Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem grać tą snajpą i dla mnie to jakaś męczarnia, oczywiście akcja cacy itp, ale kurde bez zgranego teamtu to masakra z tą snajpą biegać...

W ogóle ja żadną bronią nie umiem grać oprócz kałacha, jakoś mi inne nie podchodzą :( zawsze jak próboje wybrać inną to dostaje takie baty, że mi się odechciewa...

Dopiero dziś zauważyłem, że można wybierać różne levele dopalaczy

Odnośnik do komentarza
 

 

Panowie probowalem z kumpelm sztuczki z shareplay i niestety nie smiga. Przy probie znalezenie meczu wyskakuje mu komunikat, ze musi posiadac kolekcje nathana  :(

 

No bo ten sposób został już niestety zablokowany  :/

 

Sa jeszcze jakies sposoby ?

Tak, kupić albo pożyczyć od kogoś Kolekcje.

 
Moim zdaniem wystarczy że ktoś kto ma Kolekcję zaloguje się na czyjeś konto (np. nowe, specjalnie stworzone do bety) doda U4 Beta do Biblioteki i inna osoba na innej konsoli może bez problemu pobrać i grać. Beta NIE wymaga płyty w napędzie :P
Sprawdzałem to dzisiaj z Szymkiem_PL ale jeszcze nie odpisał czy mu wszystko działa (inni, którym proponowałem dostęp olali sprawę). Do biblioteki na 100% dodało.

Odnośnik do komentarza

Dziś grałem z Arcadym 4h i nie było żadnych problemów z szukaniem graczy, trwało to moment.

 

Wystartowało cotygodniowe top 5 najlepszych akcji. Numer pierwszy to Polak, który wykręcił taką akcje, że głowa mała.

:obama:

 

ostatnie dwie akcje. ech za to uwielbiałem mp U2 :banderas: to mp ma ogromny potencjał, ale póki nie dadzą zwykłego deathmatcha, nie widzę w nim niczego co mnie tam zatrzyma (już widzę te w(pipi)y przez zgony od AI z minigunem i od innych totemów xD)

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Panowie probowalem z kumpelm sztuczki z shareplay i niestety nie smiga. Przy probie znalezenie meczu wyskakuje mu komunikat, ze musi posiadac kolekcje nathana  :(

 

No bo ten sposób został już niestety zablokowany  :/

 

Sa jeszcze jakies sposoby ?

Tak, kupić albo pożyczyć od kogoś Kolekcje.

 

Moim zdaniem wystarczy że ktoś kto ma Kolekcję zaloguje się na czyjeś konto (np. nowe, specjalnie stworzone do bety) doda U4 Beta do Biblioteki i inna osoba na innej konsoli może bez problemu pobrać i grać. Beta NIE wymaga płyty w napędzie :P

Sprawdzałem to dzisiaj z Szymkiem_PL ale jeszcze nie odpisał czy mu wszystko działa (inni, którym proponowałem dostęp olali sprawę). Do biblioteki na 100% dodało.

 

Potrzebny jest save z kolekcji uncharted, żeby beta odpaliła pożyczyłem płytkę zainstalowałem, pobrałem betę i po odpaleniu przy łączeniu z serwerami wyskakiwał komunikat że nie znaleziono zapisu gry z kolekcji, odpaliłem pierwszą część byle tylko jakiś save się utworzył i betka śmiga bez płytki

Odnośnik do komentarza

Czyli teoretycznie odpalenie Kolekcji na tym koncie, zgranie na pendrive save'a i wysłanie np. emailem załatwi sprawę tylko osoba grająca w betę będzie musiała grać dokładnie na tym koncie. Trochę dużo kombinowania :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...