z grami bf4 i kilzone i fifa 14 powiem tak. Szału niema a dlatego że niema za bardzo w co grac. W dualschock 4 wycierają się gałki . Darował bum sobie kupno ps4 teraz , ceny za golasa 1999 zł to jakaś żenada. BF4 przeszedłem całe czas single player ok 4 godziny  co to (pipi) jest . Za gre wartą 259 zł . Panowie nie podpalajcie się poczekajcie do lutego a wtedu ceny spadną , zostaną poprawione pewne niedoróbki , będzie więcej gier.

Ja mam 2 pady i żadnych pościeranych gałek. Co wy ludzie robicie ze sprzętem elektronicznym to przechodzi ludzkie pojęcie. A bf4 jest za 250 w MM więc nikt ci nie kazał kupować drożej, a po za tym to jest gra do multi więc nie wiem czego oczekiwałeś po singlu. Konsolę kupiłem za 1999 z 2 grami więc WTF? Joke post?

Odnośnik do komentarza

Hehe a skąd wiesz ile mam lat ? Bo chyba nie sprawdziłes do sygnatury bo jak tak to faktycznie szybko grałeś;) tam zapewne single po 40 h Tobie zajmowały pozdro i przestań dalej sie pogrążać. Na forum dla konsolomaniakow narzekasz że BF 4 jest słabe bo ma krótki i nudny singiel, zamiast przemyśleć co za durnoty piszesz to jeszcze pyskujesz. Słaby początek...

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie może jak wyglądała dzisiaj sytuacja w trójmieście?

Bylem w MM i nic nie bylo, dostawa nie dojechala. Podjechalem z ciekawosci do EuroRTVAgd w Auchan w Rumi, pytam czy byla moze dostawa. Facet powiedzial, ze nie, ale za wlasnie wygalsy preordery i z ulicy jakies 2 godziny temu udalo mi sie kupic dzialajacego bundla PS4+killzone za 1999zl :)

Odnośnik do komentarza

Masakra kupić BF i narzekać, że singiel słaby czy tam krótki... Cieżko czyta się takich "szpeców". Najgorsze właśnie w tym jest to, że na pranierę konsole kupili "casuale bo modne" a niektóre prawdziwe hardcory do tej pory walczą o swoją sztukę!

nie nie, hardcory piszą że nie ma w co grać na PS4 więc nextgen nikogo  :teehee:

Odnośnik do komentarza

Tak Ciężko było zamówić pre-order ? w Polsce jest zawsze kryzys ale jak coś rzucą to nie wiem skąd Ci ludzie z kasą się biorą... Nic dziwnego , że w innych krajach piszą w miejscu polski Australia.... 

 

A co do dostępności konsolę będę dopiero przed samymi  świętami po premierze na kolejnych rynkach 13 grudnia. Oficjalna informacja jaką uzyskałem w saturn to 1999zł za gołą konsolę, a w dn, premiery była po 1699zł i wydaję mi się, że do wakacji ta cena już się nie pojawi. Pozdrawiam Osoby czekają za cudem do ostatniej chwili. I Gratuluję Allegrowiczom , co oczekują łatwego i szybkiego zysku sprzedając swoje ps4 po kosmicznych cenach. Nasz naród nigdy się nie zmieni i zawsze będzie robiony w bukake ! 

Odnośnik do komentarza

Ja popłynąłem trochę na fali hype'u, ale... taniej w najbliższym czasie nie będzie, no i dalej konsola jest niesamowicie rozchwytywana przed świetami, dlatego wolałem się już zabezpieczyć i wykosztować ;)

 

Haha, oni sprzedają tego bundle'a za 3399 zł O_o

http://allegro.pl/playstation-4-player-edition-tylko-u-nas-xgc-i3770167593.html

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Tak Ciężko było zamówić pre-order ? w Polsce jest zawsze kryzys ale jak coś rzucą to nie wiem skąd Ci ludzie z kasą się biorą... Nic dziwnego , że w innych krajach piszą w miejscu polski Australia.... 

 

A co do dostępności konsolę będę dopiero przed samymi  świętami po premierze na kolejnych rynkach 13 grudnia. Oficjalna informacja jaką uzyskałem w saturn to 1999zł za gołą konsolę, a w dn, premiery była po 1699zł i wydaję mi się, że do wakacji ta cena już się nie pojawi. Pozdrawiam Osoby czekają za cudem do ostatniej chwili. I Gratuluję Allegrowiczom , co oczekują łatwego i szybkiego zysku sprzedając swoje ps4 po kosmicznych cenach. Nasz naród nigdy się nie zmieni i zawsze będzie robiony w bukake ! 

 

Osobiście uważam, że ceny wrócą do "sugerowanych" w momencie gdy dostawy będą w stanie nasycić rynek, czyli wg mnie koło połowy stycznia, ew. początek lutego. Ja miałem preorder z którego zrezygnowałem bo miałem jakiś przebłysk rozsądku, teraz poczytałem i obejrzałem trochę recenzji sprzętu i mnie wzięło i chciałem kupić, ale ceny proponowane przez naszych sprzedawców(nie wspominając o dostępności) studzą ponownie mój hype... I mam nadzieje, że wytrzymam z zakupem do powrotu do normalnych cen ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...