Jump to content

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Recommended Posts

Naughty Dog Reveal, 01

We have great news for all our Uncharted fans – Amy, Justin, and the team are hard at work on an amazing new installment of the Uncharted series to be released exclusively on the PlayStation 4 system. Our goal is to continue what we’ve done in previous console generations and once again deliver the best in storytelling, performance capture, technical innovation and graphics on the PS4. We can confirm that the voiceover is performed by Todd Stashwick and he will play a character in the game.

 

 

 

 

kilka ciekawostek z teasera:

 

Trailer dissection:
- The island is called Ile St. Marie, off the east coast of Madagascar
- Thought to be the location of Libertatia/Libertalia, a (possibly fictional) haven for Pirates
- Founded in the late 17th century, which rules out Francis Drake (he died in 1596 in real life, and a little bit later in Uncharted lore)
- Their motto was 'For God and Liberty' (right there on the map)
- 'Hodie Mecum Eris In Paradiso' is 'Today, you shall be with me in Paradise' in Latin, one of the seven last words of Christ
- I'm guessing the narrator is an old adventuring buddy of Nate's (like Harry Flynn and Eddie Raja), who Nate presumably left to rot in an awful prison somewhere, who's now escaped and is plotting revenge. Of course, maybe the game has nothing to do with Nate at all.

Edited by Figaro
Link to comment

Bardzo fajnie, że będzie nowy Uncharted, ale oby tym razem na poziomie dwójki tym bardziej, że nadal ND pracuje nad tą serią. No właśnie, co z ND? Czyżby to miała być pierwsza generacja, na której ND nie wyda nowego IP? Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że ich następną grą będzie The last of us 2.

Link to comment

Ja mam duże wątpliwości i nadzieję że się potwierdzą. Dla mnie TloU to zamknięta, świetna historia, zrobienie z tego kolejnej części psuje wrażenie "spełnienia" po 1szej, IMO. Ale takie singlowe DLC ktore ma sie pojawić jest swietnym rozwiazaniem.

W przeciwieństwie do Uncharted, gdzie wydawanie kolejnej "przygody" to naturalna kolej rzeczy.

 

Ciekaw jestem daty premiery nowego U, nie biore (najprawdopodobniej :)) ps na premiere i chetnie wzialbym ją w zestawie z nowym U, który, jak sądzę, oprawą AV pokaże co to nextgen. Ale pewnie będzie to jakoś na jesień coś czuje.

Edited by humanno
  • Upvote 1
Link to comment

Cieszy, że Naughty Dog zapowiedziało nowe Uncharted. To położy kres tym głupim pomysłom, że to SCE Bend robi Uncharted na PS4 (oni nie mają do tego "predyspozycji" ;) ).

 

Mam nadzieję, że na VGA pokażą właściwy trailer, który nam powie z jakim protagonistą mamy do czynienia, bo teraz można tylko spekulować.

Może wzorem Killzone: Shadow Fall i inFamous: Second Son będzie to taki jakby reboot z nowym bohaterem itp. a nie bezpośredni sequel, bo finał Uncharted 3 może wskazywać, że historia Drake jest skończona.

 

EDIT: Chociaż w sumie nie wyobrażam sobie, że mogliby zostawić trójkę Drake, Elena i Sully :P

Edited by SzczurekPB
Link to comment

Ech, mogliby jednak na dyrektora kreatywnego wrzucić Druckmanna, skoro widać że ma chłop pomysły na scenariusz i rozgrywkę. Tymczasem znowu powrót do Richmonda i Hennig. Jeden zrobi znowu Indiane Jonesa, druga powsadza elementy fantasy.

 

No ale ważne żeby rozgrywka była ciekawa. Mnie ogólnie seria nie grzeje, ale uznaję ją za ważną dla przebiegu generacji.

Link to comment

Tylko jak to miała by być kolejna część Uncharted to by raczej miała czwórke na koncu. Tu tak nie jest wiec myśle ze to bedzie jakis restart serii ale ze zmienionym gameplayem. No i drugi team po wydaniu Dlc do Last of Us pewnie zacznie tez prace nad czyms nowym.

 

tlouwater.jpg

Edited by Ma_niek
Link to comment
Guest suteq

Hah, oglądam tego eventa i na pytanie czy będzie znowu Nathan czy inna postać była odpowiedź, że nie mogą o tym mówić, ale oglądając trailer jest kilka wskazówek więc jestem już raczej pewien, że będzie nowy bohater, być może właśnie Francis Drake. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.