Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis byla dostawa w Krakowie. W Saturnie rozeszly sie jak cieple buleczki. Tak z głupia frant zajrzałem do MM w Galerii M1 i choć nie było na sklepie to zagaiłem sprzedawcę .... a on po prostu przyniósł z magazynu :) Niestety cena jak to usłyszałem nie jest już taka jak przy wchodzeniu konsoli i PS4 + Killzone 2.099. Facet powiedział, że jeszcze kilka ma.

 

A jak gadałem dziś na infolinii sieci Avans to Pani powiedziała, że w sobotę powinny się pojawić w sieci internetowej te full zestawy z dwoma padami, kamerą i dwoma grami.

Odnośnik do komentarza

ten to się nachapał skubany 

 

http://allegro.pl/playstation-4-killzone-nowe-gwarancja-paragon-i3794983821.html   

 

 

a tu taka perełka ale coś tu pachnie ? bo jakoś cena mała ?

 

http://tablica.pl/oferta/playstation-4-nowka-gwarancja-24miesiace-ID4pMyz.html#3b3d33499c

Edytowane przez keczu78
Odnośnik do komentarza

 

a tu taka perełka ale coś tu pachnie ? bo jakoś cena mała ?

 

http://tablica.pl/oferta/playstation-4-nowka-gwarancja-24miesiace-ID4pMyz.html#3b3d33499c

 

Zwykły złodziej jakich na tablica.pl nie mało. Nie ma numeru telefonu, możliwości wysyłki za pobraniem też nie. Raz zobaczyłem tak 3DS XL'a z grą za bardzo atrakcyjną kwotę, codziennie zgłaszałem stronę i się tylko kolesiowi imię i miasto zmieniało, zdjęcia zostawały te same :D. Z dala od takich ogłoszeń!

Odnośnik do komentarza

grając dziś w fife wyskoczył mi błąd CE-34878-0 i nie mogę włączyć żadnego meczu, może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić?

mi ten błąd pokazuje się co rusz przy bf4 ale myślałem, że taki urok tej zabugowanej gry... Jak zaradzić nie wiem, bo po wyrzuceniu do menu wchodzę od nowa do gry i spokojnie gram do kolejnej padaki.

Odnośnik do komentarza

Ultima:

PS4 + KZ = 2399

PS4 + pad + kamera + KZ = 2799

:nuke::ninja:

 

Mam trochę informacji z pierwszej ręki. To nie Ultima jest tutaj "zła" i to nie jej wina, że podyktowali takie ceny. Okazuje się, że dostawcy, od których biorą konsolę, także narzucili sporo wyższe stawki i to niestety jedyna możliwość, żeby sobie to jakoś odbili. Kupują je po znacznie wyższej cenie (jeżeli w ogóle chcą je mieć w sklepie).

Odnośnik do komentarza

No ale Ultima jest oficjalnym partnerem Sony czyli chyba biorą od ńich bezpośrednio sprzęt, a Sony ponoć cen nie podniosło. Ocb?

 

No właśnie Sony Polska tych konsol nie ma, bo każda partia którą dostanie, rozchodzi się w różne miejsca (do największych sieci, jak Avans, Neonet, RTV, Media, Saturn, część leci w inne miejsca jeszcze), a takie sklepy jak Ultima, muve.pl czy inne, mniejsze sieci w stylu Robsona, ElectronicDreams, Madgames czy konsoleigry, muszą sobie kombinować na własną rękę. Stąd mają tak wysokie ceny, bo kupują od pośredników, którzy kupują ze swoich źródeł i każdy dorzuca marżę.

Odnośnik do komentarza

 

Ultima:

PS4 + KZ = 2399

PS4 + pad + kamera + KZ = 2799

:nuke::ninja:

 

Mam trochę informacji z pierwszej ręki. To nie Ultima jest tutaj "zła" i to nie jej wina, że podyktowali takie ceny. Okazuje się, że dostawcy, od których biorą konsolę, także narzucili sporo wyższe stawki i to niestety jedyna możliwość, żeby sobie to jakoś odbili. Kupują je po znacznie wyższej cenie (jeżeli w ogóle chcą je mieć w sklepie).

Nieprawda. Ultima tez bezczelnie przegina z cenami gier. Te ich żenujące rzekome promocje w stylu poprzednia cena 249 zl obecna 199 zł, gdzie w innych firmach cena wynosi 169 zł jest żenujące. Dziwie sie, ze ludzie jeszcze łykają u nich gry. Jest na rynku duzo wiecej lepszych firm, gdzie ceny sa niższe nawet o 30 zł. Edytowane przez pop
Odnośnik do komentarza

dzwoniłem do SONY w sprawie tego błędu , gość powiedział mi,że jedyny sposób na to to inicjalizacja konsoli czyli kasowanie całego dysku i robienie wszystkiego od nowa. Zrobiłem tak i dalej mogę się cieszyć graniem na PS4.

 

 

 

grając dziś w fife wyskoczył mi błąd CE-34878-0 i nie mogę włączyć żadnego meczu, może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić?

mi ten błąd pokazuje się co rusz przy bf4 ale myślałem, że taki urok tej zabugowanej gry... Jak zaradzić nie wiem, bo po wyrzuceniu do menu wchodzę od nowa do gry i spokojnie gram do kolejnej padaki.

 

 

 

grając dziś w fife wyskoczył mi błąd CE-34878-0 i nie mogę włączyć żadnego meczu, może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić?

 

 

 

Zmieńcie ustawienia dźwięku, ja zmieniłem z HDMI Out Dolby na HDMi Out Linear i wszystko znów działa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...