Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Tez klikalem wlasnie, a potem taka mysl - moze sprawdze na telefonie i sie udalo :D na dodatek tylko w jednym z 2 marketow byly, ale pewnie w innych miastach tez rzucili.

 

No mialem przypisana te magnolie i info, ze dostepna w tym markecie. Potem jeszcze sprawdziłem grunwald, bo mam blizej, ale tam byla niedostepna wiec zmienilem na magnolie i wziąłem.

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Moze ktos mi kupi - tzn zamowi bo chyba nawet kasy nie trzeba wykladac ? Platne przeciez przy odbiorze.

 

Powaznie pytam, za pare dni (sobota lub pon) odbiore i zaplace - doloze cos extra - np. kupie wybrana gre, ale nie zebym pare stow doplacal jak cos.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Taki pro-tip dla śliniących się do szarej PS4 - weźcie udział w którymś z konkursów od Playstation PL. Polecam zwłaszcza ten na Instagramie, gdzie zresztą sam wygrałem (oh yeah!). Jeśli macie dużo zdjęć z młodości, gdzie widać Playstation, to sprawa jest banalna. Szukacie najlepszego ujęcia, dodajecie nowe zdjęcie z np. PS3 i podpis 'wtedy' - 'teraz'. Kilka minut roboty w programie Paint. Nie macie odpowiedniego zdjęcia z młodości? Wrzucacie fotkę na huśtawce i piszecie np. "wtedy miałem inne rozrywki" albo "w 1999 nie wiedziałem o Playstation" :) Chyba jeszcze przez cały dzień można wrzucać fotki na Insta. Sporo ludzi wrzuca projekty nie zgodne z regulaminem, więc szansa jest całkiem spora. Do roboty ziomki!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

jak to jest możliwe, ze te konsolki jeszcze sa w sklepach, po normalnych cenach???

czyżby sony naprodukowało ich krocie i zarabiają teraz, a sama liczba 300, która wcześniej podali jest z du.py?

edit.

zjadłem niechcący te 12 :/

ale tak poważnie to skąd ta liczba 12 300 ? platformy stacjonarne sa 4, wiec powinno byc 12 340 :D

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Serio widziałeś gdzieś w sklepie wystawione do sprzedaży limitki? Nie sądzę. Szaraków jest 12300. Sprzedaż została mocno ograniczona. U nas w Polandzie na razie tylko Saturn je ma w ofercie (po 15 sztuk dziennie). Na konkursy i do polskich YouTuberów poszło na oko sto sztuk. Moim zdaniem wszystko się zgadza. Na bogatych rynkach więcej sztuk, na innych mniej. Ja się cieszę że u nas w ogóle te szaraki się pojawiły. Osobiście wolałbym żeby tych konsol było więcej, taki Saptis na przykład chciałby sobie normalnie kupić w sklepie, bez użerania się i brania udziału w konkursach. Samego szarego pada mogliby też rzucić do sklepów. W zestawie z szarą konsolą jest tylko jeden :(
 
Info z Facebooka Saturn Polska, jakiś Grzesiek im nabluzgał za nocną sprzedaż
 

Grzegorz, oferta limitowanej konsoli cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Przepraszamy za utrudnienia techniczne, które uniemożliwiły Wam wybór opcji dostawy do domu. Osoby, które dokonały zamówienia będą miały możliwość otrzymania przesyłki kurierem. Sprzedaż konsoli odbywa się wyłącznie przez internet -zamówienia, są realizowane przez market Saturn Wrocław Magnolia Park. Już dziś po północy przy składaniu zamówienia pojawi się opcja dostawy do domu.

 

Przy okazji życzę wygranej wszystkim forumowiczom! Widziałem dziś na Instagramie fotki Blubera i Lucka :)
 

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...