Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

dwa tygodnie od premiery, konsola śmiga jak ta lala. Zero problemów wszystko git. Wczoraj odbieram moją FIFE 14 instaluję się w kilkanascie sekund i już mogę grać. Wszystko fajnie i cacy. dziś włączam konsole a tu błąd CE-34878-0. Chyba to wina gier od EA, bo wczesniej wszystko śmigało idealnie. ma kots jakiś sprawdzony sposób na ten błąd ?

Odnośnik do komentarza

dwa tygodnie od premiery, konsola śmiga jak ta lala. Zero problemów wszystko git. Wczoraj odbieram moją FIFE 14 instaluję się w kilkanascie sekund i już mogę grać. Wszystko fajnie i cacy. dziś włączam konsole a tu błąd CE-34878-0. Chyba to wina gier od EA, bo wczesniej wszystko śmigało idealnie. ma kots jakiś sprawdzony sposób na ten błąd ?

wczoraj miałem taki sam błąd jak ty przy graniu w fifie :) zadzwoniłem do SONY i koleś mi powiedział,że jest tylko jeden sposób żeby temu zaradzić. Musisz wejść w ustawienia i dać inicjalizacja , potem zmieniasz na pełny i się kasują wszystkie dane w konsoli , robisz wszystko od nowa i grasz. Tzn konto wszystko masz tylko save'y z trybu menedżerskiego sie kasują. Ja tak zrobiłem i mi śmiga cacy już, nie wiem co i kto jest odpowiedzialny za ten błąd. Ta inicjalizacja trwa 2godz:/

Odnośnik do komentarza

Na Ultima jakby było cena gry na ps4 249zł a teraz załóżmy 219zł to wtedy można by to nazwać promocją,a nie cena 279zł a teraz 249zł czyli jak wszędzie. Ultima schodzi na psy...

Nie będę robił tu kryptoreklamy ale zaoszczędzić chciałem i ja więc zakupiłem w takim jednym sklepie co ma pe w nazwie. Taniej było niż u innych. Niestety najadłem się tylko nerwów. Z tego co zobaczyłem na facebooku,  nie tylko ja. Zwrot pieniędzy za konsolę ponad 2 tyg? Poważnie?

Trzeba przyznać, że przynajmniej Ultima: 1) Odpisuje na maile 2) Odbierają telefony 3) Wysyłają gry na czas 4) Zwracają kasę bez zbędnej zwłoki.

Ceny mają wysokie ale nie zawsze.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

A idzie sejvy zgrac na pendrive'a ? Bo nie będzie mi się chciało kariery zaczynać od nowa. nie mowiąc o sejvach w Killzone czy resogun

można sam przy zmianie konsoli zgrałem sejwy z ac, killzone, fifa i resogun na pena a potem na nowej konsoli przeniosłem z powrotem :)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam bo juz sam to zrobiłem i naprawiłem problem. Nie robiłem co prawda inicjalizacji tylko wykasowałem wszystko co związane z FIFA uruchomiłem ponownie konsole i znowu zainstalowałem grę. Póki co wszystko śmiga bardzo dobrze. Oby problem się nie powtórzył.

używałeś przy tym trybu awaryjnego czy jak to odinstalowałeś?

 

 

mam pytanie : czy jak kupie sobie kod na ps plus w sklepie to będę musiał go aktywować za pomocą karty kredytowej czy normalnie w ps store wpisuje kod i wszystko cacy?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam bo juz sam to zrobiłem i naprawiłem problem. Nie robiłem co prawda inicjalizacji tylko wykasowałem wszystko co związane z FIFA uruchomiłem ponownie konsole i znowu zainstalowałem grę. Póki co wszystko śmiga bardzo dobrze. Oby problem się nie powtórzył.

używałeś przy tym trybu awaryjnego czy jak to odinstalowałeś?

 

Nie. Wszedłem po prostu w ustawienia, zarządzanie danymi (czy jak to się tam nazywa) i wykasowałem grę oraz sejwy. Potem reset konsoli, ponowne zrobienie neta w konsoli, instalacja gry i już wszystko było cacy. Oby ten problem się nie powtórzył. Ciekawi mnie czy to wina EA czy może coś Sony spartaczyło.

PS. Sorry za minusa, ładowała mi się strona jeszcze i niechcący mi się kliknęło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...