Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Od czasu premierowej zadymy i braków sprzętu w kolejnych dniach minął ponad miesiąc, więc chciałem zapytać, jak to teraz w praktyce wygląda: można kupić tę PS4 za 1700 - 1750 zł w polskich sklepach z elektroniką, czy nie można?

Odnośnik do komentarza

Wroclaw to w ogole zabawne miasto. Bylem tam na ksw ostatnio i podjechalismy do centrum handlowego cos zjesc, chyba to byla magnolia czy jakos tak. Koles wybiegajacy z saturna z 4 (!) kartonami ps4 przewalil dzieciaka a pedzil jakby zayebal te kartony. W srodku w sklepie widzialem jeszcze dwoch kolesi ktorzy wyrwali po jednej sztuce. Tez biegali po sklepie z obledem w oczach. A sprzedawca bawil sie samochodem zdalnie sterowanym, prawie bym go zdeptal :/

 

Ale dobrego kebsa zjadlem w tamtym centrum!

 

Edit:

@kermit: sevi kebab

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Pojeździj, albo podzwoń i popytaj. W Euro np. dostawy mają bardzo nieregularne i konsola pojawia się nagle i równie nagle zresztą znika, bo popyt dalej jest ogromny.

Wronerro, jeżeli polujesz na PS4 po cenie premierowej, to najszybciej w lutym/marcu możesz oczekiwać takiej ceny. Wszystkie duże sieci będą ją sprzedawać po 1899 zł (w dużych miastach na 100%), a bundle packi będą chodzić jeszcze drożej.

Odnośnik do komentarza

Pojeździj, albo podzwoń i popytaj. W Euro np. dostawy mają bardzo nieregularne i konsola pojawia się nagle i równie nagle zresztą znika, bo popyt dalej jest ogromny.

 

Wronerro, jeżeli polujesz na PS4 po cenie premierowej, to najszybciej w lutym/marcu możesz oczekiwać takiej ceny. Wszystkie duże sieci będą ją sprzedawać po 1899 zł (w dużych miastach na 100%), a bundle packi będą chodzić jeszcze drożej.

 

 

Co zabawne konsol to rozumiem, że nie ma, ale dopiero w 3 sklepie a drugim MM zakupiłem dodatkowego pada, w poprzednich wszystkie akcesoria do ps4 były wyprzedane. Mówimy tu o trójmieście i dzisiejszym dniu. O ile na Matarni nic nie było, to w MM Oliwa była cała ściana DS4 i nic po za tym. Tak więc pewnie dopiero sytuacja z konsolami ustabilizuje się w Styczniu, lub na początku Lutego, choć w Lutym i Marcu kolejne wielkie premiery więc możemy liczyć na powtórkę z rozrywki.

Odnośnik do komentarza

No właśnie pytam się i odpowiedzi są bardzo różne. Mieszkam w Chorzowie wiec pierw dzwoniłem  do Media Markt w moim mieście i telefonicznie powiedzieli m iże będzie dopiero pod koniec lutego na początku marca, w Katowicach mówili że będzie w lutym, a dziś jak byłem osobiście w MM Chorzów to powiedzieli że w połowie stycznia, więc ja już się gubię. Wolałbym jakąś oficjalna wiadomość a takiej nie mogę się doszukać :/

Odnośnik do komentarza

ważne, ze kupiłem konsole z Killzonem średnio 4-6 stow taniej.

Nawet Ci, którzy 1 dnia czekali pod sklepami i wyrwali za 1890, 1999 z 2 grami zaoszczędzili sporo kasy, a sama konsola wyszla im 1500-1600 zl, jeżeli wystawili od razu gry na sprzedasz.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

liczę, że tego 6 stycznia po przyjściu do sklepu media markt będe mógł kupić ps4... mam nadzieje że osoba która pisała o dostępności konsol tego dnia nie bedzie sie mylił

Ja ci mogę obiecać że w Marcu będzie można dostać fajny bundle z infamous i konsol w mm będzie sporo. Jak chcesz możesz mnie trzymać za słowo :)

Odnośnik do komentarza

 

liczę, że tego 6 stycznia po przyjściu do sklepu media markt będe mógł kupić ps4... mam nadzieje że osoba która pisała o dostępności konsol tego dnia nie bedzie sie mylił

Musisz przestać wierzyć ludziom :P

 

może bardziej jest to nadzieja niż wiara :D

 

 

 

liczę, że tego 6 stycznia po przyjściu do sklepu media markt będe mógł kupić ps4... mam nadzieje że osoba która pisała o dostępności konsol tego dnia nie bedzie sie mylił

Ja ci mogę obiecać że w Marcu będzie można dostać fajny bundle z infamous i konsol w mm będzie sporo. Jak chcesz możesz mnie trzymać za słowo :)

 

Kurcze... :/ w marcu, na pewno była by to lepsza okazja, pewno szło by już wyrwać konsole w normalnej cenie, no i w jakimś ciekawszym bundle packu niż teraz ale nie wiem czy dam rade dotrzymać... raczej nie :]

Odnośnik do komentarza

mówię jako osoba która już ma ps4 nie warto :) Kup 3ds'a albo wii u :) w marcu będzie to bardziej opłacalny zakup. Teraz jak koledzy napisali opłacało się (powiedzmy) za 2k z 2 grami etc a teraz ceny są z kosmosu a produkt nie wart swojej ceny :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...