Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam PS4 od początku kwietnia i gram praktycznie codziennie wieczorem głównie multi i po przesiadce z X360 nie widzę jakoś zmiany in minus. Jeśli dana gra ma dobrze napisany kod sieciowy to wszystko śmiga i nic psn nie ma do tego. Jeśli coś z psn nie hasa to kilka razy przez pół roku zauważyłem. Ogólnie jest ok. Na live też bywały jaja np wywalenie z grup, grier czy w ogóle z live. Rzadko ale się zdarzało. Korzystałem przez ponad 6 lat i niky mi nie wmowi że było aż tak idealnie. Nie demonizowal bym psn mimo sporadycznych problemów.

Edytowane przez KIELiCH
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hejo wszystkim

 

Mam problem. Wczoraj kupilem pleya 4 i mam ps+ na 3 miechy. O ile wiem mozna sciagnac np the evil within w ramach abonamentu ale mi wyskakuje ze jest platne. O co tu chodzi?

 

Nie ma Evil Within w ramach abonamentu, co miesiąc jest kilka gier, ale przeważnie same indyki.

W tym miesiącu miało być powiększone demo Driveclub, ale nie wypuścili go jeszcze tłumacząc się problemami z serwerami.

Odnośnik do komentarza

 

w 2015 mają zainwestować kilka mln $ w rozbudowe PSN, tak przynajmniej mówi Sony

To swietna wiadomosc, tylko jestem ciekaw czy to prawda. Obiecywac kazdy moze a co do czego to wiadomo.

 

O ile mnie pamięć nie myli gdy ogłosili że PS+ będzie płatne już wtedy mówili że kasa pójdzie na poprawę sieci. Ile od tego czasu minęło :) ?

Odnośnik do komentarza

Hmmm żeby jeszcze co miesiąc jakaś starsza AAA gierka w psn+ była dawana było by bosko. 

 

A ja to mam wrażenie, że wszyscy zapominają pierwszy roczek plusa na Ps3. Pierwsze AAA było po 11 miesiącach: B: Paradsie (wtedy już prawie 2-3 lata na rynku).

Na dobre rozkręciło się z gierkami jeszcze później. Mi pasują mniejsze pozycje. Zresztą znajomi robią też gry indie, ciężko mi nie wspierać tego rynku. Poza tym coś musi zastąpić brak AA, a z rzeszy twórców niezależnych jednak w przyszłości powstanie masa dobrych developerów.

Odnośnik do komentarza

 

@UP

Kupiłes białe ps4 za 1499? :o

Gdzie ten MM?

Gdyński Media markt, tez sie zdziwilem, na stronce było 1699 za golasa, poszedlem do sklepu i 1499zl, taka sama cena jak za czarna.

 

Bierzcie białą - warto, prezentuje się genialnie (+podstawka z podświetleniem niebieskim = bomba)

Odnośnik do komentarza

 

 

@UP

Kupiłes białe ps4 za 1499? :o

Gdzie ten MM?

Gdyński Media markt, tez sie zdziwilem, na stronce było 1699 za golasa, poszedlem do sklepu i 1499zl, taka sama cena jak za czarna.

 

Bierzcie białą - warto, prezentuje się genialnie (+podstawka z podświetleniem niebieskim = bomba)

 

Jaka to podstawka gdzie można kupić ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...