Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

LOL. Nie prawda. 568 grą? Przecież tylu gier nie ma na PS4.

 

Te numery nadaje się w zależności od regionu, tak jak modele konsol, czyli te numerki 1XXX, dla poszczególnych regionów/państw.

 

I tak na przykład inFamous Second Son ma CUSA00223 w USA, CUSA00004 w Europie i CUSA00305 w Japonii.

 

 

Więcej o tym, tutaj, tu i tu.

 

Poszperać wystarczy a nie snuć abstrakcyjne domysły :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Co za róznica z rewizją póki masz gwarancje? 

 

Nie ogarniam takich ludzi

Po co skoro mam wybór, czy kupić konsole ze starszą rewizją gdzie np. nie są poprawione gumy na analogach albo kupić białą PS4 gdzie być może gumy są lepsze przykładowo bo nie wiadomo jak jest. Sugerowałęm się w większości kolorem konsoli, i sądze że jak nie ogarniasz to trudno.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nawet nie wiem jakąś z bundla KZ i nie mam żadnych problemów z konsolą ani padem a trochę już pogralem. Np wczoraj ciurkiem 8h w Destiny i bez problemów, również PSN miodzio a grałem głównie pvp. Albo mam szczęście albo problem wyolbrzymiony bo nie dotyczy wszystkich konsol - starszych modeli. X360 i RRODY to była jazda. W 2 lata reklamowalem 3x i chodziła jak odkurzacz dopiero się zmieniło jak kupiłem slima. Moja PS4 to highendowy sprzęt przy białych klockach..

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Kurcze 4B to lipa, poczekał byś trochę i byś miał 4C a tak tylko czekać na problemy;-)

Gratki

Mam konsole z premiery 3D i kupiłem biała 4C. 3D jest codziennie odpalana i gram po parę h. Konsola chodzi tak jak biała także to że ktoś ma 4B i czekają go kłopoty to jakaś kompletna bzdura. Prawda jest taka że zależy jak trafisz. Parę lat temu jak na rynek wchodziły panele LCD rodzice sobie sprawili sony 32 za gruba kasę. Po odpaleniu LCD w każdym rogu były przebarwienia serwisant z Sony powiedział że trafia się taki LCD 1 na milion. Także z elektroniką tak już jest :)
Odnośnik do komentarza

Od znajomego co na magazynie w amazonie robi. Mowil ze zwroty robia. Nic wiecej nie wiem

 

Tez "robie" w amazonie. Nie wiem o zadnych problemach zwiazanych z wysylka driveclub. Przy Fifa 15 gdzie zamowien bylo ponad 100.000+ lacznie wszystko obylo sie bez problemow (tak jak z kazda inna gra w przeszlosci). Spytaj sie "znajomego" co dokladnie oznaczaja owe zwroty. Moze on sam "nic wiecej nie wie" ? :)

Odnośnik do komentarza

Kurcze 4B to lipa, poczekał byś trochę i byś miał 4C a tak tylko czekać na problemy;-)

Gratki

 

z 4B na tym forum nie miał jeszcze nikt problemów, tam guma też jest taka sama jak w 4C

Aem miał w domu na raz 4B i 4C i potwierdza

 

problemy bywały z 4A, guma i chodziły głośno w niektórych grach

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja mam nawet nie wiem jakąś z bundla KZ i nie mam żadnych problemów z konsolą ani padem a trochę już pogralem. Np wczoraj ciurkiem 8h w Destiny i bez problemów, również PSN miodzio a grałem głównie pvp. Albo mam szczęście albo problem wyolbrzymiony bo nie dotyczy wszystkich konsol - starszych modeli. X360 i RRODY to była jazda. W 2 lata reklamowalem 3x i chodziła jak odkurzacz dopiero się zmieniło jak kupiłem slima. Moja PS4 to highendowy sprzęt przy białych klockach..

prawdopodobnie masz 3D. taki sam model jak ja. do dzisiaj nie mam problemów ani z konsolą ani z kontrolerem. z elektroniką zawsze jest loteria. ale wiadomo, że im nowsze modele tym mniejsza szansa, że trafi się wadliwy sprzęt. co nie zmienia faktu, że nawet startowe konsole potrafią działać bez zarzutów.
Odnośnik do komentarza

Kurcze 4B to lipa, poczekał byś trochę i byś miał 4C a tak tylko czekać na problemy;-)

Gratki

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania, nikt by nie kupował konsol, tylko każdy by wyczekiwał najnowszej wersji ;) Kompletnie bez sensu, tym bardziej, że początkowe wersje miały problemy. Sony z kolejnymi wersjami poprawia sprzęt co jest normalne. Niecały miesiąc posiadam PS4 - 4B, zaliczam często kilkugodzinne sesje i konsola chodzi cicho, nie przegrzewa się i nie dzieje się nic niepokojącego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...