Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję zostać i chcę przechodzić wszystko od jedynk,i ale jak na złość nie mogę żadnej dobrej dorwać. Niestety przez fanatyczne ogrywanie dreamcasta mam całą masę dobrych zaległości z tamtego okresu.

Nie lubię grać w retro na dzisiejszych tv, więc zanim sobie zrobię klimat, przytargam kineskop z piwnicy i podstawię taboret to będę odkładał w czasie, ale chyba po skończeniu Zeldy się szarpnę. Najwyżej jedynkę ogram cyfrowo.

Odnośnik do komentarza

Próbuję zostać i chcę przechodzić wszystko od jedynk,i ale jak na złość nie mogę żadnej dobrej dorwać. Niestety przez fanatyczne ogrywanie dreamcasta mam całą masę dobrych zaległości z tamtego okresu.

Nie lubię grać w retro na dzisiejszych tv, więc zanim sobie zrobię klimat, przytargam kineskop z piwnicy i podstawię taboret to będę odkładał w czasie, ale chyba po skończeniu Zeldy się szarpnę. Najwyżej jedynkę ogram cyfrowo.

ja przeszedłem oba suikodeny pierwsze na vicie. Polecam za grosze możesz wyrwać a zabawa przednia. Suikoden 2 mi się bardziej podobał niż chrono trigger. Wiem wstyd się przyznać ale obie są w moim topie. Dla mnie vita do takich gier właśnie służy. Na małym ekraniku pięknie się prezentuje nawet dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza

O ile rozumiem kupowanie rzadkich okazow w stanie kolekcjonerskim o tyle nie rozumiem po co kupowac je aby potem otworzyc i zagrac.

Nie lepiej tego zostawic i kupic jakiegos uzywanego S2 do ogrywania? 

 

Ja to nawet droższe gry, które mam otwarte, gram z kopii zapasowej żeby nie uszkodzić.

Ale z drugiej strony otwieranie takiego Suiko w 2017 musi być zayebistym uczuciem. Zwłaszcza jak kupuje się to dla siebie, a nie po to, żeby za 10 lat sprzedać.

Odnośnik do komentarza

Przecież to jest czysta przyjemność kupić zafoliowaną nówką. Pewnie Darek zostawi jak jest i będzie miał zabezpieczenie emerytalne pewniejsze niż ZUS :) Pamiętam jak kupiłem zafoliowanego Metroida na GBA, marne 380zł kosztował. Odfoliowałem i to było cudowne przeżycie, uwielbiam odpakowywać stare gierki. Z Gamecuba też miałem niedawno kilka nówek. Gratuluję zakupu panie Dariuszu!

Odnośnik do komentarza

O ile rozumiem kupowanie rzadkich okazow w stanie kolekcjonerskim o tyle nie rozumiem po co kupowac je aby potem otworzyc i zagrac.

 

Nie lepiej tego zostawic i kupic jakiegos uzywanego S2 do ogrywania?

Ekscytacja z otwierania zafoliowanej, ponad dziesięcioletniej gierki jest bardzo silna. Przez chwilę czujesz się jak dzieciak, który rozpakowywał nowego GameBoya prosto spod choinki w '98. Nostalgia to mocny towar.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Przecież to jest czysta przyjemność kupić zafoliowaną nówką. Pewnie Darek zostawi jak jest i będzie miał zabezpieczenie emerytalne pewniejsze niż ZUS :) Pamiętam jak kupiłem zafoliowanego Metroida na GBA, marne 380zł kosztował. Odfoliowałem i to było cudowne przeżycie, uwielbiam odpakowywać stare gierki. Z Gamecuba też miałem niedawno kilka nówek. Gratuluję zakupu panie Dariuszu!

 

No przeciez napisal, ze bedzie gral. Skoro juz o emeryturze wspominasz to myslalem ze zafoliowane to lepsze zabezpieczenie emerytalne niz odfoliowane ale moze sie nie znam.

Odnośnik do komentarza

No przeciez napisal, ze bedzie gral. Skoro juz o emeryturze wspominasz to myslalem ze zafoliowane to lepsze zabezpieczenie emerytalne niz odfoliowane ale moze sie nie znam.

 

Ma już jednego rozpakowanego o czym wspomniał pan Dave, a poza tym to że napisał nie znaczy że tak zrobi :) To jest potężny dylemat czy odpakować klasyka. Tu trzeba czasu na decyzję :)

Odnośnik do komentarza

Suikoden 2 w folii :obama:

 

Monarcha forumka :banderas:

 

Kilka dni temu podałem mu ręke, czaicie? :cool:

 

Przecież to jest czysta przyjemność kupić zafoliowaną nówką. Pewnie Darek zostawi jak jest i będzie miał zabezpieczenie emerytalne pewniejsze niż ZUS :)

 

Tutaj jest kwestia, która mnie czasami zastanawia, czy aby napewno taka gierka bedzie za te 10-20 lat tyle warta ile sobie wyobrazamy? Popyt oraz to ze ceny sie tak winduja jest głównie budowany na nostalgii, kazde pokolenie graczy ma taki okres (SNES i NES akurat dosc dlugo sie trzymaja), ze dobijaja do 30, maja hajs i chca sobie zbierac gierki z dziecinstwa, zastanawiam sie czy za takie 30 lat nowa generacja mlodziezy bedzie w ogole miala jakiekolwiek zainteresowanie retro konsolami, albo takim PS1.

 

Chociaz z drugiej strony zrobil sie z tego taki obszerny biznes, ze taki Suikoden moze byc juz zawsze uważany za cos wartosciowego i niektórzy beda to chcieli tylko po to zeby miec, czas pokaze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...