Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

@BatataPl, ja nie miałem żadnego wyboru, mieli tylko golasa, ale i tak wziąłem. Trochę to wszystko "na wariackich papierach", bo po tym, jak okazało się, że w moim mieście już nigdzie nie dostanę, wróciłem do domu i poszukałem ogłoszeń w swoim województwie. Pojechałem 50km do innego miasta, odebrałem tekturkę od gościa (i ACIV za 200zł) i od razu do Euro. Wyszło więcej niż liczyłem ale było warto, no i zaliczyłem wycieczkę :)

Edytowane przez kostner
Odnośnik do komentarza

Byle jaki(pipi)fon to ok 2-3 tyś moim zdaniem cena 2 tyś nawet za golasa, to uczciwy deal.

 

Nie wiem jaki masz byle jaki telefon (bo chyba o to chodzi?) ale ja swojego nexusa 5 sciaganego z dojczow zaplacilem ~1500zl ...

Chcialbym przeznaczyc na konsole + gra lub ewentualnie ps+ jakies 2k, dlatego bede sledzil sytuacje w media marktach, expertach, saturnach itp..

Jak ktos jest z Katowic lub okolic i ma jakies info, ktore moze mi pomoc to moze sie odezwac :F

Odnośnik do komentarza

 

Byle jaki(pipi)fon to ok 2-3 tyś moim zdaniem cena 2 tyś nawet za golasa, to uczciwy deal.

 

 

Nie wiem jaki masz byle jaki telefon (bo chyba o to chodzi?) ale ja swojego nexusa 5 sciaganego z dojczow zaplacilem ~1500zl ...

Chcialbym przeznaczyc na konsole + gra lub ewentualnie ps+ jakies 2k, dlatego bede sledzil sytuacje w media marktach, expertach, saturnach itp..

Jak ktos jest z Katowic lub okolic i ma jakies info, ktore moze mi pomoc to moze sie odezwac :F

He i tu mnie masz bo używam tylko iPhonów takie "gówna" mi zawsze firma daje. Np nie najnowszy iP 4s chodzi jakoś za 2 tyś No ale chyba te szajsungi są w podobnej cenie ? I poza tym z całym szacunkiem nie wiem co to ten Nexus ale płacisz za niego 1,5 tyś a na mesjasza szkoda Tobie 2 tyś?

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy jest tu ktoś z Tarnowa?

z Tarnowa nie jestem ale konsolę nabyłem w tarnowskim MM

 

 

A kiedy były? :)

 

 

Więc tak w dzień premiery były i powiem że kultura, wydawali z pod lady więc obyło sie bez dantejskich scen, ale że byłem po robocie nie miałem kasy przy sobie to poszedłem tylko z ciekawości, i dało by rade kupić normalnie. Następny rzut był w sobote 7 grudnia i też bez jakiś szaleństw wtedy już nabyłem swoją konsole.

Odnośnik do komentarza

No szkoda mi zaplacic 2 koble za nakeda.

Jakby dorzucili jakis zabijacz czasu to okejka.

Jak nie to chcialbym sie z ps+ 365dni zmiescic w tych 2 tysiach.

 

Golas za 1849zl + killzone z allegro za 150 i masz 2k :P Dodatkowo jezeli posiadasz ps+ to resogun fajny zabijacz czasu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dalej do odebrania rezerwacje w Euro na Matarni w Gdańsku - golas za 1908 zł ( 9 zł opłaty za szybką wysyłkę), odstąpię za darmo, pisać na priv. Sam zaoszczędziłem 60 zł stojąc przedwczoraj 4 godziny w Saturnie i widzę że już nawet w Euro nie można dostępności nawet sprawdzać. Jak ktoś chce przed świętami to radzę brać, dużo taniej nie będzie i nie warto się tułać po sklepach :).

 

Edit: W sumie rezerwacja ważna do dzisiaj, więc od razu wrzucam nr:

 

  • Przy zakupie prosimy powołać się na numer rezerwacji: 3386030/2013.
  • Adres sklepu:
    ul.Złota Karczma 26
    80-298 Gdańsk
Edytowane przez Rzepa-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...